Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pjesme iz bastiona

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.04.2008. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odbojkashica je napisao/la: ›
zašto misliš da mi sa tada 9-10-11 nismo slušali tu glazbu? ja te pjesme sve znam, i volim tu glazbu i zato idem tamo, ne zato jer je zastarila il bilo šta tako. ak ti se ne sviđa nemoj ić. točka.


A čemu odmah takvi stavovi..
1. bila sam tamo nekoliko puta i više ne idem. Točka.. eto o tome ne moraš brinuti..
2. ispričavam se što sam zaboravila da ste vi napredna generacija koja ide van već sa 10 i ostaje do 5 ujutro, a sa 14 više nemate gdje ići jers te već vidjeli "cijeli svijet", i ništa se nije promijenilo pa vam je sve dosadno.. Mea culpa..
3. Da si posjetila u zadnjih godinu dana bilo koju diskoteku u Zagrebu ili negdje van RH shvatila bi koliko je zastarjela glazba koja se pušta u Bastionu.. eh, da, ali onda ne bi bilo zanimljivo jer ne bi mogla pjevati sve te jednokratne hitiće koje i vrabci pjevaju kad im je dosadno.
4. očito je da nisi primijetila smajlila kojeg sam stavlia na kraju rečenice, pa sad za kaznu pročitaj moj post ponovno i pokušaj razumjeti smješka na kraju... kojeg ovdje nema.. (da ti pomognem malo - tamo sam se šalila, ovdje ne).

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
odbojkashica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.04.2008. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
odbojkashica je napisao/la: ›
zašto misliš da mi sa tada 9-10-11 nismo slušali tu glazbu? ja te pjesme sve znam, i volim tu glazbu i zato idem tamo, ne zato jer je zastarila il bilo šta tako. ak ti se ne sviđa nemoj ić. točka.


A čemu odmah takvi stavovi..
1. bila sam tamo nekoliko puta i više ne idem. Točka.. eto o tome ne moraš brinuti..
2. ispričavam se što sam zaboravila da ste vi napredna generacija koja ide van već sa 10 i ostaje do 5 ujutro, a sa 14 više nemate gdje ići jers te već vidjeli "cijeli svijet", i ništa se nije promijenilo pa vam je sve dosadno.. Mea culpa..
3. Da si posjetila u zadnjih godinu dana bilo koju diskoteku u Zagrebu ili negdje van RH shvatila bi koliko je zastarjela glazba koja se pušta u Bastionu.. eh, da, ali onda ne bi bilo zanimljivo jer ne bi mogla pjevati sve te jednokratne hitiće koje i vrabci pjevaju kad im je dosadno.
4. očito je da nisi primijetila smajlila kojeg sam stavlia na kraju rečenice, pa sad za kaznu pročitaj moj post ponovno i pokušaj razumjeti smješka na kraju... kojeg ovdje nema.. (da ti pomognem malo - tamo sam se šalila, ovdje ne).

nisam te ni tjerala ni ništa samo sam rekla ak ti se ne sviđa ne moraš ići tamo. također nisam rekla da sam izlazila s 10, nego da sam slušala takve stvari, znaš kazete, CDovi i tak to lol i opet ponavljam, nek je glazba u Bastionu zastarjela, meni se sviđa bez obzira na to koliko je stara... i btw taj smajlić kojeg si bila stavila je toliko bolestan da se ni ne može shvatiti što si zapravo htjela reći Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2008. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
Mrki_2004 je napisao/la: ›
Ako neko zna imena nekih pjesama koje se slusaju u bastionu, neka to podijeli samnom, jer ima dosta pjesama koje mi se sviđaju a neznam im imena a ni izvođača,
pa ono,ak netko zna nek napise.
HVALA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Very Happy

ja znam neke... npr., u petak sam tamo "uživao" slušajući "juru i bobana" i još neke u kojima se spominju neke klaonice...
-WTF WTF WTF WTF WTF WTF?????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2008. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto da dolaziš na druženja u exc ja bi ti spržila dvd sa pjesmama iz bastiona Smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrki_2004
Offline
Avatar

Ukupno postova: 87
Lokacija: Nepoznata lokacija LOL
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.04.2008. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti to meni kažes ili???
dodem ja bez beda

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ETI
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2008. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel mogu i ja doć??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2008. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
Mrki_2004 je napisao/la: ›
Ako neko zna imena nekih pjesama koje se slusaju u bastionu, neka to podijeli samnom, jer ima dosta pjesama koje mi se sviđaju a neznam im imena a ni izvođača,
pa ono,ak netko zna nek napise.
HVALA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Very Happy

ja znam neke... npr., u petak sam tamo "uživao" slušajući "juru i bobana" i još neke u kojima se spominju neke klaonice...
-WTF WTF WTF WTF WTF WTF?????

eto, vidiš koliko to ljude tangira, kad si ti jedini na tri stranice postova koji se uopće osvrnuo na moj komentar. žalosno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2008. 1:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
Marshall-T je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
Mrki_2004 je napisao/la: ›
Ako neko zna imena nekih pjesama koje se slusaju u bastionu, neka to podijeli samnom, jer ima dosta pjesama koje mi se sviđaju a neznam im imena a ni izvođača,
pa ono,ak netko zna nek napise.
HVALA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Very Happy

ja znam neke... npr., u petak sam tamo "uživao" slušajući "juru i bobana" i još neke u kojima se spominju neke klaonice...
-WTF WTF WTF WTF WTF WTF?????

eto, vidiš koliko to ljude tangira, kad si ti jedini na tri stranice postova koji se uopće osvrnuo na moj komentar. žalosno.
- Ne zanima me jel tangira ljude, ali tangira mene, a to što si ti uživao na tako nešto, e vidiš, to je žalosno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2008. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
ja znam neke... npr., u petak sam tamo "uživao" slušajući "juru i bobana" i još neke u kojima se spominju neke klaonice...

- Ne zanima me jel tangira ljude, ali tangira mene, a to što si ti uživao na tako nešto, e vidiš, to je žalosno.

vidiš, i meni je žalosno što nekiu ljudi ne znaju značenje onoga što pročitaju, konkretno značenje navodnika u prvom gornjem slučaju. i koja je razlika između upotrebe navodnika u prvom i u drugom slučaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2008. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odbojkashica je napisao/la: ›
i btw taj smajlić kojeg si bila stavila je toliko bolestan da se ni ne može shvatiti što si zapravo htjela reći Wink


Taj smajlić nije bolestan, nego se valja od smijeha.. kao i sada osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile na ove tvoje komentare.. A ako ne možeš shvatiti što sam htjela reći, probaj pročitati još koji puta topic od početka pa možda i shvatiš..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
odbojkashica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2008. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je, bolestan je Wink a i ti se ideš prepirat s nekim 10 godina mlađim od sebe, divno iskazuješ svoju zrelost =)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.04.2008. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e pa baš.. osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2008. 7:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je ono sto sam kazao nije bila tema,ako ide lambada(ja je nisam bas cuo,mozda sam bio vani)e onda iza nje mora ici jos par stvari u tome nekome latino ritmu kao coco jambo,la colegiala,samba de janeiro,bailando,no tengo dinero i slicne stvari.
Ali ok to sad sve ovisi o dj koji pojma nema za feeling ljudi i to sam rekao da dj -a treba mijenjati,sto se mene tice trebao bi svaki dan biti neki drugi s svojim idejama ali ovaj nas udavi.
Davi nas jer u 30 minuta pusti 6 glazbenih pravaca od rocka do rnb,pa naravno da te to ubije u pojam.
Ajde pa se cujemo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
redhead
Offline
Ukupno postova: 131
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.05.2008. 9:47 
Naslov:  Re: Party 031, Bastion - glazbene želje!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto dobre ideje, neka malo daju novima da se pokažu, svaki vikend nekog drugog pa neka publika odluči šta valja, a ne ovako. uvaliti nam šta god već, pa ti gutaj.
yes sir, bila je lambada

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ariš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2008. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedna predobra pjesma iz bastiona je
kaiti garbi-esena mono....predobra stvar

_________________
ona pleše svim srcem i svom svojom dušom...i u trenutku plesa za nju sve drugo nestaje... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: