Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Manekenstvo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2008. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›

meni nikad nije bilo jasno zašto dizajneri rade modele za super turbo ful mršave manekene kad ionako cure koje to kupuju su ili normalne građe ili "slobodno popunjene"


ono što one nose (govorim o visokoj svjetskoj modi) dizajneri naprave po najmanjem broju i tako je jednostavno... i svaka može nositi svaku kreaciju(tako sve isto izgledaju, bez oblina), kada bi radili za veće brojeve, casting bi samim tim bio drugačiji, tražile bi se djevojke sa npr konf. br. 38 taj broj npr nosi nekolko različitih tipova djevojaka. naj nakše je napraviti male brojeve i ona koja bi nosila zna točno koliko mora težiti, oni idu na to da sebi olakšaju i to je to Smile
za reviju ide jedan broj, one su tamo vješalice. a ono što si kupuju "punije" to je to isto,a li za nekoga drugog šivano.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2008. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, ali ne može mi nitko tvrditi da model koji dobro stoji curama koje nose 34 može isto tako dobro izgledati na veliči 38-40

npr. meni je najgore vidjeti hlače spuštenog struka na curama koje nose veće brojeve....


dakle pitanje je zašto prave modu za vješalice kad to kupuju cure normalne građe

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2008. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ima za svakoga sve,dizajnerska se odjeća naknadno šije i prodaje po naruđžbi,snimiš haljinu koja ti se sviđa (ovo govorim za naše hrv.dizajnere za koje znam kako rade) i skroje ti ju po tvojim mjerama...Kod nas nije isplativo da nešto što se prezentira za kolekciju jesen/zima na cro a porteru npr.prave u svim veličinama odjednom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.04.2008. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › da, ali ne može mi nitko tvrditi da model koji dobro stoji curama koje nose 34 može isto tako dobro izgledati na veliči 38-40

npr. meni je najgore vidjeti hlače spuštenog struka na curama koje nose veće brojeve....


dakle pitanje je zašto prave modu za vješalice kad to kupuju cure normalne građe



pa napisala sam... to što je prvonapravljeno-- najmanje je veličine zbog modela koje moraju biti mršave zbog jednakosti, da su sve iste! kad bi bile punije, svakome se drugdje primi, nekom stomak, nekome u cice, nekome u guzu, nekome noge, ili sve skupa....jedan broj nekoilko tipova cura! one prezentiraju sam kolekciju... za ostale, ako netko želi posebno kupi svoj broj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: