Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Imate li neke svoje mušice?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2008. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladunce je napisao/la (Pogledaj post): › bome sad kad procitam sve vase musice, moje su musice beznacajne.


jel ti to nama meni, meni, meni i OCD meni ili svima nama meni i ostalima osijek031.com smile

mladunce je napisao/la: ›
ujutro se dizem sat i pol vremena prije neg sto moram krenit, mada se mogu spremit za pol sata, ja jos sat vremena sjedim i gledam i mislim...


he he ja se dižem i po 2 sata minimum, moram bit negdje u 9, dizanje je u 15 do 7, moram bit u 10 dizanje je u 15 do 7 al s pol satnim krmeljanjem po krevetu Very Happy

mladunce je napisao/la: ›
dobijem alergiju kad netko sjedne za moj komp...znam da mu nece nista bit, al nervozica me uvati!


uf to tako jako mrzim da je to neopisivo, naježim se, samo mi cura smije sjest za komp, Mladjo kad on zasjedne na njega pizdim i psujem mu svašta, jako Very Happy

mladunce je napisao/la: ›
...svaki post pregledam triput, makar nista ne mjenjam...


he he i ja, osijek031.com smile

nake_rado je napisao/la: ›
Kolko sam skužio dosta nas je preskakalo zebre i crte na pločniku, baš me zanima jel ima kakvo normalno objašnjenje za to..


ima PSIHIČKA NE URAVNOTEŽENOST, OCD, MUNJENOST, BOLESNO STANJE UMA SVIJESTI I SVEGA NEČEGA osijek031.com smile (šalim se naravno....NOOOOOOOT)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2008. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›


mladunce je napisao/la: ›
ujutro se dizem sat i pol vremena prije neg sto moram krenit, mada se mogu spremit za pol sata, ja jos sat vremena sjedim i gledam i mislim...


he he ja se dižem i po 2 sata minimum, moram bit negdje u 9, dizanje je u 15 do 7, moram bit u 10 dizanje je u 15 do 7 al s pol satnim krmeljanjem po krevetu Very Happy




uf da bar ostanem u krevetu i valjam se, ne, cim sat zazvoni ja sjednem Shocked...i gledam, i mislim...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2008. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
i još jedna mušica koja je zapravo super, sve što zacrtam ostvarim, moram ostvarit inače ne mogu spavat ne mogu jest ne mogu ništ, al sve što sam si dosad zacrtao (ono ostvarivo naravno) sam postigao i napravio pa odnosilo se to na spremanje sobe ili na završavanje fakulteta nije važno uopće Very Happy


vis ti, slicni smo! al ovo je stvarno super musica!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.03.2008. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladunce je napisao/la (Pogledaj post): › i mislim...


auu..ovo ti ne valja rano ujutro!! ne ne Smile

jucer smo bas teta mladunce i ja raspravljale o ovom topicu i shvatile da na forumu ima dosta psihicki nestabilnih ljudi. al ima nada za njih,nista ne brinite! Very Happy (šala naravno)

ni ja nemam bas previse musica, jedna velika je sto ne mogu bez kreme za ruke i labela. dobijem napad glave kad ih zaboravim doma a noc je duuugaa...grrrrr Sad

ehm...sjetih se jos jedne. neki su mi davno rekli da je to musica. sve cedeje i devedeje u kuci imam slozene po abecedi. i kad mi ih netko razdrlja,dobijem napad glave. opet Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.03.2008. 14:24 
Naslov:  Re: Imate li neke svoje mušice?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene strašno potrese činjenica kad shvatim da sam došla u grad bez obavezne opreme: 3 srebrna PRSTENA, sata ili naušnica. Za šminku me nije briga, čak ni za odjeću, ali đinđe moraju biti prisutne.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2008. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obvezno pišanje prije spavanje i moram u najmanju ruku barem jedan gutljaj vode popit prije spavanja.
Dalje, ne mogu slušat glazbu koja nije tagirana. Također, ili slušam album po album ili vrtim jedno te istu pjesmu, a nikada playliste koje sam naknadno složio. Pa makar želio poslušat 2-3 pjesme s albuma, ubacim cijelu album u Winamp, poslušam te pjesme i onda stavljam idući album.
Obvezno gasim radio koji je u blizini kompa jer ga uvijek ostave upaljenog, pa makra i stišanog do kraja. Ne mogu uz upaljen radio sjedit na miru. Isto vrijedi i za TV ako nitko ne gleda.
Na naručenu pizzu obvezbno stavljam dodatni ketchup. Kad kuham hrenovke, ne skidam oko sa sata.
Uvijek moram oprat ruke kada dođem iz vana, pa makar se spustio dole po poštu, a minut prije oprao ruke. U suprotnom ne mogu mirno sjediti, imam osjećaj kao da se 3 dana nisam tuširao.
Sve počinjem raditi ili u pola, ili u puni sat ili u četvrt..ništa između.


Ima još toga, samo se treba sjetiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 09.03.2008. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj neznam ja mislim da nemam tak sta, jedino sto nigdje ne idem bez maramica, a to je zato sto imam kronicnu upalu sinusa i rinofaringitis pa sam prisiljena

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.03.2008. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam mušice of kors...

recimo kad mi se negdje ne bude, jednostavno odem, bez obzira na to je li to društveno prihvatljivo osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.03.2008. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la: ›
imam mušice of kors...

recimo kad mi se negdje ne bude, jednostavno odem, bez obzira na to je li to društveno prihvatljivo osijek031.com smile

Sigurno nisi puno vremena provela u školi Smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2008. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam apsolutno nikakvih mušica, tipičan sam primjerak uravnotežene i smirene osobe, a nemam niti jedan kompulzivno opsesivni poremećaj. Osim kad sam budna.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 12.03.2008. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam dvije sjetila sam se, kad jedem u restoranu u bolnici, mrzim jesti sa smedih tacni i mrzim kad upanjac ostane u uticnici, a mob vise nije na punjenju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2008. 18:33 
Naslov:  Re: Imate li neke svoje mušice?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da sam normalna, poludjela bih.

Pijem, pušim, drogiram se, čini mi se, popravljam se.

Nikad ne pijem. Samo kad sam sama. Ili u društvu.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.03.2008. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne podnosim upackan ekran od mobitela..tako da skoro svaki put prije nekakvog pozivanja ili pisanja sms-a "trljam" mob od majicu... Rolling Eyes

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.03.2008. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
Ne podnosim upackan ekran od mobitela..tako da skoro svaki put prije nekakvog pozivanja ili pisanja sms-a "trljam" mob od majicu... Rolling Eyes

OMFG Laughing ja sam jučer rastavio svoj mob kako bi obrisao tri jedva primjetna zrnca prašine koja su se uvukla pod ekran Laughing

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.03.2008. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
Ne podnosim upackan ekran od mobitela..tako da skoro svaki put prije nekakvog pozivanja ili pisanja sms-a "trljam" mob od majicu... Rolling Eyes

OMFG Laughing ja sam jučer rastavio svoj mob kako bi obrisao tri jedva primjetna zrnca prašine koja su se uvukla pod ekran Laughing


moja zrnca imaju mnogobrojni tulum Laughing
ma to me ne smeta..samo otisci prstića nakon lovljena moba po torbici i produkt lojnih žlijezda nakon "višeminutnog" razgovora bez slušalica...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: