Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Imate li neke svoje mušice?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2008. 10:22 
Naslov:  Re: Imate li neke svoje mušice?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

isuse kriste ja si sad kontam jesmo to samo mi s mušicama na ovo forumu il su svi tako opičeni po mozgu na OCD način, jebote pa bolesni smo ono, napunili bi cijelu psihijatriju, admine briši ovaj topic dok nisu došli po nas bježmo u brda....

....da nastavim, ista stvar, brzo vozim a nigdje mi se ne žuri, i uvijek, al uvijek ako sam prvi na semaforu moram krenut ko iz puške ispaljen iako znam da neću uhvatit zeleno na drugom semaforu, uf rituali prije ispita, od pjesme koja mora zasvirat bar 2 puta (iggy pop - tv eye, zašto , pitaj boga jer ja stvarno više ne znam) i ritualnog plesa koji obuhvaća imitiranje sviranja gitare (da znam, imam 25 godina i ponašam se ko dijete) i vrćenja guzicom naravno sve u boxama ili gol Very Happy, to je vjerovatno adrenalinsko nabrijavanje za ispit hehe, uf al sam strašno tvrdoglav, mora bit po mom i točka, znam i odustat ali samo prividno dok se ne zaboravi na to pa onda okrenut na moju stranu, šta da radim kad sam manipulator i lukavac Very Happy, i još jedna mušica koja je zapravo super, sve što zacrtam ostvarim, moram ostvarit inače ne mogu spavat ne mogu jest ne mogu ništ, al sve što sam si dosad zacrtao (ono ostvarivo naravno) sam postigao i napravio pa odnosilo se to na spremanje sobe ili na završavanje fakulteta nije važno uopće Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2008. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uuuu da mi netko spremi sobu &%$&%$&%$
da mi netko pregleda foldere po kompu (/&/(&
da mi odjeća nije razvrstana na dnevno-casual-izlasci /%&#$%$#

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2008. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moram imati sve skripte što kolaju faksom pa makar kasnije ustanovila da su duplikati ilitga isto gradivo drugi font

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2008. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
jos ne znam ni ja hehe, a volio bi znati. za sada nam preostaje jedino kod psihijatra :/

sad kad malo procitam ostale postove vidim da dosta ljudi radi ili je radilo neke stvari kao i ja... evo spomenit cu neke koje se sjetim na brzinu: preskacem pukotine na plocniku i to obavezno lijevom nogom???, volim zapoceti raditi neke stvatri/posao u puni sat, isto sam bio brojao korake do skole (ali sam prestao fala bogu), bolesni rituali prije ispita, kada s autom prelazim preko pjesackog onda pokusavam voziti izmedu onih bijelih traka, izbjegavam šahtove i po mogucnosti da ne prodem iznad njih... natjeram se prestici neki auto iako mi se ni ne vozi brzo niti mi se zuri, a ni dokazuje... auuuu a da ne spominjemo igre s brojevima: izbediram se ako vozim iza auta ciji je zbroj brojeva na registracijama 1 ili ako pogledam na sat i zbroj brojki isto 1... ima jos toga mislim da je ovo dosta

ugl. bolestan sam (nije li to korak prema izljecenju kada priznas?!?!?! ili je ovo moja lazna nada Smile )

Uh, uh, prepoznah se u mnogočemu, a još bih dodala... Shocked
Prije ispita moram imati točno određenu kemijsku olovku i još jednu točno određenu u slučaju da prva crkne. Moram oprati kosu na dan ispita, ujutro. I redovito moram obući nešto što sam nosila na nekom ispitu kojeg sam prošla. Nikako nešto što sam nosila na ispitu kojeg sam pala! Obično odjeću s loše prođenog ispita ni ne nosim ili bar ne u toj kombinaciji Smile
Osim što preskačem pukotine, ne volim gaziti ni po zebri, a ako gazim po njoj, onda ću isključivo po njoj, ne po asfaltu.
Stajem samo na kružne šahtove, ne na četverokutne. Otkako znam za sebe.
Bar nekoliko puta provjeravam jesam li u prvoj brzini prije nego krenem sa semafora.
Pamtim brojeve registracija automobila kraj kojih se vozim.

Ali meni to ne smeta. Nisam opsjednuta urednošću, daleko od toga, tako da mislim da sam na dobrom putu da se izliječim, hehe. Smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2008. 13:11 
Naslov:  Re: Imate li neke svoje mušice?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prepoznao sam se u milijun vaših stvari al da ponovimo;
moram se uvijek popišat prije spavanja pa makar pišo pol sata prije toga
nikad nigdje ne dolazim prije vremena, uvijek se spremam u zadnji čas i budem spreman točno u zadano vrijeme ili pet minuta nakon toga. nikad prije nikad kasnije.
uvijek kad dođem kod ljudi, čak i ljudi koje prvi put upoznam palim txt 661 i gledam kladionicu pa čak i kad se nisam kladio (nisam imao problema s tim ni u punom excaliburu)
uvijek svu hranu sa tanjura jedem ravnomjerno. jedan zalogaj od svega ostaje za kraj.
uvijek ostavljam ključ u vratima. rađe mi je dizat se i otvarat vrata nego izvuć ključ.
moram pogledat sve informativne emisije u danu koje stignem.
uvijek istom olovkom pišem ispite ali nisam praznovjeran nit je olovka nešto posebno.
itd.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.03.2008. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo upravo sam se sjetio da obavezno kad dodem na forum moram odigrati onu glupu igru tri rijeci.... od kaladonta sam se nekako odvikao

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.03.2008. 20:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja kad dođem na forum obavezno odem u offtopic

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.03.2008. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moja jedina mušica je što se, tu i tamo, okotim...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2008. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Moja jedina mušica je što se, tu i tamo, okotim...

i jel' ih utušiš?

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala_maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2008. 3:22 
Naslov:  Re: Imate li neke svoje mušice?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1. malo sam ponekad histerična Embarassed
2. uvijek moram biti u pravu Rolling Eyes
3. previše pričam, a premalo slušam ljude Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malaplava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 44
Lokacija: ...tu i tamo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2008. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...preskačem bijele crte na zebri ili idem po asfaltu...
...ako imam i samo jednu čašu u sudoperu moram je oprati...
...uvijek, ali uvijek moram biti u pravu...iako znam da nisam ali nikada ne bih priznala...
...ne lažem, ne varam i uvijek govorim istinu pa makar me stajala glave...
...sve što mislim to i kažem...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2008. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malaplava je napisao/la: ›

...uvijek, ali uvijek moram biti u pravu...iako znam da nisam ali nikada ne bih priznala...

uvijek govorim istinu pa makar me stajala glave...



e sad... koje je od ovo dvoje?! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2008. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bome sad kad procitam sve vase musice, moje su musice beznacajne. evo ih par: uvijek imam bocu vode pored kreveta makar ju ne pijem, ujutro se dizem sat i pol vremena prije neg sto moram krenit, mada se mogu spremit za pol sata, ja jos sat vremena sjedim i gledam i mislim...ako npr. ujutro stavim kavu u 7 i15 i voda ne zavrije do pol 8, u panici sam jel kasnim, mada krecem tek u 15 do 9 cijeli dan se poremeti i ja "kasnim"...uvijek mi je hladno, cak i kad stvarno nije hladno..ne mogu lezat na kaucu il krevetu a da nisam pokrivena (hladno mi je), stoput provjeravam jel auto zakljucan, vrata od sobe u domu takodjer...uvijek ostavljam malo hrane na tanjuru, nikad ne napunim casu do kraja, radje sipam stoput vode do pola neg da ju jednom posteno napunim...dobijem alergiju kad netko sjedne za moj komp...znam da mu nece nista bit, al nervozica me uvati! obavezno prije spavanja gledam vremensku prognozu i u skladu s njom si pripremim sta cu ujutro obuci, po zimi ne izlazim bez kisobrana, osim ako prognoza ima slicicu velikog sunca i temperaturu 25 (kao proslih tjedana)...svaki post pregledam triput, makar nista ne mjenjam...eto,neznam vise...

mislim da su moje onak normalne, al ovi sto preskacu zebru i sjene, paze na kemijske olovke i boju odjece na ispitu.....sakloni me boze! Molitva

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.03.2008. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kolko sam skužio dosta nas je preskakalo zebre i crte na pločniku, baš me zanima jel ima kakvo normalno objašnjenje za to..

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2008. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma imam i ja nekakvih musica al nemogu se trenutno sjetit..znam da sam prije preskakao crte na plocniku i takve stvari i obavezno prije spavanja pijem vode i ako se slucajno probudim usred noci a cesto se budim nemogu zaspat ako se ne napijem vode..ima jos toga al nemogu se sjetit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: