Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Imate li neke svoje mušice?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2008. 7:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
allegra je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
allegra je napisao/la (Pogledaj post): › bar jedne cipele mjesečno... jel to mušica? Smile


ne, to je bolest osijek031.com smile



Shocked ma daaaj Smile


a kad je, moraš pod hitno potražit profesionalnu pomoć, sad se zamisli za nekoliko godina kad budeš imala supruga i djecu, a oni svi gladni i željni čikolade a nemaju zato što ti trošiš na cipele, pa svađe s mužem, on kaže trebamo za komunalije ti kažeš ne oću cipele, pa rastava braka, pa se odaješ alkoholu i drogi, počinješ krast a nije ni ubojstvo daleko, pazi šta ti ja kažem, pamti moje riječi, to ti je gore od bilo koje droge, čuvaj se i najbolje odmah potraži profesionalnu pomoć


najbolje odma stopala amputirat, pa nemaš brige.


i to od kuka nadolje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Avi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 204
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2008. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tra-la-la xD je napisao/la (Pogledaj post): › Uvijek si navijem mobitel na 5 alarma u slučaju da me ne probudi 1.,... znala sam nekada naviti sat i toliko čvrsto spavati da sada navijam uvijek 5!

I ja to radim (doduse 3 alarma), ali se dignem pa ugasim pa se dignem i ugasim pa se dignem i ugasim ili odma ugasim sva tri i nastavim spavat. XD

_________________
ε(●̮̮̃•̃)з ε(●̮̮̃•̃)з ε(●̮̮̃•̃)з
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.04.2008. 5:14 
Naslov:  Re: Imate li neke svoje mušice?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja poludim na vekere i alarme, moram ih staviti na drugi kraj sobe da ih ne razbijem, i onda moram ustati da ugasim iritantno pištanje, i tako ustanem, inače nema šanse.

E, da, glede mušica, kad radim, sav moj alat, boje, ljepila, drlog, sve mora biti oko mene, na oku, i na dohvat ruke. Ako pospremim radne stolove, nema teorije da znam gdje je što, i onda moram tražiti, i tako sjedim i radim kao da sam u konteineru. A kad radim, to mora biti moj stari ofucani alat na koji sam navikla, ako je novi iz trgovine, još sjajan, onda mi ide na živce, i imam osjećaj da ništa s njim ne napravim dobro.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Avi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 204
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.04.2008. 22:11 
Naslov:  Re: Imate li neke svoje mušice?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › Ja poludim na vekere i alarme, moram ih staviti na drugi kraj sobe da ih ne razbijem, i onda moram ustati da ugasim iritantno pištanje, i tako ustanem, inače nema šanse.

E, i to sam nekad pokusala, ali upalilo je prvih par puta, a onda sam se jednostavno nastavila vracat u krevet. Nema ljeka. XD

_________________
ε(●̮̮̃•̃)з ε(●̮̮̃•̃)з ε(●̮̮̃•̃)з
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2008. 20:00 
Naslov:  Re: Imate li neke svoje mušice?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nove naočale svake godine i nova boja kose plus eventualno frizura svaka dva mjeseca.
Skup hobi, ali jebga.
Također imam zbirku nenormalnih čarapa zbog čega su me opomenuli u bivšem poduzeću a one koje su normalne boje su samostojeće... Kao u petak u Exc.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.04.2008. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad se zamislim diram si desnom rukom vrh nosa,onak stiskam ga...jako glasno zijevam iii...nekad mislim da patim od blagog oblika opsesivno-kompulzivnog poremecaja...moram neke stvari napravit odredjeni broj puta il necu bit mirna...mora mi bit pojacano na parnom broju na liniji...ma ima tog pun k

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.04.2008. 17:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobrodosla u klub hehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
echoes
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2008. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam donedavno stalno svugdje kasnila, 5 min, nenamjerno..pa sam čitala tu malo i skužila koliko to kašnjenje nekima smeta pa sam se odlučila popraviti ( i više ne griješiti), i evo ide mi sve bolje..u početku sam dolazila stalno prerano Smile al sa je ok.
a što se tiče dr mušica, ne m ogu izaći iz kupaone dok ne zatvorim slavine ak curi, i ne volim ljude koji ostavljaju puštenu vodu bez razloga Sad , i tak..

_________________
samo da nađem mjesto da je posadim, ona procvjeta brzo i dosadi, ljubav, pa zar i ljubav...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: