Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvatska Stranka Znanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.02.2008. 16:30 
Naslov:  Re: The Man with the Balls!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko vas bi glasalo za Hrvatsku Stranku Znanja da takva postoji?
Na čelu bi bili mladi ljudi, 25-40godina, vrhunski stručnjaci u svojim područjima, tehničke znanosti, ekonomija, pravo, agronomija...i ostale...

Ja znam da bi prvi njima dao svoj glas, a ne ostaloj lažljivoj stoci koja je danas u politici (čast rijetkim iznimkama)...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.02.2008. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovisi tko su im roditelji... i u kojim su strankama ti "mladi i pametni" ranije bili

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.02.2008. 18:42 
Naslov:  Re: The Man with the Balls!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Roditelji su im Hrvati. Nisu bili niti u jednoj stranici prije toga, jer onda ne bi vrijedilo onaj drugi dio od "mladi i pametni".
Eh da, i plaća bi ovisila o anganžmanu, i mijenjala se svaki mjesec. Pola plaće ovisi o odboru koji evaluira njihovu djelatnost, a druga polovica ovisi o zadovoljstvu građana sa djelovanjem istih.

Mato bi ja uredio po nekom matematičkom principu. Matematika je pravedna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.02.2008. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne moraju roditelji bit ni hrvati ni katolici, boli me kurki, nego ono ko su im starci, kako se prezivaju, jesu li vlasnici elektromodula, koliko kafića imaju, bave li se stanogradnjom ili samo u dionice ulažu, jesu li profesori (ukoliko jesu, koliko košta ispit)... i te fore...


ajde ne budali, takvi o kakvima ti pričaš ne mogu isplivat nikad u ovoj žabokrečini nažalost.... a i gdje su ti i takvi!??! utekli pobro od mediokriteta osječkih

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pašće
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: tu negdje
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2008. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ovi koi su sada na političkoj sceni se busaju da su stručnjaci u svojim strukama, a vidi što rade,sve jada i mentalna bijeda(svaki gleda da si priskrbi bolju "fotelju",a za raju baš ih briga.
Što bi rekli svaka budala može završiti fakultet,ali ne i iskoristiti to znanje u korisne svrhe(osim u vlastite).Nisam mislio uvrijediti one koji se jako trude da nešto i nauče na faksu,a ostanu normalni ljudi,neuzdižu se iznad drugih jer imaju feks.

_________________
njuškom naprijed,pa kud me odvede
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: