Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ispovijest: Mužu sam morala dovoditi našu kćer da je siluje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.02.2008. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

no_name je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Cmizdri ona što je on završio u đuzi na 27 godina.. Majka koja dopušta da joj muž, ujedno i otac njene djece, u njihovom bračnom krevetu siluje kćer je majka monstrum..zaslužuje njegovu kaznu, a on duplu, ma trostruku od ove koju je dobio..

Izgovori da je "morala" šutjeti i gledati , te pustiti da siluje kćer ljubeći nju je odvratno i nije mi jasno kako samo može izigravati žrtvu..jedine žrtve su njihova djeca, a pogotovo ta najstarija kći ( a ne bi se čudila ni da je bludničio i nad najmlađima u kući )...

Majčinski osjećaji se ne mogu usporediti s ničim i mislim da bi svaka majka koja ima ih ima ( koja voli svoje dijete više od sebe i osobe s kojom ga je stvorila), ubila bilo koga tko naudi na ovakav monstruozan način njenom djetetu.. a ova "ženturača" je pokazala i dokazala da je sve osim majke s majčinskim osjećajima...


Mislim da nemožeš suditi tako.Ovaj članak je vjerovatno samo pokušaj da opiše dio straha kojega je proživila.Probaj se staviti u njenu poziciju.što bi napravila da ti muž prijeti da će te ubit ako nešto odaš.Lako je prićat ja bi ovo, ja bi ono , odmah bi ga prijavila...U svakom slučaju potpisujem ovo za kaznu koju joj muž treba dobit!!!



Citat: ›
Majka sam petero djece. Ni jedno ne živi sa mnom, ni jedno ne smijem ni posjetiti. Odlučio je tako prije mjesec dana sud jer nisam došla na raspravu. A nisam otišla jer sam mislila da moram opet svjedočiti protiv svog muža i pričati o strahotama koje je radio našoj najstarijoj, danas 15-godišnjoj kćeri. Sve sam već rekla i policiji i sudu i Centru za socijalnu skrb.

Istresao je u sebe još dvije čaše vina, skinuo se u donji veš i rekao da mu je pošaljem u kupaonicu, da mu opere leđa. A onda ju je u našoj bračnoj postelji silovao do jutra, puna tri sata. Ustao je oko šest, popio kavu, zagrlio me i poljubio i rekao mi da me voli i da više neće piti. Kad je zatvorio vrata za sobom i otišao raditi, kćerka je pristala da ga konačno prijavimo.

Kćerka se oporavila, ide u osmoljetku, prolazi s trojkom, četvorkom. Za oca više ne želi nikada čuti, htjela bi uzeti moje prezime. Oni mlađi valjda ne znaju što se događalo pa pitaju za tatu i žele kući. Ja sam započela novu vezu, i to mi daje snage da ne poludim.

Naš pakao je počeo 2. siječnja 2006. godine. Živjeli smo tada u kući sa suprugovom majkom, polubratom, dvije bake i djedom. Dvanaestero pod istim krovom. Muž me navečer, dok su mlađa djeca spavala, zaključao u sobu i dograbio se našeg najstarijeg djeteta. Bilo joj je nepunih trinaest. Vikala je i plakala, molila ga da je ne dira. Silovao ju je. Kad je završio, samo me pogledao i rekao da mi je vratio i da mu ne mogu ništa jer će me ubiti. Tako mi se, eto, osvetio jer sam ga ranije prevarila.

Muž se po susjedstvu hvalio što je učinio svom djetetu. Nikoga nije bilo briga. U danima koji su slijedili svakodnevno je iznova nastrao na kćerku. Uvečer bi mi rekao da je dovodem u našu sobu, zatim bi je polegao u naš krevet i silovao. I ja sam bila u toj istoj postelji dok joj je to radio. Morala sam ležati i šutjeti. Jednom je ležao na njoj, a ljubio mene...

Kad smo se preselili u susjedno selo, u kuću koju nam je na korištenje dao APN, trojica sinova spavala su u jednoj, dvije kćerke u drugoj, a nas dvoje u trećoj sobi. Zapravo, noći je kćerka provodila u našem krevetu. Telefon je stajao uz njegovo uzglavlje, a mene nije puštao iz sobe. Ako sam morala van u WC, jer imali smo samo poljski zahod, pazio je da ne ponesem mobitel sa sobom.

Uhvatila sam ga jedno jutro kad je ušao u dječju sobu i silovao kćerku na podu dok je mlađa spavala.



Da ponovim/istaknem;
- Varala je muža
- Pustila da joj siluje kći
- Započela novu vezu da jadna ne poludi od svega...


I sad još jednom napiši da ne mogu tako suditi...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.02.2008. 22:11 
Naslov:  Re: Ispovijest: Mužu sam morala dovoditi našu kćer da je sil
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile Evil or Very Mad osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile Glavom o zid Twisted Evil jesi potrebni komentari???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2008. 7:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pošalji malu da mi opere leđa Zbunj, zbunj ma koji strah,oprala bih mu ja leđa sjekirom (to je vjerovatno imala),odležala kretena ali bih bar spasila svoju djecu idiota.
(tako bi vjerovatno razmišljala da joj je stalo do djece,ali njoj je bilo stalo do dase Evil or Very Mad )
Započela novu vezu da jadna ne poludi od svega... ???mislim stvarno,pa čemu se mi čudimo,očito jedan od onih kojoj je neka stvar važnija od vlastite djece,ma oni su isti,ćorka i njemu i njoj..Bog da djecu svakome ...ufff kako sam bjesna...


Zadnja promjena: ela; 17.02.2008. 19:35; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2008. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

no_name je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mislim da nemožeš suditi tako.Ovaj članak je vjerovatno samo pokušaj da opiše dio straha kojega je proživila.Probaj se staviti u njenu poziciju.što bi napravila da ti muž prijeti da će te ubit ako nešto odaš.Lako je prićat ja bi ovo, ja bi ono , odmah bi ga prijavila...U svakom slučaju potpisujem ovo za kaznu koju joj muž treba dobit!!!


??? Znači dovoljno je da ti netko kaže "Ako nešto odaš, ubit ću te!", i to je to... Pa bravo, bravo... stvarno... To je opravdanje za nju? E, bogami, nije...

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2008. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

njega dozivotno nju na ljecenje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2008. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma oboje su u kurcu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2008. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zodijak je napisao/la: ›
ma oboje su u kurcu
kratko i jasno..Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
keka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 183
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2008. 20:03 
Naslov:  Re: Ispovijest: Mužu sam morala dovoditi našu kćer da je sil
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je katastrofa..ja nevjerujem koliko poremećenih,bolesnih ljudi ima na ovom svijetu..nerazumijem zašto to rade svojoj djeci,koji im užitak to daje? stvarno nerazumijem..oboje na doživotni zatvor,robiju..
ta majka je trebala prijavit ga odmah,ili mu se suprostavit čim je shvatila da će učinit nešto nažao toj curi,branit ju pod cijenu života..bojala se da ju neće ubit,pa to može samo jedanput,čim on shvati da ga se ona boji on ima "konce u rukama"...jooooj kak me to nanervira..užaaas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stoka_unleashed
Offline
Avatar

Ukupno postova: 639
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.02.2008. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jbg...ona nije razmišljala na taj način i teško je reći može li se proglasit krivom ili ne jer strah različito utječe na ljude tak da je to dosta teško procjenit......a njenog muža treba stavit pred ergelu konja da ga na suvo izje**, oderat ga na živo,objesit na za jaja i nokte mu flexom odrezat....a zatim ga bacit u solnu kiselinu.......gad jedan poremećeni

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
keka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 183
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2008. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stoka_unleashed je napisao/la (Pogledaj post): › jbg...ona nije razmišljala na taj način i teško je reći može li se proglasit krivom ili ne jer strah različito utječe na ljude tak da je to dosta teško procjenit......a njenog muža treba stavit pred ergelu konja da ga na suvo izje**, oderat ga na živo,objesit na za jaja i nokte mu flexom odrezat....a zatim ga bacit u solnu kiselinu.......gad jedan poremećeni


..slažem se s tvojim načinom razmišljanja,što se tiče mučenja za tog kretena..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stoka_unleashed
Offline
Avatar

Ukupno postova: 639
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.02.2008. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma opcenito bi to napravio svim silovateljima....pogotovo takvim pedofilima..a sto se tice zene i dalje drzim isto misljenje......al i izjave one babe.....krava jedna retardirana...kao to je sitnica nije njen sin ništ strašno napravio......al ja si kontam kad(i ako ) budem imao ženu i djecu nema tog boga koji će me natjerat da ih krivo pogledam a kamoli nest lose napravim...stvarno ne kontam koji k*** takvi ljudi imaju u glavi da uopce pomisle tak sta napravit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2008. 10:06 
Naslov:  Re: Ispovijest: Mužu sam morala dovoditi našu kćer da je sil
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

redneck hillbilly lifestyle in croatian style Rolling Eyes

evo zbog ovakvih slučajeva je meni jako žao što u lijepoj našoj nema doživotnih i smrtnih kazni, i samo čekam da sad neko kaže "kmu kme smrtna kazna, nemoš to tako, a šta ako neko nije kriv" e pa ovaj je kriv, i izaće kad tad i vjerovatno ubit ženu ako ona ne pobjegne predaleko, izvan njegoviog dohvata, a koliko kontam to su neki redneci pa se nema para za dovoljno daleko bježanje od ove budale tako da joj prijevremena nasilna smrt ne gine, što je zapravo i zaslužila, kad malo bolje pogledam ona bi trebala bit u ćeliji pored njega ili u redu za stolicu, i to odma iza usrane svekrve koja bi stajala iza tog debila poluretardiranog, sve ih treba pobit usrana iskrivljena, umno poremećena žgadija
u cijeloj priči jedino mi žao djece, jer gledano nikoga drugog mi ni nemože bit žao, al eto imaju krasne uspomene na djetinjstvo, katastrofa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: