Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Treba li JAZZ CLUB u našem gradu?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2008. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prije više je godina bilo jazza svakog četvrtka i petka (mislim da je tim danima bilo) u Magisu. I bilo je puno ljudi.
Apsolutno sam za, iako sumnjam da bi se takav klup mogao orjentirati isključivo na jazz, ali mislim da osijeku to definitivno treba.

fuldstændigamok je napisao/la (Pogledaj post): › pa sad su zatvorili đez klub. u stepincevoj.


Smile Mislim da se tu radilo o birtiji koja se zvala "Jazz". I nije prvi puta zatvorena. Ovo je zapravo, hmmm, trinaesti put?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2008. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

^^ e, ja sam čula da dvije glumice sređuju taj prostor i da će zapravo i biti orijentiran na jazz... ok, koješta se uvijek priča, ne mora uopće biti istina, al eto prije 15ak dana sam prolazila otamo i iznutra zaista jest dopirao jazz...
osijek031.com smile

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2008. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Da,,,mislim da Osijek ima dovoljno ljubitelja Jazza i da se treba otvoriti takav kafić,,,zapravo kada bih imala love ja bih ga otovorila iako ga ne volim slušati...zapravo me prilično iritira, ali ta kultura slušanja i štovanja mi se đasvi...


slažem se...
jazz cijenim i poštujem, ali ga iznimno rijetko mogu slušati... (nije u skladu s mojom osobnošću Wink )
no, svakako treba postojati takvo mjesto...
mjesto na kojem se može čuti i poslušati jazz, blues i slične stvari...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gospodar majmuna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 194
Lokacija: svugdje samo ne tamo gdje treba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2008. 1:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sjećam se nekoć i od nessija su neki htjeli napraviti jazz klub..ali očito ništa od toga

_________________
Jesus loves you!...Everyone else thinks you´re an asshole!

http://obnevidjelicuvar.blog.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yoomie
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.06.2008. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa šta će nam jazz klub kad tamo neće biti narodne muzike da se masa veseli, hm, sve što je ikad valjalo u gradu je pozatvarano.Nekad se u starom Kestenu ponedjeljkom SVAKIM svirao jazz, pa u Magisu, itd. hrabri pokušaji, ali ništa, koliko god ekipa bila ustrajna, vlasnicima bilo kakvih klubova ne treba manjina koja će popiti cugu,dvije i slušati dobru glazbu,jer nažalost ne pune blagajnu kao večina koja se iskreno zabavlja na narodnjake.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2008. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O čem vi pričate ''osjeku treba jazz klub''?! pa nitko nije ni dolazio u rock ili punk klub (pritom mislim na ovaj mini teatar) a ta vrsta glazbe je popularnija i zastupljenija. Uostalom IMALI ste jazz klub koji je nedavno zatvoren zbog neadekvatnih dokumenata. A nitko nije ni tamo isao.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2008. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuldstændigamok je napisao/la: ›
O čem vi pričate ''osjeku treba jazz klub''?! pa nitko nije ni dolazio u rock ili punk klub (pritom mislim na ovaj mini teatar) a ta vrsta glazbe je popularnija i zastupljenija. Uostalom IMALI ste jazz klub koji je nedavno zatvoren zbog neadekvatnih dokumenata. A nitko nije ni tamo isao.
To je kafić koji se zvao Jazz i nije imao veze sa jazz mjuzom.... Ne piši o nečemu o čemu nemaš pojma.... I tko ti kaže da u Mini Teatar nitko nije išao??? Gdje si samo taj biser pokupio???

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2008. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm sve ovisi kakvi bi se sadržaji nudili u takvom jednom klubu, koliko bi ljudi dolazilo na to mjesto i td.
Puno bi se stvari trebalo poklopit....e sad znajci da se kod nas klubovi svih vrsta glazbe osim narodnjaka prije ili kasnije ugase ,neznam koliko bi to bilo pametno....
Osijeku treba jazz klub ,ali i štošta drugo - samo dali je još vrijeme za to?

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.06.2008. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
fuldstændigamok je napisao/la: ›
O čem vi pričate ''osjeku treba jazz klub''?! pa nitko nije ni dolazio u rock ili punk klub (pritom mislim na ovaj mini teatar) a ta vrsta glazbe je popularnija i zastupljenija. Uostalom IMALI ste jazz klub koji je nedavno zatvoren zbog neadekvatnih dokumenata. A nitko nije ni tamo isao.
To je kafić koji se zvao Jazz i nije imao veze sa jazz mjuzom.... Ne piši o nečemu o čemu nemaš pojma.... I tko ti kaže da u Mini Teatar nitko nije išao??? Gdje si samo taj biser pokupio???

... osijek031.com smile ...pa ja ne vjerujem,,,,mislim da je ipak vrućina kriva za ovakve budalaštine,,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2008. 0:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vec sam to napisala i ponovit cu, Osijeku treba jazz club, ali mu treba i dobra promocija da ljudi znaju za njega.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2008. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuldstændigamok je napisao/la: ›
pa sad su zatvorili đez klub. u stepincevoj.

Maestralno!!!! osijek031.com smile

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2008. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la: ›
Vec sam to napisala i ponovit cu, Osijeku treba jazz club, ali mu treba i dobra promocija da ljudi znaju za njega.

Uostalom kao i za sve... koliko se samo dućana otvori na neatraktivnim lokacijama i onda se zatvore za tri mjeseca jer nitko nije čuo za njih. Ne bi "gazda" dao lovu za mRAketing jer je bolje odmah uletjeti u Merceeed's na lizanje i hvaliti se legama kako je uspješan poduzetik.

Otvoriš birtiju koja je imati 4 stola manje zbog pozornice i staviš cijene cuge par kuna više nego drugdje - imat ćeš za platiti glazbenicima i reketašima, a nećeš osjetiti manjak prihoda od ona minus 4 stola. Ionako će za birtija imati jazz tek dva sata u večernjem terminu, par puta tjedno - ostale dane će funkcionirati kao normalno mjesto za izlazak.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jazz live
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2011. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozrav ljudi. Htio bih vas samo obavijestiti da je prošle srijede sa radom počeo jazz club u oxygenu (Županijska br.7) i da će od sada pa nadalje SVAKE srijede od 21 sat tamo biti jam session sa stalnim glazbenicima i glazbenim gostima.

novosti i ostalo ćete moći pratiti na facebooku:

http://www.facebook.com/pages/JAZZ-live-at-Oxygene/166154880113552?sk=wall

kako se neki žale da treba promociju, ovime se trudimo riješiti taj problem...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2011. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jazz live je napisao/la: ›
Pozrav ljudi. Htio bih vas samo obavijestiti da je prošle srijede sa radom počeo jazz club u oxygenu (Županijska br.7) i da će od sada pa nadalje SVAKE srijede od 21 sat tamo biti jam session sa stalnim glazbenicima i glazbenim gostima.

novosti i ostalo ćete moći pratiti na facebooku:

http://www.facebook.com/pages/JAZZ-live-at-Oxygene/166154880113552?sk=wall

Što je sa onima koji ne koriste facebook?

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2011. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Mi" smo uglavnom primitivci(balkanoidni) i kao takvi se najbolje "opuštamo" ubijajući se u alkoholu(što rezultira svime i svačime) i kreveljeći se na cajkama.
Nadam se da će ovo u Oxygenu zaživjeti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: