s Otiš'o je svak' 'ko valja... [6/6]
Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otiš'o je svak' 'ko valja...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2005. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gemi, nikog ja ne provociram, samo govorim kak se ja osjecam, tj koji je meni grad bolji....

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Price o velicini (grada ;-)) dobrim dijelom govore kako netko vidi svoj zivot i koje ambicije u zivotu ima, sto ga ispunjava. Svaki nacin zivota ima svoje prednosti i mane, i majmunski bi bilo raspravljati koji je od tih nacina zivota "bolji" ili "losiji". Svakome odgovara nesto...

e, upravo to
meni je zg bolji jer mi vise odgovara, vama osijek jer vam on vise odgovara i to je to...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2005. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poceo si pametno:

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Price o velicini (grada ;-)) dobrim dijelom govore kako netko vidi svoj zivot i koje ambicije u zivotu ima, sto ga ispunjava. Svaki nacin zivota ima svoje prednosti i mane, i majmunski bi bilo raspravljati koji je od tih nacina zivota "bolji" ili "losiji". Svakome odgovara nesto...


A onda si zasrao prezentiranjem samo losih strana jedne:

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Netko zivot vidi u stalnom trcanju, gomili relativno plitkih iskustava (zbog nedostatka i uzurbanosti nema se vremena za dublje impresije), isprobavanju novina, testiranju, novim i razlicitim uskustvima.


I dobrih strana druge opcije:

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Oni drugi zivot vide nesto usporenije, s dubljim odnosima, manjem broju poznanika (ali vecem broju prijatelja), dubljim dozivljajima.


I tvoj je stav jasan cak i prije "subjektivnog moda" koji (kao) tek slijedi:

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Svatko ima nesto svoje... ne znam gdje je u toj prici Zagreb, ali Osijek mi se cini idealan grad za ovo drugo. Nekako je taman.


Samo se ti tjesi. Smile

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2005. 22:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti bi Steam radije bio u Zg ono sto valja i oslo je iz Os???

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2005. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@steam, rekoh da ne znam gdje je u toj prici Zagreb i kako je u njemu. Govorio sam opcenito o velikim gradovima i gradovima kao sto je Osijek.

Nisam ni pokusavao napraviti ono sto mi pokusavas prisiti - govoriti jel' bolje u Os ili Zg.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: