s Otiš'o je svak' 'ko valja... [5/6]
Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otiš'o je svak' 'ko valja...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2005. 1:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iawgoM je napisao/la (Pogledaj post): ›
Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
jbg - brzina mi je mana Embarassed


ma nema veze..oprosteno ti je vec...zbog "vrlina" Wink

ah...
hvala Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heg
Offline
Ukupno postova: 3
Lokacija: kod kuće
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2005. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malamaco,jesi li ti plavuša?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.10.2005. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heg je napisao/la (Pogledaj post): › Malamaco,jesi li ti plavuša?

sorry, morat cu te razocarat - crnka sam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 01.10.2005. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
Heg je napisao/la (Pogledaj post): › Malamaco,jesi li ti plavuša?

sorry, morat cu te razocarat - crnka sam



Nisi me razočarala.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.10.2005. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): › al ipak - Zg je bolji - veci izbor tipova Very Happy Very Happy Very Happy
a i uspjeh mi je i Zg-u i u Osijeku zagarantiran Very Happy


pih ja npr nebi nikad htjela zivjeti u zg. mislim super mi je tam otici i biti par dana jer imaju vise klubova, zive mjuze i tak. al te svari se mogu promjeniti na bolje i u osijeku. sto se zga tice uzasno mi je sto je tak velik. osjecas se ful izgubljeno. i sto me skoro uvijek pregazi tramvaj. uzasno su tihi! ono - konstantna opasnost za plavusu koja bleji u izloge! osijek031.com smile

sto se frajera tice - ke si malamaco upoznala SVE frajere u osijeku i blizoj okolici da definitivno znas da ti ni jedan ne odgovara... bull. Cool

meni je osijek s nekih 100 000 ljudi taman grad. sve mozes obici pjeske, uvijek sretnes nekog poznatog. ima dovoljno trgovina i kafova - nije da je selo. eto jedina je zamjerka ke nema dovoljno sadrzaja ali to nije stvar u gradu neg u mentalitetu gradjana i osobama (kak ih zovu - menadjerima) koje se brinu (bi se trebali brinuti) o takvim stvarima. osijek031.com smile
npr moja sister koja zivi vec u zg nekih 10 godina bi se isto vratila u osijek...

jednostavno se u nekim mjestima osjecas ko doma. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.10.2005. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ixia je napisao/la (Pogledaj post): ›
Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): › al ipak - Zg je bolji - veci izbor tipova Very Happy Very Happy Very Happy
a i uspjeh mi je i Zg-u i u Osijeku zagarantiran Very Happy


pih ja npr nebi nikad htjela zivjeti u zg. mislim super mi je tam otici i biti par dana jer imaju vise klubova, zive mjuze i tak. al te svari se mogu promjeniti na bolje i u osijeku. sto se zga tice uzasno mi je sto je tak velik. osjecas se ful izgubljeno. i sto me skoro uvijek pregazi tramvaj. uzasno su tihi! ono - konstantna opasnost za plavusu koja bleji u izloge! osijek031.com smile

sto se frajera tice - ke si malamaco upoznala SVE frajere u osijeku i blizoj okolici da definitivno znas da ti ni jedan ne odgovara... bull. Cool

meni je osijek s nekih 100 000 ljudi taman grad. sve mozes obici pjeske, uvijek sretnes nekog poznatog. ima dovoljno trgovina i kafova - nije da je selo. eto jedina je zamjerka ke nema dovoljno sadrzaja ali to nije stvar u gradu neg u mentalitetu gradjana i osobama (kak ih zovu - menadjerima) koje se brinu (bi se trebali brinuti) o takvim stvarima. osijek031.com smile
npr moja sister koja zivi vec u zg nekih 10 godina bi se isto vratila u osijek...

jednostavno se u nekim mjestima osjecas ko doma. Wink

nije zg tako velik kad ga upoznas, nakon nekog vremena shvatis da je zapravo mal i da ces uvijek vidjet nekog poznatog cim izades van (da, nisam ni ja mislila da je to moguce u zg-u)
sto se tice frajera u os i okolici, nisam upoznala sve, al i vise neg dovoljno da shvatim da nisu bas nesto Wink
a sto se tice osjecaja, meni je uvijek drago kad dodem u os, al jebemu, taj me osjecaj prode nakon 2 dana, cim jednom prosecem gradom.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2005. 17:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): › nije zg tako velik kad ga upoznas, nakon nekog vremena shvatis da je zapravo mal i da ces uvijek vidjet nekog poznatog cim izades van (da, nisam ni ja mislila da je to moguce u zg-u)
sto se tice frajera u os i okolici, nisam upoznala sve, al i vise neg dovoljno da shvatim da nisu bas nesto Wink


Ovo pitam samo u namjeri kako bih ti pomogao dijagnosticirati problem: jesu li ti mozra cure bas nesto? Wink

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2005. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kriva Maca Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sasha
Post Postano: 04.10.2005. 8:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je čak i Osijek prevelik- stalno, pa čak i kad se nešto događa u gradu, i kad je vikend, imaš filing da je prazan (iznenadila sam se, actually, za Vinkovce, tamo doslovce ima toliko mladih vani da kad ih ide veća grupa po pločniku, moraš sići na cestu da ih propustiš- tolika je gužva!) Ali ne i samo to: kao da čitav dan po parku kod gorilampe ima ljudi- majki s kolicima, majki s malom djecom koja trčkaraju, umirovljenici šetaju. Kao da je čitav grad stalno krcat. U Osijeku, čak i po trgovima, gdje realno ima dosta ljudi, taj se filing brzo rasprši...

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2005. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sigurno si otišla na Vinkovačke jeseni, pa stekla dojam gužve.

Uostalom uvijek je tako kad se promijeni sredina. Bude dobro vidit neku promjenu, ali izađi u te Vinkovce 5 puta za redom i vrlo brzo će ti izblijediti taj prvi dojam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.10.2005. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Meni je čak i Osijek prevelik- stalno, pa čak i kad se nešto događa u gradu, i kad je vikend, imaš filing da je prazan (iznenadila sam se, actually, za Vinkovce, tamo doslovce ima toliko mladih vani da kad ih ide veća grupa po pločniku, moraš sići na cestu da ih propustiš- tolika je gužva!) Ali ne i samo to: kao da čitav dan po parku kod gorilampe ima ljudi- majki s kolicima, majki s malom djecom koja trčkaraju, umirovljenici šetaju. Kao da je čitav grad stalno krcat. U Osijeku, čak i po trgovima, gdje realno ima dosta ljudi, taj se filing brzo rasprši...


Mislim da je stvar u očekivanjima...a Vkc i Os su neusporedivi baš kao i Os i Zg.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.10.2005. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la (Pogledaj post): ›

Ovo pitam samo u namjeri kako bih ti pomogao dijagnosticirati problem: jesu li ti mozra cure bas nesto? Wink

iskreno, i cure su u ZG-u bolje Wink


Bilke je napisao/la (Pogledaj post): › Kriva Maca Wink

nisam ja kriva
ja sam prava osijek031.com smile


Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mislim da je stvar u očekivanjima...a Vkc i Os su neusporedivi baš kao i Os i Zg.

pa i nije bas tolko stvar u ocekivanjima kolko u samom osjecaju srece i zadovoljstva
al recimo, iako mi je u Zg-u bolje, ipak ima vise slicnosti s Os nego sto se to na prvi pogled cini...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2005. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
nisam ja kriva
ja sam prava osijek031.com smile

osijek031.com smile osijek031.com smile
Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
al recimo, iako mi je u Zg-u bolje, ipak ima vise slicnosti s Os nego sto se to na prvi pogled cini...

pa ipak mi nismo na nekom drugom kontinentu ili u drugoj državi da bi bili toliko različiti. Zagreb možda pruža veću raznolikost mjesta za izlazak, trgovina, raznih "izvannastavnih aktivnosti", više radnih mjesta (ali i više ljudi koji se grebu za njih). Ali ne volim tu gužvu, užasan zrak, to što ti treba bar 45 minuta da stigneš odnekud do nekud. i mene kao i ixiu često za dlaku pregazi tramvaj ili neki nabrijani vozač ... Mogla bih si recimo zamisliti život u Varaždinu koji je prekrasan (barem s turističkog gledišta).

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2005. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
steam je napisao/la (Pogledaj post): ›

Ovo pitam samo u namjeri kako bih ti pomogao dijagnosticirati problem: jesu li ti mozra cure bas nesto? Wink

iskreno, i cure su u ZG-u bolje Wink


Bilke je napisao/la (Pogledaj post): › Kriva Maca Wink

nisam ja kriva
ja sam prava osijek031.com smile


Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mislim da je stvar u očekivanjima...a Vkc i Os su neusporedivi baš kao i Os i Zg.

pa i nije bas tolko stvar u ocekivanjima kolko u samom osjecaju srece i zadovoljstva
al recimo, iako mi je u Zg-u bolje, ipak ima vise slicnosti s Os nego sto se to na prvi pogled cini...


Svaka rasprava gubi na zanimljivosti kada netko ima potrebu za pukim provociranjem... pihhh Sad

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.10.2005. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Price o velicini (grada ;-)) dobrim dijelom govore kako netko vidi svoj zivot i koje ambicije u zivotu ima, sto ga ispunjava. Svaki nacin zivota ima svoje prednosti i mane, i majmunski bi bilo raspravljati koji je od tih nacina zivota "bolji" ili "losiji". Svakome odgovara nesto...

Netko zivot vidi u stalnom trcanju, gomili relativno plitkih iskustava (zbog nedostatka i uzurbanosti nema se vremena za dublje impresije), isprobavanju novina, testiranju, novim i razlicitim uskustvima.

Oni drugi zivot vide nesto usporenije, s dubljim odnosima, manjem broju poznanika (ali vecem broju prijatelja), dubljim dozivljajima.

Svatko ima nesto svoje... ne znam gdje je u toj prici Zagreb, ali Osijek mi se cini idealan grad za ovo drugo. Nekako je taman.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: