Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Triquilar

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2008. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
Interesantno je da nitko ne spominje pušenje, a poznato je da kontracepcija i cigarete ne idu jedno s drugim...

Nekoliko mojih frendica koriste već godinama kontracepcijske tablete, pauze nisu radile, a uz to sve deru pa i do kutiju cigareta dnevno...

Moram priznati da panično čitam svako jutro sve članke o Yasmin (u Sloveniji Yarin) i slučajevima koji su povezani s tom pilulom jer sam ih pila 14 mjeseci..na kontroli sam bila netom prije svih ovih smrtnih slučajeva i komplikacija o kojima imamo prilike čitati..nalazi mi nisu nešto alarmantni - zgrušavanje i jetrene funkcije su ok, ali mi je po prvi put u životu kolesterol dosta povišen (iako u kuhinji koristim min masnoće i uglavnom jedem kuhanu hranu, a "nasljedna masnoća" je isključena)...

Yasmin ne pijem već 10 mj., prvotno mi je pauza trebala biti 6 mj., no s obzirom na okolnosti mislim da će trajati puno puno duže...


I ja spadam u ovu grupu kao i tvoje prijateljice, pijem ih dugo, a strastveni sam pušač. Kao što sam rekla trenutno nemam nikakvih simptoma ni poteškoća, tak da ono...mislim ipak da ću ih nastaviti pit, a možda čisto ovako radi sebe otić po uputnicu za neki pregled srca, pluća...šta već!

Eto, same sebe stavljate u skupinu većeg rizika...meni je interesantno da niti u medijima ne spominju pušenje i da li su preminule i oboljele korisnice Yasmina (Yarina) bile/jesu pušači..

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2008. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja sam u toj grupi a nisam godinama prekinula uzimanje... sad ste me vi zabrinule.. Sad

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: