Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Triquilar

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2008. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jasnica je napisao/la (Pogledaj post): › Teta tebi nešto poslala, zlato moje.

Gledam PM, nema nepročitanih...bacim oko upaljeno na lijevo, a ono hranaaaaa Laughing
Hvala teta jasnice osijek031.com smile

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2008. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

završišmo u osijek031.com smile Laughing

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.09.2008. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krtica je napisao/la: ›
Ajd hvala na komentarima. Yasmine uzimam već 3 godine i stvarno su ok. Nisam se udebljala ni smršavila, al celulita se na bedrima nakupilo ko šuge. Mislim da sam ga dobila još kada sam prije Yasmina jedno 2 godine pila Diane 35. Triquilar ili Logest nešto ću probati, jeftinije jesu od Yasmina, a nemaju nikakvih razlika. Tko zna, javim jedan dan da sam ko kost od tableta ili imam 100 kg.
Koliko kn su Triquilar?


oko 40 kn, al moj savjet, nemoj ih pit, pij logest

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2008. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam na Trinovumu godinama i ništa mi se dogodilo nije.. nema debljanja, mršavljena, celulita jednako koliko je i bilo čim sam se prestala baviti sportom, a kartice za 3 ciklusa koštaju nekih 40-ak kn. I neki dan sam bila kod Laušinke, i žena mi rekla po 2. - 3. put da ako su mi dobre ne mijenjam tablete i da su one jedne od manje opasnih, tj. sadrže manje nekih hormona, prevedeno: u odnosu na ostale one su light.. Smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mademoiselle
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2008. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo mali osvrt na Yasmine--pila sam ih 2 godine,, nikakvih nuspojava osim sto su mi izregulirale tezinu,,jednostavno nisam mogla previse jesti ( sto inace nije bio slucaj:)). Rekao bi covjek savrsena pilula...dok..mi prijateljica nije ostala trudna iako je svaku redovno uzimala. Sada vise nevjerujem u pilulu jer ''ono jedna u milijun zatrudni prek pilule'' vise nedrzi vodu. Ona je kod ginosha saznala da to nije tako rijedak slucaj! Zato..nemojte se previse opustiti da nebi roda donijela poklon Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2008. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mademoiselle je napisao/la (Pogledaj post): › samo mali osvrt na Yasmine--pila sam ih 2 godine,, nikakvih nuspojava osim sto su mi izregulirale tezinu,,jednostavno nisam mogla previse jesti ( sto inace nije bio slucaj:)). Rekao bi covjek savrsena pilula...dok..mi prijateljica nije ostala trudna iako je svaku redovno uzimala. Sada vise nevjerujem u pilulu jer ''ono jedna u milijun zatrudni prek pilule'' vise nedrzi vodu. Ona je kod ginosha saznala da to nije tako rijedak slucaj! Zato..nemojte se previse opustiti da nebi roda donijela poklon Smile

Ma super.. prije par mjeseci ostane frendova cura trudna, iako su koristili kondom koji nije puknuo, vidim da i tonya piše o sličnom slučaju..sad i pilule..ma divno...zašto se onda trovati i riskirati emboliju..

Ja sam na pauzi od yasmin, već 9 mj., prestala sam ih uzimati jer sam se osjećala psihički jako loše od njih..plakalo mi se stalno, jako sam bila razdražljiva - 155 promjena raspoloženja u danu, a i libido mi je strašno opao...a što se kg tiče..niti sam dobila, niti izgubila na težini...

Kupila sam novu kutiju prije 2 mjeseca ( naravno u međuvremenu su sa 88, 68kn skočile su na 99 i nešto ), no stalno sam odgađala prvo uzimanje...vidjet' ću kako će mi se lice ponašati ( zasad je i više nego dobro ) i što će kompanija Schering istražiti... na svu sreću nemam dečka, pa se za moguću trudnoću (još uvijek) ne moram živcirati Laughing

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krtica
Offline
Ukupno postova: 47
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2008. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la (Pogledaj post): ›
krtica je napisao/la: ›
Ajd hvala na komentarima. Yasmine uzimam već 3 godine i stvarno su ok. Nisam se udebljala ni smršavila, al celulita se na bedrima nakupilo ko šuge. Mislim da sam ga dobila još kada sam prije Yasmina jedno 2 godine pila Diane 35. Triquilar ili Logest nešto ću probati, jeftinije jesu od Yasmina, a nemaju nikakvih razlika. Tko zna, javim jedan dan da sam ko kost od tableta ili imam 100 kg.
Koliko kn su Triquilar?


oko 40 kn, al moj savjet, nemoj ih pit, pij logest



Više ljudi mi je predložilo Logest u zamjenu za Trquilar. Hvala na odgovoru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.09.2008. 0:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daj nemoj te me plasit nekom trudnocom, srmc

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.09.2008. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet se pojavilo još bar 3 smrtna slučaja vezano za yasmin tablete...sad sam stvarno zabrinuta! Jedino mi nije jasno kako se takve stvari prije nisu događale, pijem ih već skoro 4 god i nikad nisam razmišljala o takvim stvarima, a kamoli o emboliji, trombozi i sl. niti su se prije spominjale takve smrtne komplikacije...trebam ih kupiti preksutra, a sad više stvarno nisam sigurna što je pametno?

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2008. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa kupi logest!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kiki_08
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: i tu i tamo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.09.2008. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la (Pogledaj post): › Opet se pojavilo još bar 3 smrtna slučaja vezano za yasmin tablete...sad sam stvarno zabrinuta! Jedino mi nije jasno kako se takve stvari prije nisu događale, pijem ih već skoro 4 god i nikad nisam razmišljala o takvim stvarima, a kamoli o emboliji, trombozi i sl. niti su se prije spominjale takve smrtne komplikacije...trebam ih kupiti preksutra, a sad više stvarno nisam sigurna što je pametno?


Nemoj mijenjati tablete bez savijeta liječnika,zatraži dodatne kontrole (na što imaš pravo) ili jednostavno napravi pauzu od nekoliko mjeseci (što je isto preporučljivo ako piješ tablete duže vrijeme).
Pila sam Yasmin(trenutno na pauzi)nisam imala nekakvih problema ni sa težinom,ni sa celulitom,ni sa dlakavošću,sve je bilo kao i prije.Jedina negativna stavka je pucanje kapilara i proširenje vena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusa_a
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 25.09.2008. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gala_pia je napisao/la: ›
drage moje forumasice, godinu dana sam pila yasmine kontracepcijske tablete i pocele su mi imat nuspojave, gubitak vlaznosti sluznice prilikom seksualnog odnosa, sada mi je ginekolog prepisao triquilar, kakva su vasa iskustva s tom tableticom i njezinim nuspojama, jedino me strah da cu dobit na kilazi, negdje sam procitala da je neka zena dobila 7-8-kg, smrc i jel rastu sike od njih, hehe. Embarassed


hej ja ti koristim triqilar skoro 2 godine i nisam do sad jos imala nikakvih nuspojava niti sam dobila na kilazi nit imam nagle promjene raspolozenja.......meni su te pilule stvarno ok

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusa_a
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 25.09.2008. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i de stvarno nemojte me plasit s tom trudnocom!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2008. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Interesantno je da nitko ne spominje pušenje, a poznato je da kontracepcija i cigarete ne idu jedno s drugim...

Nekoliko mojih frendica koriste već godinama kontracepcijske tablete, pauze nisu radile, a uz to sve deru pa i do kutiju cigareta dnevno...

Moram priznati da panično čitam svako jutro sve članke o Yasmin (u Sloveniji Yarin) i slučajevima koji su povezani s tom pilulom jer sam ih pila 14 mjeseci..na kontroli sam bila netom prije svih ovih smrtnih slučajeva i komplikacija o kojima imamo prilike čitati..nalazi mi nisu nešto alarmantni - zgrušavanje i jetrene funkcije su ok, ali mi je po prvi put u životu kolesterol dosta povišen (iako u kuhinji koristim min masnoće i uglavnom jedem kuhanu hranu, a "nasljedna masnoća" je isključena)...

Yasmin ne pijem već 10 mj., prvotno mi je pauza trebala biti 6 mj., no s obzirom na okolnosti mislim da će trajati puno puno duže...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2008. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
Interesantno je da nitko ne spominje pušenje, a poznato je da kontracepcija i cigarete ne idu jedno s drugim...

Nekoliko mojih frendica koriste već godinama kontracepcijske tablete, pauze nisu radile, a uz to sve deru pa i do kutiju cigareta dnevno...

Moram priznati da panično čitam svako jutro sve članke o Yasmin (u Sloveniji Yarin) i slučajevima koji su povezani s tom pilulom jer sam ih pila 14 mjeseci..na kontroli sam bila netom prije svih ovih smrtnih slučajeva i komplikacija o kojima imamo prilike čitati..nalazi mi nisu nešto alarmantni - zgrušavanje i jetrene funkcije su ok, ali mi je po prvi put u životu kolesterol dosta povišen (iako u kuhinji koristim min masnoće i uglavnom jedem kuhanu hranu, a "nasljedna masnoća" je isključena)...

Yasmin ne pijem već 10 mj., prvotno mi je pauza trebala biti 6 mj., no s obzirom na okolnosti mislim da će trajati puno puno duže...


I ja spadam u ovu grupu kao i tvoje prijateljice, pijem ih dugo, a strastveni sam pušač. Kao što sam rekla trenutno nemam nikakvih simptoma ni poteškoća, tak da ono...mislim ipak da ću ih nastaviti pit, a možda čisto ovako radi sebe otić po uputnicu za neki pregled srca, pluća...šta već!

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: