Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slatko ludo djetinjstvo!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2008. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e da skrivio nekih 5-6 gadnih promentih nesreca,ono ode lopta na cestu-cujes kako gume skripe-BOOM
haha zakon!

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2008. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve ovo što ste napisali sam i ja radio plus još sam gurnio ekser u utičnicu. Bio u nesvijesti neko vrijeme al nekako su me uspili probudit. osijek031.com smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2008. 1:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad ja znam zašto je Excalibur pun svijeća. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2008. 1:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

više puta prolila čitavu litru dječjeg šampona u kadu pa zvala mamu da vidi

trčala kroz susjedovo mlado zeleno žito-najgore batine ikad!

lagala u vrtiću da će mama/tata ranije doći da ne moram spavati

obukla istovremeno apsolutno sve čarape koje sam tada posjedovala

trpala neslućene količine hrane u sanduk na kojem sam sjedila za vrijeme obroka (bilo je veselo kad su moji odlučili odnijeti isti sanduk u vikendicu)

spavala svaki tjedan barem jednom čitav dan na tom istom sanduku jer se nisam smjela maknuti s njega dok nešto ne pojedem

više puta završila na infuziji jer nisam jela (nu me sad!)

došla kući sva krvava i hladno izjavila: mislim da mi je netko razbio glavu

naučila voziti bic pa sam 2 sata kružila po naselju jer nisam znala sići s njega

počupala djeda mraza za bradu pa su mu se ispod nje vidjeli crni brkovi (zabilježeno fotićem)

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2008. 7:16 
Naslov:  Re: Slatko ludo djetinjstvo!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U vrtiću se rodila ljubav između mene i jednog Darka, imali smo krevetiće jedan do drugoga i davali si pusice, pa smo dobili crvene točkice kod "drugarice", razmjestili su nas u druga odijeljenja, ali je ljubav i dalje trajala.
Cijeli dan ostajala u šumi s dečkima riskirajući batine. (izgovor: nisam prošla jer su me napali psi na putu kući nisu palili).
Bojala sam se biti sama kod kuće pa sam zivkala mamu na posao sve dok je nisu pozvali na raport, dok mi mama šibom nije napravila gadan ožiljak na licu i dok nije stavila lokot na telefon.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2008. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@rade@pokušavam se sjetiti gluposti ali ne mogu

@cane@ kakve su posljedice danas??? Smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.02.2008. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
@rade@pokušavam se sjetiti gluposti ali ne mogu

de ti nama onda reci kakve gluposti sada radiš. pa još si ti mlada

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2008. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad
bančim

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2008. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

- sa nepune 4 godine "krojila" sam kemijskom olovkom maminu tamnosivu kožnju suknju (razlog - dan prije sam kod krojačice gledala kako ona to radi i pokušala kopirati)..da stvar bude gora, mama je bila šefica i išla je na nekakav sastanak u Zagreb, pa je došla doma, nabrzinu se presvukla i otišla..u Zagrebu je shvatila šta sam napravila pa je prije sastanka išla kupiti novu suknju...

- 4 godine starosti.. sve moguće enciklopedije, kuharice i dosta knjiga ima moj "potpis" (čitaj stranice koje su mi bile zanimljive dobro su "obilježene" )..

- te iste godine, baka je kupila lukovice nekakvog cvijeća i sve to fino posadila..kad je ušla u kuću ja sam to sve (manje-više) povadila i odnijela na igralište..cvijeće naravno nikada nije izraslo..

- nepunih 6 godina.. nakon niza nestašluka po kući i oko nje, draga mama je odlučila upisati me na gimastiku...išlo je to nekih pola godine i onda mi je dosadilo..čim me je mama dovezla pred dvoranu, ja sam se uputila kući.. naime odlučila sam mamu razveseliti kako sad znam sama doći kući..naravno mama je nešto kupovala u gradu i nabasala na mene..tada sam dobila batina k'o nikada i naravno bila ispisana s gimnastike...

- s obzirom da su se nestašluci nastavili..mama me vodi školskom psihologu s kojim odlučuje da ću krenuti sa 6 godina u školu...e sad..1. dan škole..malena prvašica je istukla dečka koji ju je zafrkavao...naravno mama je sutradan morala u školu, ja sam se morala ispričati tom dečkiću, a on je cijelo vrijeme bježao od mene...
.
.
.
itd.. ima toga jooooš jakooo puuunooo (jadna moja mama sa mnom) Embarassed Very Happy

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2008. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile

Daklem, pa da kažem i ja svoje:

- s prijateljicom skupljala gusjenice, pravile im kućice i onda to nosile roditeljima da vide;
- u vrtiću sam nekog dečkića ugrizla za leđa kroz one tregerice i majicu i potkošulju do krvi, on je mene ogrebao po licu - još imam ožiljak;
- bježala iz vrtića;
- vječito od Ambroša žicala sladoled;
- pala hodajući po ogradi od vrtića sa 10 godina, završila u bolnici na 2 tjedna i to na ginekologiji;
- kad bih s mamom išla negdje u grad, u kafićima sam uvijek u Pepsi sipala vrećice šećera kako bi što bolje kipilo;
- kad bi me u lokalu pitali što ću piti, odgovor je bio: sok da nije gusti i čevape bez luka osijek031.com smile

Ma tko bi se svega toga i sjetio.. ima tome 20 i koja godina..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2008. 8:20 
Naslov:  Re: Slatko ludo djetinjstvo!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sa nekadašnjom prijateljicom sam lovila muhe, trgala im krila, objesila za konac i napravila malu lomaču gdje su bile spaljene.
Našala sam pregaženu krticu, sahranila je i nakon godinu dana sam je otkopala da vidim kosti.
Redovito sisala "ledenice" sa krova. Ajskrim, jea.
Plakala gledajući Pčelicu Maju.
Napuhivala kondome po kući misleći da su baloni.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2008. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.sjetih se još nečega..
kad sam prvi put bila skuhala kavu, sa svojih 6 godina, napravila sam toliko jaku kavu, da je rođak, koji je bio kod nas u gostima, a imao je slabo srce, umalo umro.. doživio je srčani, pa su ga morali odvesti u bolnicu..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2008. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmm... ludosti...
penjala se po svakom drvetu u parku oko škole, zapalila pola balkona još uvijek se vide posljedice, ošla na dr kraj kvarta (sa 5-6godina) sa legicom i krali orahe pa nas je pol komšiluka tražilo, igrala skrivaća u napuštenom skloništu pa smo se izgubili unutra u mraku.... i da kad sam išla na balet (punih mjesec dana) dosadilo mi je išla mi je ta žena na živce pa sam mami rekla da to više se radi, pa je žena nakon 2 tjedna nazvala i pitala zaš više ne dolazim... haha..oke nisu možda tak ekstremne al....
da i def najveći biser mog djetinjstva je taj da sam pala na klip kukuruza i polomila lakat, ( al u obranu za moju smotanost, bilo je past međ kukuruze ili u kotlić kišuče vode na vatri)..... Rolling Eyes

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2008. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

- 1.osnovne,početak 2.polugodišta...kraj škole je bio nekakav potočić koji se, od silne hladnoće,skroz zamrznuo..moja najbolja prijateljica, naš susjed i ja nakon škole smo išli na "klizanje"..sve je bilo super do jednog trenutka kada je led ispod mene pukao..ja sam naravno "zaronila" i iza toga 20 minuta pješačila do kuće mokra do mišaka.."veselje" je tek bilo kad sam stigla kući ( da, dobila sam batina) Laughing

- s obzirom da čokoladu obožavam od malih nogu (sad još i više osijek031.com smile Embarassed ), mama ih je uvijek imala u dobranoj zalihi, koju je morala sakrivati kako ne bi bila pojedena prije reda..te kobne večeri našla sam "sakriveno blago" - čokoladu sa lješnjakom od 200g..naravno pojela sam ju munjevitom brzinom i za manje od sat vremena mi je pozlilo , počela sam povraćati..kada je mama skužila što sam pojela , počela je vikati Jel' hoćeš još čokolade pi*** ti materina , a moj odgovor uz "ispuštanje duše" bio je - hoću.. Embarassed naravno za 2 dana sam ju jela, ali u puno punjo manjoj količini Laughing

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.02.2008. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
1. Sestrične i ja smo na selu kod bake i djede redovito u hrpe kravljih govana zabijale slane štapiće i pjevale karavama "Sretan rođendan"

4. Zaglavila se u wc-u, tata je morao rastaviti bravu, a kad sam kroz rupu ugledala šarafciger, vikala sam "Tata, vidim teee!!"


umrijet cu od smjeha osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

1.bila sam veselo dijete koje je uvijek moralo znati gdje je mama, pa sam trceci za njom nabila oko na zapaljenu cigaru i zavrsila u bolnici. mislili su da cu ostat slijepa na to oko, al eto, zilava sam ja! u srednjoj sam zbog tog dobila naziv čikita (čik u oko)
2.lagala sam da sam bolesna kako ne bi morala u skolu, pa sam toplomjer stavila u plamen na peci i ziva se otopila....dobila sam batina.
3.razbila prijateljici naocale lubenicom dok smo vodili ulicni rat. oruzje je bilo svo voce i povrce iz susjedine baste.
4.slomili smo sve vocke dok smo se sanjkali u basti, i ponovo ih zasadili u snjeg...kad se snjeg otopio vocke su "legle" na travu...dobili batina.
5.prijateljica i ja ucile smo malog brata i njegovog prijatelja kako se seksa.i to zguza pozu. baka je pitala sta radimo...
6.krali smo jaja iz kokosjih gnjezda i od njih pravili kolace s pjeskom...mmm fino!
7.na jednom svom rodjendanu sam plakala ko kisna godina jel mi nisu htjeli pustit tajci. onak imam snimku s rodjendana na kojoj ja gledam u kameru i urlam: pustite mi tajci! a oko mene mi se svi smiju.. kasnije na toj snimci plesem ko nespasena i vicem: snimajte mene, snimajte mene, a daj mene snimajte! uzas!
8.voljela sam skakat s kreveta na kat pa sam si tako jednom pregrizla jezik. nabila sam bradu na koljenu i ode jezicak...to je uzasna bol!
9.u 3. il 4. osnovne sam mjesecima lagala mami da idem na folklor. ustvari sam bila zaljubljena i triput tjedno sam isla gledat svog dasu kako trenira karate. onda je mama dosla po mene na folklor...
a u 7. razredu sam isto tako bila zaljubljena pa sam mjesec dana s dasom sjedila u parku na klupici i ljubovala.tako je majka opet dosla po mene u skolu i saznala da njena kcerkica nije bila vec duze vrijeme u skoli.posebna sjednica je odrzana zbog nas...sva sreca pa sam imala dobru razrednicu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: