Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kada vs tuš kabina

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.03.2008. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › kada.... ako ti se zuri uvijek se mozes otusirati, a ako imas vremena mozes lezati i namakati se kolko god zelis sto u tus kabini ne mozes


možeš, ako ti je tuš kada duboka kao moja, a ti kao ja svojih metar i pol s natapiranom kosom...hehe osijek031.com smile
no, ipak, da sam imala mjesta u kupaonici, stavila bih pravu kadu


pa kolko je to duboka tuš kabina Shocked ??? ili da to mozda nije neka jako mala kada Laughing

aj slikaj heheh sad si me zaintrigirala Razz


hihi, a šta da slikam?kadu ili sebe kako se brčkam??? Wink Embarassed osijek031.com smile

ma, kada ti je mala i duboka 32cm (otišla sam upravo izmjeriti Wink ), ali ja se u njoj mogu brčkati i igrati sa patkicama, haha Laughing

P.S.nemoj nikom reći, ali bilo nas je ponekad i dvoje u toj malo kadici Embarassed
_____________________________________________________________

ako te stvarno zanima (mo'š mislit', hhihi), evo link http://www.kolpasan.si/cro/tuskade/c821/820/o-2

upzoravam:ja sam zaista kratka osoba osijek031.com smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.03.2008. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa to nije ni kada a nije ni tuš kabina, ne kužim Smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2008. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Pa to nije ni kada a nije ni tuš kabina, ne kužim Smile


to ti je tuš kada, kabina nije namontirana na slici...

vidim ja da moram staviti sliku sebe kako se brčkam, hahahaha osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.03.2008. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › kada.... ako ti se zuri uvijek se mozes otusirati, a ako imas vremena mozes lezati i namakati se kolko god zelis sto u tus kabini ne mozes


možeš, ako ti je tuš kada duboka kao moja, a ti kao ja svojih metar i pol s natapiranom kosom...hehe osijek031.com smile
no, ipak, da sam imala mjesta u kupaonici, stavila bih pravu kadu


pa kolko je to duboka tuš kabina Shocked ??? ili da to mozda nije neka jako mala kada Laughing

aj slikaj heheh sad si me zaintrigirala Razz


hihi, a šta da slikam?kadu ili sebe kako se brčkam??? Wink Embarassed osijek031.com smile

ma, kada ti je mala i duboka 32cm (otišla sam upravo izmjeriti Wink ), ali ja se u njoj mogu brčkati i igrati sa patkicama, haha Laughing

P.S.nemoj nikom reći, ali bilo nas je ponekad i dvoje u toj malo kadici Embarassed
_____________________________________________________________

ako te stvarno zanima (mo'š mislit', hhihi), evo link http://www.kolpasan.si/cro/tuskade/c821/820/o-2

upzoravam:ja sam zaista kratka osoba osijek031.com smile


hahaha moze uslikaj se kako se brckas Smile .....
upravo sam pogledao tu sliku i jaaako me zacudilo kako vas je dvoje stalo (jedino ako je netko stajao a netko cucao hehe sto je najvjerojatnije Cool )
sad me ova kadica podsjetila na ona drvena korita u kojima su se nekoc brckali hehe i odma sam si stvorio sliku u glavi kako ti cucis i poljevas se sa nekim lončićem Laughing Laughing Laughing Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2008. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="PsychoSoldier";p="156348"]
MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›

hihi, a šta da slikam?kadu ili sebe kako se brčkam??? Wink Embarassed osijek031.com smile

P.S.nemoj nikom reći, ali bilo nas je ponekad i dvoje u toj maloj kadici Embarassed


hihihi, možda i uslikam,hahaha osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile, samo se bojim da se ne uplašiš od prizora mene s gumenim patkicama kako pljuskam i ronim, hihihihi osijek031.com smile

PsychoSoldier je napisao/la: ›

upravo sam pogledao tu sliku i jaaako me zacudilo kako vas je dvoje stalo (jedino ako je netko stajao a netko cucao hehe sto je najvjerojatnije Cool )


ah, znaš onu staru "gdje čeljad nije bijesna, kada nije tijesna".... hihihihihih... Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Avi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 204
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2008. 18:19 
Naslov:  Re: Kada vs tuš kabina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi imamo kadu u kojoj se samo tuširamo XD. Ja sam za tuš kabinu, manje mjesta zauzme ako imate kupaonu metar s metar ko ja. XD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.03.2008. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ili da se ne uplasim prizora tebe krvave nakon ronjenja u toj kadi, ovaj bazenu... sorkać.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: