Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nuklearka u Slavoniji?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Biste li pristali na gradnju NE u Slavoniji?

Da
25%
 25%  [ 30 ]
Ne, nikako
53%
 53%  [ 64 ]
Da, uz uvjete (koje?)
13%
 13%  [ 16 ]
Ne znam
7%
 7%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 119


Autor Poruka
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.01.2008. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nuklearku moze nadgledati i Homer Simpson...
Sve je automatizirano...
Kada probas napravit glupost na monitoru se pojavi "ajde bolje razmisli"

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2008. 17:02 
Naslov:  Re: Nuklearka u Slavoniji?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne bi ja baš nuklearku, zašto, pa ovako, svjestan sam da je zapravo najčišći i najsigurniji i za okolinu naj bolji izvor energije, i da je sve kao u nemačku bio bi za nuklearku, ma nek ju montiraju u moje dvorište boli me John ali svi vi zaboravljate jednu činjenicu, mi živimo u rvackoj gdje se krade na tepisima za kancelarije u vladi i slično, aj sad razmislite koliko bi se htjelo "uštedit" na tako velikom projektu, nuklearka u slavoniji, pa ja si dam jaja odrezat ak ne bi roknula za pet godina i potamanila pol europe zato što je mirinog sina šurjak našo povoljno cement kod avdije u bosni, ajde ne budite smiješni pa kralo bi se na prozorima za nuklearku, imali bi valjd jedini nuklearku s najlonima na prozorima, a zbrinjavanje otpada, šta mislite gdje bi završio, po kopačkom bi letjele rode s dvije glave i jeleni s 8 nogu a plitvice bi bile svjecki poznate po krasnim i jednistvenim fluorescentno zelenim slapovima Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2008. 17:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako nije od Paksa u Mađarskoj riknilo pola Europe neće ni od naše nuklearke!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2008. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od naše će cijela juropa

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.01.2008. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lol mislio sam da cu biti jedini koji ce reci DA kad ono 43% glasalo za da loooool

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
no_name
Offline
Avatar

Ukupno postova: 115
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2008. 19:02 
Naslov:  Re: Nuklearka u Slavoniji?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › ne bi ja baš nuklearku, zašto, pa ovako, svjestan sam da je zapravo najčišći i najsigurniji i za okolinu naj bolji izvor energije, i da je sve kao u nemačku bio bi za nuklearku, ma nek ju montiraju u moje dvorište boli me John ali svi vi zaboravljate jednu činjenicu, mi živimo u rvackoj gdje se krade na tepisima za kancelarije u vladi i slično, aj sad razmislite koliko bi se htjelo "uštedit" na tako velikom projektu, nuklearka u slavoniji, pa ja si dam jaja odrezat ak ne bi roknula za pet godina i potamanila pol europe zato što je mirinog sina šurjak našo povoljno cement kod avdije u bosni, ajde ne budite smiješni pa kralo bi se na prozorima za nuklearku, imali bi valjd jedini nuklearku s najlonima na prozorima, a zbrinjavanje otpada, šta mislite gdje bi završio, po kopačkom bi letjele rode s dvije glave i jeleni s 8 nogu a plitvice bi bile svjecki poznate po krasnim i jednistvenim fluorescentno zelenim slapovima Wink


Potpisujem tekst jedino ako Đapić bude gradio

_________________
Save water - Drink beer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.01.2008. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
ne bi ja baš nuklearku, zašto, pa ovako, svjestan sam da je zapravo najčišći i najsigurniji i za okolinu naj bolji izvor energije, i da je sve kao u nemačku bio bi za nuklearku, ma nek ju montiraju u moje dvorište boli me John ali svi vi zaboravljate jednu činjenicu, mi živimo u rvackoj gdje se krade na tepisima za kancelarije u vladi i slično, aj sad razmislite koliko bi se htjelo "uštedit" na tako velikom projektu, nuklearka u slavoniji, pa ja si dam jaja odrezat ak ne bi roknula za pet godina i potamanila pol europe zato što je mirinog sina šurjak našo povoljno cement kod avdije u bosni, ajde ne budite smiješni pa kralo bi se na prozorima za nuklearku, imali bi valjd jedini nuklearku s najlonima na prozorima, a zbrinjavanje otpada, šta mislite gdje bi završio, po kopačkom bi letjele rode s dvije glave i jeleni s 8 nogu a plitvice bi bile svjecki poznate po krasnim i jednistvenim fluorescentno zelenim slapovima Wink

Ovo jednostavno ne stoji...
Nuklearke ne moze izgradti gazda Joza i pustiti u pogon. Tu su propisi i standardi koji se moraju zadovoljit daleko iznad jepe nase rvacke i nasih traljavih zakona koji se ne provode...
Nuklearnu energiju ionako koristimo svaki dan, a da toga nismo ni svjesni, a netko drugi ubire vrhnje...
Da zvekne Krško i Slavonija bi osla u kurac, to ne zaboravite...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.02.2008. 8:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nuklearka - GOOOOD
Radijacija - Gooooood
Djeca sa tri oka - Nice
Cure sa tri s... - VERY NICE

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2008. 8:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne mogu vjerovati da na dvije stranice nitko nije spomenuo 'alternativne' izvore. šta je sa solarkama i vjetroelektranama!? jel i to prljavije od nuklearke? činjenica je da su nuklearke čist izvor energije, ali nedovoljno čist s obzirom na potencijalnu opasnost. apsolutno sam protiv, kao što sam protiv prljavog izgaranja fosila... fino vjetrenjače i solarke, s obzirom na smjer u kojem ide klima na planeti bar će toga bit na pretek

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.02.2008. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Solarke i vjetroelektrane koriste iznimno skupu tehnoologiju, a na kraju opet ovisis o volji majke prirode...
Nuklearke su ciste, a komercijalno isplative...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.02.2008. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I love smell radiation in the morning.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2008. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ovo jednostavno ne stoji...
Nuklearke ne moze izgradti gazda Joza i pustiti u pogon. Tu su propisi i standardi koji se moraju zadovoljit daleko iznad jepe nase rvacke i nasih traljavih zakona koji se ne provode...
Nuklearnu energiju ionako koristimo svaki dan, a da toga nismo ni svjesni, a netko drugi ubire vrhnje...
Da zvekne Krško i Slavonija bi osla u kurac, to ne zaboravite...


jel ti stvarno vjeruješ u to, jel ti stvarno vjeruješ da se neko ne bi našo okrast nešt, pa makar to bili holšarafi ili šalteri, ajde molim te, pa ta nuklearka bi prošla inspekciju, šta misliš ko bi ju gradio, ne bi garant došo neko iz švedske, išo bi natječaj gdje bi rođo dobio natječaj, e onda bi rođo koristi smjesu 35 umjesto smjese 55 (lupam gluposti jer nikad nisam mješo cement pa sam tak baljezgam al znate na šta mislim) i onda bi takva nuklearka prošla inspekciju jer niko ne bi uzeo čekić pa mariso po deki il štatijaznam, pa jebote jer se ne sjećaš one aferice oko autoputa koju su svi već zaboravili, rođo dobio da radi ali rođo nije stavljo šahtove koji idu po zakonu od (lupam) 100kg nego one od 30kg pa se znalo desit da kamion prođe preko šahta a podtlak digne šaht i razbije šajbu i skoro pobije kolonu ljudi, autocesta prošla inspekciju a poslje se svi zgražali kako se to moglo dogodit
ja kažem, da znam da će doć radit sve od početka do kraja ekipa iz švedske, njemačke, s marsa dao bi da mi ju u dvorište stave majke mi al ovoj našoj žgadiji lopovskoj vjerovat, nema teorije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.02.2008. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije bitno tko će doći graditi i odakle, ako se već gradi nek se gradi kvalitetno i bez šparanja na materijalu.
Nek grade podzemnu nuklearku tako u slučaju nečega čega nebi trebalo doći, neće direktno doći do širenje radijacije.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2008. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la (Pogledaj post): › ... ako se već gradi nek se gradi kvalitetno i bez šparanja na materijalu....


apsolutno sam za, al 100%, samo kažem problem je u našem mentalitetu, i opet moram ponovit jer stvarno ne mislite da bi se našo neki ajnštajn koji bi reko ma ne trebaju tu ti šarafi šta će tu na ovom spoju 50 šarafa da drže jezgru radioaktivnu dovoljno je 25 a ovo men treba za kuma oće dobar čardak Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.02.2008. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ova zadnja rečenica ti je dobra al i istinita

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: