Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Škoro kandidat HDZ-a za gradonačelnika Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2008. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene uopće ne zanima da li je netko preljubnik, vjernik, i slično, i nisam na to mislio kad sam napisao političke kvalitete. Mislio sam na sposobnost upravljanja, ideje razvoja, neovisnost, govorništvo, dosljednost, poštenje, utjecaj, povezanost, kontakte izvan RH, odnos sa državnom vlasti, itd. Ako je kandidat dobar u takvim kategorijama, što se mene tiče, nek si okupi i harem, i to i sa muškim i ženskim elemetima, ako mu se sviđa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2008. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja opet kažem - BILO TKO SAMO NE ĐAPIĆ.

Pa čak i Škoru bi podnio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2008. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igor_OS je napisao/la (Pogledaj post): › Ja opet kažem - BILO TKO SAMO NE ĐAPIĆ.

Pa čak i Škoru bi podnio.
evo ja si sad baš malo kontam i skužio sam da bih, iako sam glasač hns-a otkada sam dobio biračko pravo, da moram birati, glasao prije za đapića nego bilo koga drugog. nacionalistička podloga i imidž hsp-a sve više blijede i to je razlog zbog kojega sam na njih počeo gledati kao na ozbiljnu stranku. dodatni plus je što su u više navrata pokazali da im misli nisu isključivo ograničene na postavljanje vlastitih guzica u fotelje i nisu za razliku od hdssb-a pokušali prodati dupe prvom koji je naišao (čitaj sdp). da ne govorim o tome koliko je krasan imidž hdssb-a predsjednik stranke osumnjičen za ratni zločin i predložen od vlastite stranke za predsjednika odbora za ljudska prava. vrhunac političke i ljudske gluposti. o tome da je vrhuška cijele stranke hdz-ova čeljad suvišno je trošiti riječi. škoro ko škoro, pokušava se voditi američkim tipom demokracije i njihovim načinom razmišljanja. svojevremeno smo takve pokušaje imali kroz lik borisa mikšića, koji je donio određeno osvježenje političke scene ali je još brže pao u zaborav. to bi se moglo dogoditi i sa škorom. hdz-u je bilo jasno da sa škorom nema šta izgubiti pa pokušava na ovaj pomalo jeftin način privući ljude kojima je politika na periferiji razmišljanja. da je đapić ovakav i onakav to je potpuno jasno. uostalom to je karakteristika svakog političara. ali da se grad pokrenuo, to nitko nemože osporiti. e sad da li se radi o bandićevom tipu populizma vrijeme i izbori će pokazati.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2008. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Previdio bih tvoj post da nema zadnje rečenice.
Đapić nije pokrenuo grad i to će vam postat jasno ako ne daj Bože dobije izbore!

Zar je ljudska glupost tolika da su ljudi slijepi pored zdravih očiju!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.03.2008. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igor_OS je napisao/la: ›
Zar je ljudska glupost tolika da su ljudi slijepi pored zdravih očiju!

Upravo ovo pitanje i mene muci...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2008. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
Igor_OS je napisao/la (Pogledaj post): › Ja opet kažem - BILO TKO SAMO NE ĐAPIĆ.

Pa čak i Škoru bi podnio.
evo ja si sad baš malo kontam i skužio sam da bih, iako sam glasač hns-a otkada sam dobio biračko pravo, da moram birati, glasao prije za đapića nego bilo koga drugog. nacionalistička podloga i imidž hsp-a sve više blijede i to je razlog zbog kojega sam na njih počeo gledati kao na ozbiljnu stranku. dodatni plus je što su u više navrata pokazali da im misli nisu isključivo ograničene na postavljanje vlastitih guzica u fotelje i nisu za razliku od hdssb-a pokušali prodati dupe prvom koji je naišao (čitaj sdp). da ne govorim o tome koliko je krasan imidž hdssb-a predsjednik stranke osumnjičen za ratni zločin i predložen od vlastite stranke za predsjednika odbora za ljudska prava. vrhunac političke i ljudske gluposti. o tome da je vrhuška cijele stranke hdz-ova čeljad suvišno je trošiti riječi. škoro ko škoro, pokušava se voditi američkim tipom demokracije i njihovim načinom razmišljanja. svojevremeno smo takve pokušaje imali kroz lik borisa mikšića, koji je donio određeno osvježenje političke scene ali je još brže pao u zaborav. to bi se moglo dogoditi i sa škorom. hdz-u je bilo jasno da sa škorom nema šta izgubiti pa pokušava na ovaj pomalo jeftin način privući ljude kojima je politika na periferiji razmišljanja. da je đapić ovakav i onakav to je potpuno jasno. uostalom to je karakteristika svakog političara. ali da se grad pokrenuo, to nitko nemože osporiti. e sad da li se radi o bandićevom tipu populizma vrijeme i izbori će pokazati.


O čemu ti pričaš čovječe. Blijedi nacionalistički imidž? Misli im nisu isključivo okrenute na vlastitu guzicu? Nikad nisu prodali dupe? Pokrenuli grad?

Tko je tebi napunio glavu pričom o pokretanju grada, ne znam, ali je zabrinjavajuće koliko ljudi zaista to misli. Kako se to pokrenuo grad? Kuda je krenuo? Kome je bolje? Ističem, za racionalno razmišljanje o ovim temama treba imati ponešto iskustva, znanja o Osijeku, puno kilometara pod nogama...

Niti se grad pokrenuo, niti je bilo kome bolje. Suštinski se u gradu nije dogodilo ništa. Ali niti jedna jedina stvar. Samo budaletine smatraju izrazito sporo asfaltiranje nekog puta značajnim projektom, a gradnju i građevinu vrhunskim dosegom neke vlasti. Građevina je krađa! Mafija! Graditi znači i krasti. No, graditi se mora. 99% građevinskih investicija privatne su, i nemaju nikakve veze se vlašću, osim što je ova posljednja nadmašila prošlu u mitu koje je uzimala na tim investicijama. Grad je pokrenut nizbrdo, u mulj kriminalaca, mafijaša, desničara, građevinaraca, lažnih branitelja, Mate Bulića, mutanata i ostale gamadi. No sad je možda kasno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2008. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
Igor_OS je napisao/la (Pogledaj post): › Ja opet kažem - BILO TKO SAMO NE ĐAPIĆ.

Pa čak i Škoru bi podnio.
evo ja si sad baš malo kontam i skužio sam da bih, iako sam glasač hns-a otkada sam dobio biračko pravo, da moram birati, glasao prije za đapića nego bilo koga drugog. nacionalistička podloga i imidž hsp-a sve više blijede i to je razlog zbog kojega sam na njih počeo gledati kao na ozbiljnu stranku. dodatni plus je što su u više navrata pokazali da im misli nisu isključivo ograničene na postavljanje vlastitih guzica u fotelje i nisu za razliku od hdssb-a pokušali prodati dupe prvom koji je naišao (čitaj sdp). da ne govorim o tome koliko je krasan imidž hdssb-a predsjednik stranke osumnjičen za ratni zločin i predložen od vlastite stranke za predsjednika odbora za ljudska prava. vrhunac političke i ljudske gluposti. o tome da je vrhuška cijele stranke hdz-ova čeljad suvišno je trošiti riječi. škoro ko škoro, pokušava se voditi američkim tipom demokracije i njihovim načinom razmišljanja. svojevremeno smo takve pokušaje imali kroz lik borisa mikšića, koji je donio određeno osvježenje političke scene ali je još brže pao u zaborav. to bi se moglo dogoditi i sa škorom. hdz-u je bilo jasno da sa škorom nema šta izgubiti pa pokušava na ovaj pomalo jeftin način privući ljude kojima je politika na periferiji razmišljanja. da je đapić ovakav i onakav to je potpuno jasno. uostalom to je karakteristika svakog političara. ali da se grad pokrenuo, to nitko nemože osporiti. e sad da li se radi o bandićevom tipu populizma vrijeme i izbori će pokazati.


O čemu ti pričaš čovječe. Blijedi nacionalistički imidž? Misli im nisu isključivo okrenute na vlastitu guzicu? Nikad nisu prodali dupe? Pokrenuli grad?

Tko je tebi napunio glavu pričom o pokretanju grada, ne znam, ali je zabrinjavajuće koliko ljudi zaista to misli. Kako se to pokrenuo grad? Kuda je krenuo? Kome je bolje? Ističem, za racionalno razmišljanje o ovim temama treba imati ponešto iskustva, znanja o Osijeku, puno kilometara pod nogama...

Niti se grad pokrenuo, niti je bilo kome bolje. Suštinski se u gradu nije dogodilo ništa. Ali niti jedna jedina stvar. Samo budaletine smatraju izrazito sporo asfaltiranje nekog puta značajnim projektom, a gradnju i građevinu vrhunskim dosegom neke vlasti. Građevina je krađa! Mafija! Graditi znači i krasti. No, graditi se mora. 99% građevinskih investicija privatne su, i nemaju nikakve veze se vlašću, osim što je ova posljednja nadmašila prošlu u mitu koje je uzimala na tim investicijama. Grad je pokrenut nizbrdo, u mulj kriminalaca, mafijaša, desničara, građevinaraca, lažnih branitelja, Mate Bulića, mutanata i ostale gamadi. No sad je možda kasno...
nacionalistički imidž blijedi, bilo je i vrijeme, kad si zadnji put čuo iz usta bilo koga od njih izraze poput marginaliziranje domovinskog rata, antihrvatske udruge, pravi hrvat i katolik, vjera, crkva, bog i hrvati i sl. to su bile glavne misli vodilje i statusni simboli stranke kao što je hsp. konačno su ljudi shvatili da su političari a ne nekakva "moralna" vertikala društva i dušebrižnici svekolikog hrvatskog puka. jasno je da se svima njima omilila fotelja prvi put kad su sjeli u nju ali nemalo je bitan način na koji su u nju sjeli. nitko u ovom slučaju nije čist ali pokušaji određenih stranaka kao npr. hdssb-a da do fotelje dođu kroz mazanje očiju javnosti pričama o tome kako su oni stranka centra i kao takvi potencijalni partneri sdp-u. mislim fuj. meni nije jasno kako se takvim prljavim političkim manipulacijama nisu svima zgadili. sva sreća što je sdp zadržao bar ono malo obraza što im je ostalo pa nisu počinili političko samoubojstvo. sjeti se samo nedjeljom u 2 kada je gostovao milanović. mislim da je sdp nakon te emisije skužio da nije za igrat se sa vlastitom sudbinom. prodali dupe kome? kome su oni prodali dupe za ovih 18 godina? hdz-u? možda, ali nisu dopustili da ih ovi zgaze ko crve, ko što se sada događa sa hss-om. jadni politički marginalci su mi nešto brzo odustali od zerp-a kojim su uvjetovali koaliciju sa hdz-om. jel grad nije pokrenut? jel su moje oči toliko slijepe da nevide da se nakon 15 godina nešto radi. pa makar to bila i jebena nova pruga do bosutskog i jebeni bryan adams u zrinjevcu. šta je gospon kramer napravio za 15 godina stolovanja zajedno sa svojim pajdoslavom glavašem? jedno veliko ništa. napravili su kurac. eto to su napravili. gosn kramer je postavio jebene žardinjere na europskoj aveniji. nije mu pomoglo. hvala bogu. nekažem da ovi nemaju svojih blamaža počevši od trga, preko starčevića do dvorane. a što se tiče građenja, pa tu vlada ona stara di ima mita ima i korupcije. kažeš da se uglavnom radi o privatnim investitorima? neka, još bolje, manje će se pljačkat nas građane. jasno je ko dobro jutro koja pravila važe kada se treba doći do lokacijske i građevinske dozvole ali to je problem koji se treba početi rješavati na nacionalnoj razini. i za kraj samo da napomenem, glasač hsp-a nisam, niti ću ikada biti, samo iznosim svoje mišljenje, i da moram birat između đapića, glavaša (namjerno nije napisano šišljagića zvanog marioneta) i škoru opredijelio bi se za đapića. al eto hvala bogu živimo u donekle demokratskom društvu pa nemoram birati između samo te trojice.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto, Škoro će da bude dogradonačelnik, imat ćemo pjesme godinu dana, a Đapić će se pobrinuti za klopu.

@Mladjo: Ajme, gadno si zabrazdio.
Teze o smanjivanju nacionalističkog imidža ti ne stoji, jer dovoljno je da si pogledao snimku s njihovog slavlja u hotelu Osijek i čuo bi bojne poklične pjesme iz 91. kako mladež s euforijom pjeva.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la (Pogledaj post): › Eto, Škoro će da bude dogradonačelnik, imat ćemo pjesme godinu dana, a Đapić će se pobrinuti za klopu.

@Mladjo: Ajme, gadno si zabrazdio.
Teze o smanjivanju nacionalističkog imidža ti ne stoji, jer dovoljno je da si pogledao snimku s njihovog slavlja u hotelu Osijek i čuo bi bojne poklične pjesme iz 91. kako mladež s euforijom pjeva.
bojne poklične pjesme se pjevaju i na stadionima, koncertima tompsona pa i uz čašicu brlje u prigradskoj birtiji. a uvjeren sam i na skupovima još par stranaka. ja sam govorio o reklamnoj politici hsp-a, znači onome što u svom obraćanju potencijalnim biračima prezentiraju kao svoje prioritete. i kontam da dugo nisam iz njihovih usta slušao spiku bog i hrvati. ako se varam ispravite me

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
aethur je napisao/la (Pogledaj post): › Eto, Škoro će da bude dogradonačelnik, imat ćemo pjesme godinu dana, a Đapić će se pobrinuti za klopu.

@Mladjo: Ajme, gadno si zabrazdio.
Teze o smanjivanju nacionalističkog imidža ti ne stoji, jer dovoljno je da si pogledao snimku s njihovog slavlja u hotelu Osijek i čuo bi bojne poklične pjesme iz 91. kako mladež s euforijom pjeva.
bojne poklične pjesme se pjevaju i na stadionima, koncertima tompsona pa i uz čašicu brlje u prigradskoj birtiji. a uvjeren sam i na skupovima još par stranaka. ja sam govorio o reklamnoj politici hsp-a, znači onome što u svom obraćanju potencijalnim biračima prezentiraju kao svoje prioritete. i kontam da dugo nisam iz njihovih usta slušao spiku bog i hrvati. ako se varam ispravite me


Ispravljam te. Vuk dlaku mijenja, ali ćud nikada. Što misliš, tko su članovi Hsp-a? Demokrati? Borci za ljudska prava? Zar misliš da je reklamna politika značajna? Da je značajna, npr., Hss bi inzistirao na 6 milijardi (dobio 4), referendumu za Nato (popušio), i bezuvjetnoj primjeni Zerp-a (po svemu sudeći, i to je popušio - no to su zahtijevali i Hdz, i Hsls). Da reklamna spika ima ikakv veze, što ima u demokratski razvijenim zemljama, Vlada bi promptno pala. Misliš da hoće? A birači bi oštro kaznili laži iz kampanje? Misliš da hoće?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
aethur je napisao/la (Pogledaj post): › Eto, Škoro će da bude dogradonačelnik, imat ćemo pjesme godinu dana, a Đapić će se pobrinuti za klopu.

@Mladjo: Ajme, gadno si zabrazdio.
Teze o smanjivanju nacionalističkog imidža ti ne stoji, jer dovoljno je da si pogledao snimku s njihovog slavlja u hotelu Osijek i čuo bi bojne poklične pjesme iz 91. kako mladež s euforijom pjeva.
bojne poklične pjesme se pjevaju i na stadionima, koncertima tompsona pa i uz čašicu brlje u prigradskoj birtiji. a uvjeren sam i na skupovima još par stranaka. ja sam govorio o reklamnoj politici hsp-a, znači onome što u svom obraćanju potencijalnim biračima prezentiraju kao svoje prioritete. i kontam da dugo nisam iz njihovih usta slušao spiku bog i hrvati. ako se varam ispravite me


Ispravljam te. Vuk dlaku mijenja, ali ćud nikada. Što misliš, tko su članovi Hsp-a? Demokrati? Borci za ljudska prava? Zar misliš da je reklamna politika značajna? Da je značajna, npr., Hss bi inzistirao na 6 milijardi (dobio 4), referendumu za Nato (popušio), i bezuvjetnoj primjeni Zerp-a (po svemu sudeći, i to je popušio - no to su zahtijevali i Hdz, i Hsls). Da reklamna spika ima ikakv veze, što ima u demokratski razvijenim zemljama, Vlada bi promptno pala. Misliš da hoće? A birači bi oštro kaznili laži iz kampanje? Misliš da hoće?
neće! a znaš zašto neće? zato što su birači još manje fleksibilni od političara. zato što se svoga drže kao pijan plota. zato što su đapić, glavaš, sanader ovaj i onaj njegovi još od ´91. ja sam gotovo siguran da 90% ljudi ne mijenja svoje političko opredjeljenje od dana kad su dobili biračko pravo. barem je to slučaj kod mene, mojih prijatelja i obitelji. ali ipak mislim da kampanja ima utjecaja. cilj joj je ustat svoje birače iz fotelja i poslat ih na birališta. a bogami se hsp svojski potrudio za ove izbore i bombardirao nas sa raznoraznim reklamama i glupostima punih mjesec dana. hdssb je cijelu kampanju vodio u pljuvačkom tonu i tako je na kraju i završio.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sutrašnji Slavonski dom: "Škoro neće preuzeti nikakvu funkciju u gradskom poglavarstvu, niti će biti vjećnik."
Neočekivano? samo za budale koji nisu prepoznali marketinški trik i zaluđene fanatike hdz-a!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 19:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la (Pogledaj post): › sutrašnji Slavonski dom: "Škoro neće preuzeti nikakvu funkciju u gradskom poglavarstvu, niti će biti vjećnik."
Neočekivano? samo za budale koji nisu prepoznali marketinški trik i zaluđene fanatike hdz-a!
nažalost je sad kasno za išta promijeniti. hdz je postigao ono što je htio i gotovo potpuni anonimus kovačević će pobrat vrhnje. 10% glasova više; bogami je škoro napravio lijep posao. al uostalom tupavim narodom i nije teško manipulirati

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danas vidim na Novoj TV da će se Škoro uključiti u Farmu!
ahahaha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
komšo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 85
Lokacija: U dvorištu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › ...gotovo potpuni anonimus kovačević...

Shocked
nisam simpatizer HDZ-a, ali ni baljezgarija.
Dragan Kovačević - CV
Možda kad bi se pojavio u Big Brotheru po tebi on ne bi bio gotovo potpuni anonimus Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: