Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Škoro kandidat HDZ-a za gradonačelnika Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2008. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igor_OS je napisao/la (Pogledaj post): ›
A tu HDSSB/HSS imaju najviše šanse da ga skinu, ako zbog ničeg drugoga onda jer je nositelj liste ugledan doktor, koji k tome i izgleda pristojno, dobar govornik, i čovjek koji se zaista trudi od ovog grada napraviti nešto. Nemojmo tu zaboraviti HSS u cijeloj priči! Nisu oni ludi.


Ocito nisi zaposlenik ovdasnje bolnice, pa ne vidis neke stvari, ili mozda cujes neke stvari o tkz. "uglednom" doktoru. Mislim da nije fer, da se blati covjeka, njegov privatni zivot je njegov i samo njegov, ali onog trena kada je postao saborski zastupnik, vjecnik u nasem gradu pa i to kako ti kazes ugledan doktor, mislim da bi morao malo vise paziti na svoj image pa i svoje akcije. Cisto samo da znas, onu bijelu kutu je zadnji put obukao kada je primao Osamu-bin-Glavonju u bolnicu, i naravno za razno razne pressice, medjutim operacijske sale nije davno vidio. A sto se privatnog zivota tice, daj molim te izkomentiraj kako ti vidis jednog "vodju" kojeg i zena ostavlja jer nije mogao drzati zakopcani slic. Kako komentiras ono sto mi vidimo, da taj covjek otvoreno "fura" za sestorm Fatom!! Dobro si procitao sestrom Fatom, to joj je ime. Ime kao ime nista ne znaci, kao ni nacionalna pripadnost medjutim izgled doticne osobe je vise nego promiskuitetan......
Eto toliko o tom tvom "uglednom" doktoru, dobrom govorniku i ostalim kvalitetam tog covjeka. I sada se zapitaj, kakav je to covjek i eto jos jedna digresija, i on je saborski zastupnik vec drugi mandat, pa i gradski vijecnik, pa i covjek na proracunu, medjutim niti jednom se nije odrekao svog honorara ili place za dobrobit ustanove koja ga je "plasirala"..... Zalosno.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2008. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još uvijek je vještiji i kvalitetniji kandidat za gradonačelnika nego pevaljka iz lopovske stranke i masni košarkaš s lažnim magisterijem iz druge stranke.

I nije pobjeg kao neki, a poslije rata se hvali ja sam bio tu cijelo vrijeme ili još gore pjeva sude mi!

O Škorinim malverzacijama u JEDNOJ DISKOGRAFSKOJ KUĆI i prijetnjama i ucjenama dečkima iz JEDNOG BENDA i poštenju nećemo Smile Lakrdijaš i zabavljač koji se prije 2 mjeseca sjetio: juh, ja bi mogo bit gradonačelnik. A rulja popušila.

Ali nema veze, vidim da si Škorin igrač, s tobom se barem može normalno raspravljati i diskutirati, što pozdravljam. I što je najbitnije, ako moram birati između Škore i Đapića, potpisujem za Škoru odmah sada! Ne nije to proturiječnost samome sebi, ali debusa nemogu smislit očima i glasat ću za bilo koga samo da on nije gradonačelnik.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2008. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam kako bi netko mogao izabrat Šišljagića za gradonačelnika kad je lik izjavio u javnost da je HSP kriv za rušenje Šetača, a pokazalo se da HSP nema s time nikakve veze nego nekakav low-life sa strane koji nema veze s politikom.
Zaključuje bez razmišljanja, a mislim da nam takav ne treba na vlasti.
Titula doktora je možda i kupljena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2008. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam kako bi netko mogao izabrat Šišljagića za gradonačelnika kad je lik izjavio u javnost da je HSP kriv za rušenje Šetača, a pokazalo se da HSP nema s time nikakve veze nego nekakav low-life sa strane koji nema veze s politikom.
Zaključuje bez razmišljanja, a mislim da nam takav ne treba na vlasti.
Titula doktora je možda i kupljena.


Titula doktora naravno da nije kupljena,pretjeruješ sa glupim izjavama...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2008. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ono možda nisi pročitala?
I o kakvom pretjerivanju govoriš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2008. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

av8or je napisao/la: ›
Igor_OS je napisao/la (Pogledaj post): ›
A tu HDSSB/HSS imaju najviše šanse da ga skinu, ako zbog ničeg drugoga onda jer je nositelj liste ugledan doktor, koji k tome i izgleda pristojno, dobar govornik, i čovjek koji se zaista trudi od ovog grada napraviti nešto. Nemojmo tu zaboraviti HSS u cijeloj priči! Nisu oni ludi.


Ocito nisi zaposlenik ovdasnje bolnice, pa ne vidis neke stvari, ili mozda cujes neke stvari o tkz. "uglednom" doktoru. Mislim da nije fer, da se blati covjeka, njegov privatni zivot je njegov i samo njegov, ali onog trena kada je postao saborski zastupnik, vjecnik u nasem gradu pa i to kako ti kazes ugledan doktor, mislim da bi morao malo vise paziti na svoj image pa i svoje akcije. Cisto samo da znas, onu bijelu kutu je zadnji put obukao kada je primao Osamu-bin-Glavonju u bolnicu, i naravno za razno razne pressice, medjutim operacijske sale nije davno vidio. A sto se privatnog zivota tice, daj molim te izkomentiraj kako ti vidis jednog "vodju" kojeg i zena ostavlja jer nije mogao drzati zakopcani slic. Kako komentiras ono sto mi vidimo, da taj covjek otvoreno "fura" za sestorm Fatom!! Dobro si procitao sestrom Fatom, to joj je ime. Ime kao ime nista ne znaci, kao ni nacionalna pripadnost medjutim izgled doticne osobe je vise nego promiskuitetan......
Eto toliko o tom tvom "uglednom" doktoru, dobrom govorniku i ostalim kvalitetam tog covjeka. I sada se zapitaj, kakav je to covjek i eto jos jedna digresija, i on je saborski zastupnik vec drugi mandat, pa i gradski vijecnik, pa i covjek na proracunu, medjutim niti jednom se nije odrekao svog honorara ili place za dobrobit ustanove koja ga je "plasirala"..... Zalosno.....


Apsolutno sve potpisujem! Znam i ja to jer mi mama radila na traumi, kaze da tu i tamo radi nocne- naravno kako bi se fukao sa fatama- a kaze da ga jednom nisu vidjeli 5 mj zaredom. i to mi neki doktor.
Skoro je zakon! ja otvoreno kazem da cu glasati za njega pa makar me vi pljuvali, ne kazem da je on u svakom pogledu idealan ali je definitivno drukciji od ostalih kandidata. U ostalom ima samo 1 god da se snadje kako zna i da sve od sebe inace na sljedecim redovnim izborima izabrat cemo nekog drugog.
Netko mi je rekao kako se Skoro stalno zajebava i tako ga neki smatraju neozbiljnim, al ja si kontam zivimo u dosta teskim vremenima al humor i zajebanciju nam ne moze nitko oduzeti. nemoramo biti uvijek depresivni pa pogledajte bosance oni zive jos gore od nas al im je duh puno jaci. (To kazem jer mi je podrijetlo bosansko pa vidim kako mi se obitelj ponasa).

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2008. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
ne pljujem po svemu i svačemu,jednostavno iznosim svoje dojmove o navedenom kandidatu.ako je on tebi dobar pa ti glasuj za njega, ja neću.u drugim postovima ljudi iznose mišljenja o kandidatima koji se meni dopadaju pa mi ne pada na pamet ih zbog toga prozivat. imam svoje mišljenje - kao i većina ovdje - o svakom od njih i izabrati ću po nekim svojim stavovima. to što stranka za koju glasam ne dolazi nikako na vlast me ne spriječava da ih i dalje ne podržavam jer zasupaju moja uvjerenja,moje nazore o državi u kakvoj bih volio živjeti,gdje je nacionalno zadnja rupa u svirali izbornog programa.
oprosti, al Škoro se sinoć pokazao kao pijun u ovom malom ratu oko gradskih izbora.čovjek nema veze sa životom i očito nije ni bitno ako dobije gomilu glasova jer neće se njega ništa pitati nego će ekipa iz sjene radit što i kako želi.


Pa tako ti jo to svugdje u svijetu iza javnih licnosti -politicara nalaze se jos mocniji ljudi. a DA NEPRICAM O NASIM KANDIDATIMA svi oni moraju odgovarati celu stranke. pa svi znamo sta je bilo s neuspijelom koalicijom SDP HDSSB odmah je drug milanovic dosao iz metropole.
Svi mi to znamo da su oni merionete al sta cemo opet nekog moramo izabrati.

Igor_os i morgan, ma sve 5
.... aj bog moram ici....

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2008. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis je napisao/la (Pogledaj post): › A ono možda nisi pročitala?
I o kakvom pretjerivanju govoriš?


Ne samo da blatite čovjeka i mješate politiku sa privatnim životom,nego ste tolko jadni da sumnjate o stečenom zvanju i diplomi dotičnoga...po vama(tebi osobno Isis i par ovih što se šlepa uz tebe) titulu doktora je vrlo lako kupiti,samo tako dođeš na piju kod babe lepe i opla,ja želim biti Doc,molim jednu s grbom i potpisom u plavoj futroli...
Usput,o privatnim stvarima ste jako,jako krivo informirani pa bolje ne pisati takve pizdarije prije nego se provjere.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2008. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
Isis je napisao/la (Pogledaj post): › A ono možda nisi pročitala?
I o kakvom pretjerivanju govoriš?


Ne samo da blatite čovjeka i mješate politiku sa privatnim životom,nego ste tolko jadni da sumnjate o stečenom zvanju i diplomi dotičnoga...po vama(tebi osobno Isis i par ovih što se šlepa uz tebe) titulu doktora je vrlo lako kupiti,samo tako dođeš na piju kod babe lepe i opla,ja želim biti Doc,molim jednu s grbom i potpisom u plavoj futroli...
Usput,o privatnim stvarima ste jako,jako krivo informirani pa bolje ne pisati takve pizdarije prije nego se provjere.


Potpis! Kad se nezna bolje sutit. Zato ja nemam comment na ovaj topic.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2008. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je jedino drago što je ovo jedan normalan forum na kojem se može normalno razgovarat o svemu, bez međusobnog vrijeđana!

pohvale svima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2008. 16:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni nije bila namjera nikoga uvrijediti,nadam se da to nitko nije tako shvatio,samo nije korektno da se prljavi veš iznosi u temi koja nije namjenjena tome...
Također se neistinite informacije plasiraju ovim putem(mogla bi ih otvoreno demantirati ali ne želim).
Tema je o Škori ako se ne varam,a ne tko je kojem političaru ljubavnica Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2008. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam rekao da JE kupio titulu, al nakon onakvih smješnih optužbi me nebi čudilo da i je, a u našoj Lijepoj Našoj je svašta moguće.

I ne spominji mene i one koji se uz mene šlepaju jer u ovoj temi imam možda 3 kratka posta i nisam primjetio ikoga da se uz mene šlepa. S nekim si me zamjenila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2008. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čovjek bi stvarno morao biti poremećen da kupi diplomu medicinskog faksa, i onda stvarno ode raditi u bolnicu (iako sam čuo za neke navodno kupljene diplome, ali na Zg faksu, ti ljudi nikad nisu radili u medicini). Naravno, pretpostavka da je Šišljagić kupio diplomu utoliko je smiješna (a zato je i izazvala reakciju), što bi takav kupac bio razotkriven već pri prvoj viziti, a u slučaju Šišljagića, teško da bi uspio kupiti i specijalizaciju, potom se i upuštati u operacije na ljudima a da ne izazove monstruozne efekte i to tako godinama.

No ovdje ne govorimo o liječničkim sposobnostima, već o političkim, koje su katastrofalne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2008. 18:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam rekao da JE kupio titulu, al nakon onakvih smješnih optužbi me nebi čudilo da i je, a u našoj Lijepoj Našoj je svašta moguće.

I ne spominji mene i one koji se uz mene šlepaju jer u ovoj temi imam možda 3 kratka posta i nisam primjetio ikoga da se uz mene šlepa. S nekim si me zamjenila.


Tvoje MOŽDA je kupio je apsolutno nebitno jer samo pomisao i sama činjenica da si to napisao je meni nevjerojatna...čovjeka znam kao vrhunskog liječnika a politička (ne)sposobnost me ne zanima jer svejedno moj glas neće dobiti na izborima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2008. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
No ovdje ne govorimo o liječničkim sposobnostima, već o političkim, koje su katastrofalne.


Tako je!!!!! Mislim da je krajnje benigno nekoga optuzivati da je kupio diplomu, medjutim vidim da je probelem medju nama Osjecanima pa i sire sto cijenimo ljude po nekakvim titulama, a ne ponaosob. Zalosno mi je vidjeti da se Skoru etiketira kao "pevaljku" mada je covjek akademski obrazovan i da prodju u ovome gradu pa i na sire imaju samo dr. prof. dipl. itd. Zar zivimo od tih kratica. Ja bih vise volio vidjeti jednog sefa/radnika/voditelja smjene iz Secerane ili Saponije kao kandidata na predstojecim izborima, mada niti niza naobrazba nije garancija necijeg postenja. Stoga ugled doticnog gospodina ili doktora ako vam je ljepse ne garantira njegova titula vec njegovi postupci kao gradjana ovog grada. A drustvene norme, tipa preljubnik, vjernik/nevjernik je samo dio mog svjetonazora prema kojim cu ja glasati za njega ili nekog drugog kandidata.
Lijep pozdrav!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: