Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



EMO smrc smrc

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.01.2008. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Plačipičke... Ta emo sranja su im samo isprika za kmezanje i drkanje...
Treba njih u JNA poslat da se od njih naoprave muškarci, a emo žene treba netko dobro izjebat pad a vide tracak sunca na kraju tunela...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2008. 10:34 
Naslov:  Re: EMO smrc smrc
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma momak je očito razmaženo derište kojem su mama i tata davali ptičjeg mlijeka što ga je učinilo objesnim do zla boga i sad je on emo, pa tko u ovoj jebenoj državi odbija posao od 5000kn, alo pa jebote moji starci rade 30 godina za manju plaću, pa ja bi ubio po završetku faksa da mogu nać poso koji je plaćen 5 milja, ne, on je emo on je ružan, on neće poso, neće da, zato što starci sponzoriraju milo svoje koje garant histerizira po kući baca i razbija stvari a mama i tata milom svom daju sve, ja sam emo kmu kmu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.01.2008. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
ma momak je očito razmaženo derište kojem su mama i tata davali ptičjeg mlijeka što ga je učinilo objesnim do zla boga i sad je on emo, pa tko u ovoj jebenoj državi odbija posao od 5000kn, alo pa jebote moji starci rade 30 godina za manju plaću, pa ja bi ubio po završetku faksa da mogu nać poso koji je plaćen 5 milja, ne, on je emo on je ružan, on neće poso, neće da, zato što starci sponzoriraju milo svoje koje garant histerizira po kući baca i razbija stvari a mama i tata milom svom daju sve, ja sam emo kmu kmu

Slazem se...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2008. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne shvaćate poantu!!! On je EMO!!! Nemojte tako prema njemu ,on treba malo pažnje i ljubavi i brige... Very Happy

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.01.2008. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
Ne shvaćate poantu!!! On je EMO!!! Nemojte tako prema njemu ,on treba malo pažnje i ljubavi i brige... Very Happy

Treba ga isprebijat da ima razloga za plac...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2008. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
aethur je napisao/la: ›
Ne shvaćate poantu!!! On je EMO!!! Nemojte tako prema njemu ,on treba malo pažnje i ljubavi i brige... Very Happy

Treba ga isprebijat da ima razloga za plac...


upravo tako, kud mu ona skinjara nije kičmu ispresavijala pa da onda bude emo s razlogom emo jer ne može hodat više, pička materina plačipičkarska najlakše tako, kukat i kumit, potero bi ja njega u baranju u tablu repe da ju okopava po sunjari najvećoj ili u metlice pa da vidim kolko bi bio emo smeće ono razmaženo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2008. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
Ne shvaćate poantu!!! On je EMO!!! Nemojte tako prema njemu ,on treba malo pažnje i ljubavi i brige... Very Happy

Treba ga isprebijat da ima razloga za plac...

Tako razmišlja svaki pravi rvat i katolik...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2008. 11:36 
Naslov:  Re: EMO smrc smrc
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da je mali ozbiljno poremećen, i njemu treba pomoć, on je za psihu. Koliko god da je netko iskompleksiran ,llijen, razmažen, smotan ili ne znam šta, ovo ipak nije normalna spika.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2008. 11:40 
Naslov:  Re: EMO smrc smrc
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › Ja mislim da je mali ozbiljno poremećen, i njemu treba pomoć, on je za psihu. Koliko god da je netko iskompleksiran ,llijen, razmažen, smotan ili ne znam šta, ovo ipak nije normalna spika.


jesi pročitala možda zadnji komentar dolje na stranici od članka od onog lika koji ga kao zna? po svemu zapravo ispada da nije slučaj za psihijatriju nego je slučaj za kajišem preko gujsce i marš radit kopat kanale, derle razmaženo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PuKoTiNa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 286
Lokacija: Avalon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2008. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

elem, prvo zafaljujem kolegi monstrumu shto mi je svratio pozornost na ovaj chlanak (u daljnjem tekstu: smeche koje zauzima prevelik komad sajberspejsa), a na Kreshine bljuzgarije imam samo 2 komentara:
1. dao bi ja njemu jedno ljeto baushtele, snifanja farbi za transformatore na +40°C za iljadu i pesto kuna, pa da vidish shto bi mu zhivot odmah postao lijep, plata od 5K kuna slasna, a Celin Dione bi mu bila trenutni vodich u prostoriju sa keramichkim plochicama.
2. ja krivim i Martinu - mislim, vidi zhemska da lik kenjka, da je nesretan, da mu neshto fali, da mu je zhivot besmislen (svi simptomi notorne nejebice, zlobnici bi rekli, jel), pa nek prekine zacharani krug, i oralno te vaginalno opsluzhi sirotog emotivca.... nemosh mislit kak spada na puna jaja...

_________________
Céad míle fáilte, póg ma thoin
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 24.01.2008. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
ma preseravanja, baš ono što je morgan reko lopatu u ruke i marš radit paš imat manje vremena za kukanje a i previše ćeš bit umoran da kukaš, oprat ćeš se, najest i spavat


slazem se , ne znam jel moja percepcija vec iskrivljena al od samog pocetka citanja bi ja njega strpala na psihu pa nek si on j.. ma..r osijek031.com smile Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2008. 12:32 
Naslov:  Re: EMO smrc smrc
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam pročitala komentar, ali nema veze, odbijanje posla od 5 milja kuna ako nije ludilo, onda je preseravanje, u svakom slučaju, trebalo bi ga nečim zaposliti, pa ne bi imao vremena za gluposti. A slažem se i da bi mu dobra terapija bila da nešto baci i poda se, nego da tu kuka i cvili. Nesposoban je za život, jebga, ima i takvih...

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.01.2008. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tuč, jebat na suvo u dupe, mlatit, čvoke lupat, krast novce za jauznu, zabijat igle pod nokte, šamarat, oduzimat dostojanstvo, prdit u oko, kiselinom poljevat, kotrljat niz stepenice, govnima gađat...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2008. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PuKoTiNa je napisao/la (Pogledaj post): ›
2. ja krivim i Martinu - mislim, vidi zhemska da lik kenjka, da je nesretan, da mu neshto fali, da mu je zhivot besmislen (svi simptomi notorne nejebice, zlobnici bi rekli, jel), pa nek prekine zacharani krug, i oralno te vaginalno opsluzhi sirotog emotivca.... nemosh mislit kak spada na puna jaja...


i tu si u pravu što se tiče cure mu i razmišljanja na puna jaja, al prvenstveno mislim da je to odgoj kriv, previše podilaženja previše davanja svega i ne znanja reći ne

pumpkin je napisao/la: ›
Nisam pročitala komentar, ali nema veze, odbijanje posla od 5 milja kuna ako nije ludilo, onda je preseravanje, u svakom slučaju, trebalo bi ga nečim zaposliti, pa ne bi imao vremena za gluposti.....


i opet krivim starce, garant, mogu se kladit, da je razmaženo derle koje bi crklo da ga se ostavi na 10 minuta negdje bez mamine i tatine kartice

pumpkin je napisao/la: ›
..... Nesposoban je za život, jebga, ima i takvih...


e priroda je takve u prošlosti rješavala na jednostavan način, ak nisi u stanju preživjet crkneš pa kukaj svevišnjem i izrezuj si vene tupim žiletima na oblaku seljačino

batina, batina je iz raja izašla, ja da nisam batina dobiJo jab vas tu sve sad izbo nožem osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2008. 13:00 
Naslov:  Re: EMO smrc smrc
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zašto uopće živi? Uh, pritisak mi se podiže kad čitam takvo što. Taj se Šokre ugledao na Amere, gle me ja sam geek, ja sam psycho, ja sam ousider, nitko me ne razumije. Ma, gubicu mu gadnu treba razbit. Osim toga, ako ima previše vremena na razmišljanje, dolazim do zaključka da on uopće ne razmišlja. Da razmišlja sjetio bi se da milijuni imaju tumore, bolesnu djecu, smrtonosne bolesti i kojekakve pizdarije. Ali, neeeeeeeeeeeeeeeee, ja sam gadan, mene nitko ne voli.... buuuuuhuhuhuhuhu!!! Aj viš aj kud bi fri from d sinr in mi!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: