Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kolko vam dosta??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.07.2009. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije to tako jednostavno za definirati, ipak smo mi žene malo kompliciranija bića. Ponavljam: svršavanje je tjelesna reakcija na podražaje-nakon toga se osjećaš super( kao:dobro sam se poseksala, bilo je super, svršila sam i sve pet!). Za orgazam se moraju ispuniti dodatni uvjeti: seks mora biti fantastičan,ali osim toga u glavi mi se moraju posložiti sve stvari koje omogućuju orgazam( znači, moram se apsolutno prepustiti ), a tu je i taj x faktor:nešto što ne mogu definirati, ali postoji. Osjećaj nakon orgazma je puuuno bolji od običnog seksa, kao što sam već rekla, imam feeling da sam dodirnula nebo, ili tako nešto. Najčešće sam ga postizala( iako to nije uvjet) u pomirdbenom seksu, kada su emocije na vrhuncu. Čak mi se dogodilo par puta da sam se nakon toga rasplakala od sreće( znam da ćete se smijati, ali ja se ne bediram to reći) i od bure emocija koje sam osjećala. Enivej, nadam se da sam pomogla u shvaćanju, iako , ako nisi žena( a očito ni sve žene tako ne misle) teško ćeš to shvatiti. Vjerujem , također, da postoje žene koje nikada neće to postići, što zbog svog osobnog stida i spremnosti da se prepuste u potpunosti, što zbog nesposobnosti svog partnera. Vjerujem da za orgazam treba ipak poznavati osobu s kojom se jebeš, to mora biti apsolutno prepuštanje, vođenje ljubavi....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
la čupakabra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.07.2009. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la (Pogledaj post): › Vjerujem da za orgazam treba ipak poznavati osobu s kojom se jebeš, to mora biti apsolutno prepuštanje, vođenje ljubavi....


curo mislim da ti tu štošta brkaš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.07.2009. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@7olf9

ja mislim da mi je jasno o cemu ti govoris ... iako ja ne bi koristio tu terminologiju nego bi to nazvao intenzitetom orgazma.

nije to samo kod vas cura tako ... i nama se dogodi da samo 'iscuri' ... a dogodi se i da drhtimo, kolutamo okicama i krenemo prema svjetlosti u tunelu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.07.2009. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la: › Nije to tako jednostavno za definirati, ipak smo mi žene malo kompliciranija bića.

Da malo... osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.07.2009. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ništa ja ne brkam, namjerno sam upotrijebila riječ jebanje da mi post ne bude presladunjav( jer to mrzim), a prije sam lijepo sve objasnila. Čujte, ne morate se slagati sa mnom, ja sam govorila iz vlastitog iskustva. Ako se ni jedna žena ne slaže sa mnom-opet dobro. Ja znam kako je meni. I zato si dajem za pravo da razlikujem svršavanje i orgazam. I, da, u popriličnom sam dodiru sa svojom duhovnom stranom, na način da intenzivno proživljavam psihološke promjene koje mi se događaju u životu osjetim sva sazrijevanja i prelaske na ˝ više razine" koja mi se u životu događaju( a nisam niti vjernik niti sljedbenik ničega, jednostavno se družim sa svojom osobnošću. I neću više o ovoj temi, jer mi postovi postaju čudni..i neću u detalje objašnjavati sebe potpunim strancima, ovo što sam do sada rekla je već puno. A ako se netko ne slaže sa mnom, šta ću mu ja.Samo pokušajte prihvatiti da nismo svi isti- netko je manje, a netko više kompliciran.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.07.2009. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
@7olf9

ja mislim da mi je jasno o cemu ti govoris ... iako ja ne bi koristio tu terminologiju nego bi to nazvao intenzitetom orgazma.

nije to samo kod vas cura tako ... i nama se dogodi da samo 'iscuri' ... a dogodi se i da drhtimo, kolutamo okicama i krenemo prema svjetlosti u tunelu.
Hvala Ingo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.07.2009. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
@7olf9

ja mislim da mi je jasno o cemu ti govoris ... iako ja ne bi koristio tu terminologiju nego bi to nazvao intenzitetom orgazma.

nije to samo kod vas cura tako ... i nama se dogodi da samo 'iscuri' ... a dogodi se i da drhtimo, kolutamo okicama i krenemo prema svjetlosti u tunelu.
Hvala Ingo!


bas to kazu cure kad svrse 14. put

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2009. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la: ›
Nije to tako jednostavno za definirati, ipak smo mi žene malo kompliciranija bića. Ponavljam: svršavanje je tjelesna reakcija na podražaje-nakon toga se osjećaš super( kao:dobro sam se poseksala, bilo je super, svršila sam i sve pet!). Za orgazam se moraju ispuniti dodatni uvjeti: seks mora biti fantastičan,ali osim toga u glavi mi se moraju posložiti sve stvari koje omogućuju orgazam( znači, moram se apsolutno prepustiti )

Hmmm, ajd recimo da smo orgazam definirali... ali ovo "svršavanje" mi još nije jasno.

Daklem, ti onaj užitak za vrijeme seksa nazivaš svršavanjem?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.07.2009. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne, ja užitak za vrijeme seksa ne nazivam nikako, osim užitkom. Svršavanje je ono što dolazi na kraju, na vrhuncu, a prate ga i tjelesni đusići...kao i kod dečkiju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2009. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la: ›
Ne, ja užitak za vrijeme seksa ne nazivam nikako, osim užitkom. Svršavanje je ono što dolazi na kraju, na vrhuncu, a prate ga i tjelesni đusići...kao i kod dečkiju.

Aha... a orgazam je to isto, samo uz bonus vatromet u glavi, ne?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.07.2009. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

upravo tako. hvala ti-sve si pojednostavio, ja sam naravno, zakomplicirala i zapetljala se....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2009. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la: ›
upravo tako. hvala ti-sve si pojednostavio, ja sam naravno, zakomplicirala i zapetljala se....

Ne znam sad kako da ti kažem nakon toliko postova, ali.... te dvije riječi su sinonimi i isključivo tebi imaju različita značenja. Orgazmi se mogu klasificirati po intenzitetu, ali to je čisto subjektivna stvar onih koji ih doživljavaju. Nekad su onako, ajd nek se nađu... a nekad ti dođe da se raspadneš od pritiska u glavi i konktrakcije svih tjelesnih mišića.

Sad mi se nemoj osjećati kao mlađa osnovnoškolka kad sazna da Djed Mraz ne postoji Wink

Nu kikirikija za priznanje!

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.07.2009. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la (Pogledaj post): › upravo tako. hvala ti-sve si pojednostavio, ja sam naravno, zakomplicirala i zapetljala se....


haha, ma, ako si - neka si Wink

ovo je taman preraslo u pravu razmjenu mišljenja, a ne samo puko naklapanje o tome koliko bi tko i kako (naravno, u ovom potonjem sam počesto sudjelovala, ipak je meni ovaj forum prvenstveno zabava Wink )

nego, da se nadovežem na tvoje klasifikacije, a da ne citiram sve napisano, zapravo si mi pomogla...eto, ja sam, spletom čudnih zdravstvenih okolnosti stalno bila opterećena nepostizanjem orgazma...a, jebote, u seksu uživam do jaja!ono, i doslovno Wink

zapravo si mi svojim postovima pomogla: uživam- dakle svršavam, a sad, budući sam si u stanju stvoriti vatromet (a bome i plačem, ali i umirem od smijeha ponekad od sreće), dakle ja sam sasvim normalno žensko!!! Smile Smile Smile
i uživam i više od mnogih, pa nije bitno kako će mo to nazvati...čemu rasprave oko semantike? Wink

draga 7/9, puno ti hvala! (ovo nije sarkastično)

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.07.2009. 13:25 
Naslov:  Re: Kolko vam dosta??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se, svaki je orgazam dobar, ali ima onih sa ocjenama od 1 do 10 po intenzivitetu.
Nekad ne mogu doći k sebi, a nekad jurišam po još ...

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.07.2009. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bolje jednom konkretno nego 3-4 puta s pol kurca osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: