Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



folk parada-Zrinjevac

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2008. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
SILVIA je napisao/la: › Zanima me što vi vidite loše u folk muzici,ti pjevači pjevaju pjesme za svačiju dušu,dok naši pjevači neću nikoga imenovati samo politiziraju,ni jednu pjesmu ne znaje otpjevati da ne naglase da su Hrvati.


E po ovom nicku se odmah vidi da je cajkarošica!

prigodno, šta ćeš...


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kamenko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: u parku kod sove
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2008. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SILVIA je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zanima me što vi vidite loše u folk muzici,ti pjevači pjevaju pjesme za svačiju dušu,dok naši pjevači neću nikoga imenovati samo politiziraju,ni jednu pjesmu ne znaje otpjevati da ne naglase da su Hrvati.


samo ovo mogu staviti kao argument protiv turbo folka, glazbe za svačiju dušu.
nek sluša tko šta hoće, ali ako ćeš ti jednog đibonija, jednog olivera i mnoge druge naše a i tuđe kantautore s naših prostora stavljati u isti koš sa autorima pjesama "mini mini mini suknja dobro ti stoji nosi je stalno" je apsurdno. bez uvrede govori pomalo i o tvojoj inteligenciji.
i velika je razlika između narodnjaka i turbo folka, razlika je nebo i zemlja.
ali tebi je to sve isto.
i da, turbofolk ti je kad se sretneju seljak i tehnologija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.02.2008. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

he he osijek031.com smile

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.02.2008. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de ono zar ne kontas da je ovo pogreska u tipkanju, a ne nepismenost.. kolko se meni/svima nama to dogodilko st oen znaci da sam debil...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MARLON BRANDO
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2008. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pero_031 je napisao/la: ›
lega moj ja nemogu vjerovat...kakvih tu ljudi ima! pa vi ste miševi, zavuć se u rupu zvanu moja soba sjest za komp i blatit sve što stigneš.

odakle tolki pesimizam, odakle? ništa u ovom gradu nevalja, u osijeku su svi čobani i slušaju cajke, naš je mentalitet balkanski, čobanski?! pa kako ti i nebi tako bilo kad ti je život u k.. ti si u k.. pa normalno da će sve oko tebe bit u kurcu! grad propada, nema se di ići van..da toliko možeš biti nezadovoljan samim sobom, i to širit na druge ljude..?! mogu očekivat da ćete reć da nevalja što su napravili dvoranu za EP u rukometu jer su unuštili zelenu površinu iza zapadne tribine, na kojoj ste proveli djetinjstvo i svoje naljepše dane..koja gamad, u ovom gradu sve ide naopako!


jel se vi malo zapitate jeste vi normalni? kakav vandalizam, primitivizam... gospodo, negovorim o svima, nego o pojedincima koji će se pronaći u ovom tekstu.

mišu mišiji, al oni najveći...pa jedino što možeš i jest pisat tu po forumu di ti niko nemože opalit šamar za svo to blaćenje i pljuvanje po svemu. balkan, primitivizam..božee.


ACTA NON VERBA!


p.s. nemoj mi sada past u očima, i nenać mi pravopisnu grešku u tekstu kako bi me nazvao seljakom i čobanom, ili mi ne izvuć jednu rečenicu iz konteksta da ispadneš frajer! pusa


Dobar post. Svakako da je folk parada u zrinjevcu sramota za grad, ali ne za ljude nego za gradsku upravu koja to ni u kojem slučaju nije smjela dozvoliti. Zaboravlja se da u Osijeku živi 10 posto srba i to je činjenica. Da ne spominjem okolicu Osijeka užu pa i onu širu, tj. ljude koji odgovaraju profilu čovjeka koji ide na folk paradu. Pravi problemi ovoga grada i regije nisu navedeni: mladi koji slušaju narodnjake, nema se gdje izaći (kako vi kažete), niti što se svake subote razbije koja kanta ili pokida koji plakat. Pravi problemi su možda 1) sto se škola u jagodnjaku pohađa na srpskom ili 2) grad je izoliran od ostatka države, ali o tome se naravno ne raspravlja . O pravim problemima je teško mislit jer su oni veliki - teški , teško se postižu promijene, moraju se znati neki argumenti, mora se ponuditi alternativa. Najlakše je sjesti za kompjuter i natipkati nekaku nesuvislu rečenicu kritike i složiti se sa grupicom istomišljenika i još uz to staviti pokoji smile.



Danas je trend turbo folka u zemlji dosta jak. Takav tip glazbe je postao društveno prihvatljiv - mladima više starijima manje i gotovo. Nije to kriv ni organizator folk parade ni mladi u gradu. Takva glazba i gotovo, Hrvati odgovaraju profilu osobe za turbo folk - neki više neki manje neki nikako i gotovo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2008. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cijeli dan čekam da se na 24sata pojavi neki izvještaj, ali ništa. Ni jedan medij nije prenio ništa o tome. Vjerovatno će sutra biti u Glasu i pisatiu će kako je bio spektakl!
Bilo bi najbolje da se o turbofolku uopće ne piše, ne spominje ga se ni u jednom kontekstu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ekipa031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2008. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pero_031 je napisao/la (Pogledaj post): › lega moj ja nemogu vjerovat...kakvih tu ljudi ima! pa vi ste miševi, zavuć se u rupu zvanu moja soba sjest za komp i blatit sve što stigneš.

odakle tolki pesimizam, odakle? ništa u ovom gradu nevalja, u osijeku su svi čobani i slušaju cajke, naš je mentalitet balkanski, čobanski?! pa kako ti i nebi tako bilo kad ti je život u k.. ti si u k.. pa normalno da će sve oko tebe bit u kurcu! grad propada, nema se di ići van..da toliko možeš biti nezadovoljan samim sobom, i to širit na druge ljude..?! mogu očekivat da ćete reć da nevalja što su napravili dvoranu za EP u rukometu jer su unuštili zelenu površinu iza zapadne tribine, na kojoj ste proveli djetinjstvo i svoje naljepše dane..koja gamad, u ovom gradu sve ide naopako!


jel se vi malo zapitate jeste vi normalni? kakav vandalizam, primitivizam... gospodo, negovorim o svima, nego o pojedincima koji će se pronaći u ovom tekstu.

mišu mišiji, al oni najveći...pa jedino što možeš i jest pisat tu po forumu di ti niko nemože opalit šamar za svo to blaćenje i pljuvanje po svemu. balkan, primitivizam..božee.

ACTA NON VERBA!


p.s. nemoj mi sada past u očima, i nenać mi pravopisnu grešku u tekstu kako bi me nazvao seljakom i čobanom, ili mi ne izvuć jednu rečenicu iz konteksta da ispadneš frajer! pusa



prst gore osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2008. 20:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
SILVIA je napisao/la: › Zanima me što vi vidite loše u folk muzici,ti pjevači pjevaju pjesme za svačiju dušu,dok naši pjevači neću nikoga imenovati samo politiziraju,ni jednu pjesmu ne znaje otpjevati da ne naglase da su Hrvati.


E po ovom nicku se odmah vidi da je cajkarošica!

bas me zanima zasto je nick/ime silvia cajkaroski???molim te prosvijetli me.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2008. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
jučer sam nažalost i ja morao proć pokraj zrinjevca , i nije bila baš neka zabava unutra kolko mi se čini, nije se čulo 100m dalje od zrinjevca ništa


evo bila reportaza na tv-u! bome bilo ljudi itekako! mladi prosvjetljeni ljudi osijek031.com smile sa rukama u zraku napunili zrinjevac i pjevali svoje najmilije pjesmice. a kad ih pitas zasto slusaju narodnjake, svi odgovaraju isto: jel se pronalaze u tim tekstovima!
osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.02.2008. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

većina koju ja znam kaže da ne moraju razmišljat oko teksta previše, što znači da i onu znaju da su tekstovi maloumni ali svejedno slušaju

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.02.2008. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
Uma je napisao/la: ›
SILVIA je napisao/la: › Zanima me što vi vidite loše u folk muzici,ti pjevači pjevaju pjesme za svačiju dušu,dok naši pjevači neću nikoga imenovati samo politiziraju,ni jednu pjesmu ne znaje otpjevati da ne naglase da su Hrvati.


E po ovom nicku se odmah vidi da je cajkarošica!

prigodno, šta ćeš...


betty je napisao/la: ›
Uma je napisao/la: ›
SILVIA je napisao/la: › Zanima me što vi vidite loše u folk muzici,ti pjevači pjevaju pjesme za svačiju dušu,dok naši pjevači neću nikoga imenovati samo politiziraju,ni jednu pjesmu ne znaje otpjevati da ne naglase da su Hrvati.


E po ovom nicku se odmah vidi da je cajkarošica!

bas me zanima zasto je nick/ime silvia cajkaroski???molim te prosvijetli me.

Molitva osijek031.com smile

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lol
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2008. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koga god pitaš šta sluša, odgovor je: SVE OSIM NARODNJAKA...! A SINOĆ JE ZRINJEVAC PUN BIO! To sve govori! Ja sam bila i super mi je bilo, slušam cajke i ko mi šta može Question Question Question Question Question Question Question

pozz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.02.2008. 23:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lol je napisao/la: ›
svi ste glupi....! Koga god pitaš šta sluša, odgovor je: SVE OSIM NARODNJAKA...! A SINOĆ JE ZRINJEVAC PUN BIO! To sve govori! Ja sam bila i super mi je bilo, slušam cajke i ko mi šta može Question Question Question Question Question Question Question

pozz


bog će te karat

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.02.2008. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lol je napisao/la: ›
svi ste glupi....! Koga god pitaš šta sluša, odgovor je: SVE OSIM NARODNJAKA...! A SINOĆ JE ZRINJEVAC PUN BIO! To sve govori! Ja sam bila i super mi je bilo, slušam cajke i ko mi šta može Question Question Question Question Question Question Question

pozz

Ti si se registrirala kako bi ovo napisala???
Jebes mi sve...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.02.2008. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad vidiš kolko su cajkaroši odani svojim glazbenicima

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: