Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Palačinka bar

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2008. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kod kuće baš i nećeš uspjet napraviti takve palačinke kao što dobiješ u baru...možeš ih namazat pekmezom, sirom, nutelom, a u palačinka baru ipak dobiješ malo maštovitije i s puno više sastojaka i vjeruj mi jedna ti je sasvim dovoljna da se zasitiš, a uostalom 10-15 kn i nije puno s obzirom da ćeš se kod kuće sat vremena i više pržiti uz štednjak pečući palačinke...

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kugla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 467
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2008. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina, u onom palačinka baru koji se nalazio preko puta Patike dobiješ palačinku veličine pizze preklopljenu dvaput da se dobije par slojeva i između svakog sloja i na njoj banane, pasitana jabuka s cimetom, keksi, nutella i šlag. Udaviš se od palačinke za 15 kuna. Prije bi te novce dao za tu jednu mrcinu od palačinke nego za pivo koje je na puno mjesta skuplje od toga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.10.2008. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uf sta bi dao da mogu napraviti takvu palačinku kao iz palačinka bara... kad god netko radi palačinka (tijesto) nema takav okus i to me izbedirac jako.

probao sam kombinirati kod kuce sa svime i opet nema isti okus.... tako da mi nije bilo zao dati 15 kuna.

pitate se kako netko moze dati 15 kuna za palačinku... ja se isto tako pitam kako netko moze davati svakodnevno, ne DATI jednom ili dva puta tjedno, nego svakodnevno 15 kuna za cigarete, DIM koji ces uvuci i ispiriti (a neces se najesti). jebote pa ne bi svaki dan davao 15 pa i 30 kuna za cigarete nema sanse....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: