Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ironija...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2008. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › "..Svaka čast svima koji iskazuju svoje mišljenje i koji se bore za svoja uvjerenja..."
mislim da je forum ipak namjenjen za iskazivanje svojih mišljenja a ne za borbu ili nametanje istog drugima. i dok stvari tako gledaš nećeš imati problema sa drugima

Apsolutno, najgore od svega kako te svađe zapravo i počinju time što ti netko konstantno pokušava nametnuti svoje mišljenje bilo ono ispravno ili ne, neću ulaziti u to, no zanimljivo je kako davajući argumente dolazimo do toga da "strana suprotnog mišljenja" u nedostatku argumenata ti počinje nabrajati greške č/ć iako je upotpunosti mogla pročitati i skužiti što si htio reći, do toga da te u nedostatku argumenata šalje u PM i ostalo . . .
No dobro nismo svi isti ljudi smo naime...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2008. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
morgan je napisao/la (Pogledaj post): › "..Svaka čast svima koji iskazuju svoje mišljenje i koji se bore za svoja uvjerenja..."
mislim da je forum ipak namjenjen za iskazivanje svojih mišljenja a ne za borbu ili nametanje istog drugima. i dok stvari tako gledaš nećeš imati problema sa drugima

Apsolutno, najgore od svega kako te svađe zapravo i počinju time što ti netko konstantno pokušava nametnuti svoje mišljenje bilo ono ispravno ili ne, neću ulaziti u to, no zanimljivo je kako davajući argumente dolazimo do toga da "strana suprotnog mišljenja" u nedostatku argumenata ti počinje nabrajati greške č/ć iako je upotpunosti mogla pročitati i skužiti što si htio reći, do toga da te u nedostatku argumenata šalje u PM i ostalo . . .
No dobro nismo svi isti ljudi smo naime...

Bravo Ivice, napisao si post bez gramatičke pogreške. Svaka čast.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2008. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
Bravo Ivice, napisao si post bez gramatičke pogreške. Svaka čast.
Ma i da nisam kad bi mi rekao da sam pogriješio, ja bi ti rekao da je to zbog nedostatka argumenata Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2008. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
Bravo Ivice, napisao si post bez gramatičke pogreške. Svaka čast.
Ma i da nisam kad bi mi rekao da sam pogriješio, ja bi ti rekao da je to zbog nedostatka argumenata Laughing

Onaj tko nema argumenata poseže za različitim oruđima uvjeravanja neistomišljenika.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2008. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
Bravo Ivice, napisao si post bez gramatičke pogreške. Svaka čast.
Ma i da nisam kad bi mi rekao da sam pogriješio, ja bi ti rekao da je to zbog nedostatka argumenata Laughing

Onaj tko nema argumenata poseže za različitim oruđima uvjeravanja neistomišljenika.
To sam konstatirao u gornjem postu odsječ ću dio da imaš vjerniji prikaz u ovom postu:
mali_ivica je napisao/la: ›
morgan je napisao/la (Pogledaj post): › ...ne za borbu ili nametanje istog drugima....

... no zanimljivo je kako davajući argumente dolazimo do toga da "strana suprotnog mišljenja" u nedostatku argumenata ti počinje nabrajati greške č/ć ...do toga da te u nedostatku argumenata šalje u PM i ostalo ...
No dobro prvi komentar, a taj je
mali_ivica je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
Bravo Ivice, napisao si post bez gramatičke pogreške. Svaka čast.
Ma i da nisam kad bi mi rekao da sam pogriješio, ja bi ti rekao da je to zbog nedostatka argumenata Laughing
Sam ti odgovorio u vidu šale, no dobro...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2008. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I onda je svizac zamotao čokoladu u omot. Nego Ivice, jesi gledao kada Fight Club?

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2008. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
I onda je svizac zamotao čokoladu u omot. Nego Ivice, jesi gledao kada Fight Club?
Jesam, ali davno... gibam lagano.
PS: Odosmo u offtopic!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: