Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



"Zabranjeno pušenje"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2008. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
Znaš li što je pasivno pušenje?

Kada gledaš svoju djevojku kako oralno zadovoljava nekog drugog, a ti ostaješ suv kao barut!

Šalu na stranu,
Ja isto konzumiram duhanske proizvode, te sam za zabranu bez obzira što ih konzumiram...
Smatram kako bi se ljudi lakše mogli riješiti cigareta kada bi bila zabrana, nego kada je nebi bilo... a i eto smeta i onima koji to ne rade...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2008. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la (Pogledaj post): ›
allein je napisao/la: ›
Osobno, želim kavu popiti bez opasnosti da mi se ugrozi zdravlje i da poslije kave mirišim kao pušnica. Zbog toga podržavam novi zakon, ako se usvoji.

I kava je štetna za zdravlje. A svjesno se izlažeš njoj.


Da, ali ne tjeram ljude oko sebe da gutaju moj soc.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.01.2008. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
Da, ali ne tjeram ljude oko sebe da gutaju moj soc.

Ahahahahaha

Ovo je predobar odgovor...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2008. 6:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zabrana, iako pušim apsolutno podržavam!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2008. 8:50 
Naslov:  Re: "Zabranjeno pušenje"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nepušač sam i strašno patim pri svakom izlasku, baš svi moji prijatelji puše, bez iznimke. Dogodilo se i to da sam samo ja jedina koja ne puši u društvu i da mi se nakon sat dva počelo vrtiti, suziti oči, peći grlo itd. Ponekad je nepodnošljivo, ali trpim. Šta ću drugo. Da ne govorim o pušenju na radnom mjestu, četvero nas je u uredu, a troje puši. Cijeli život udišem tuđi dim.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2008. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Nepušač sam i strašno patim pri svakom izlasku,


Ja sam pušač pa patim pri svakom izlasku i zapalim eventualno 2-3 cigarete u toku noći jer mi smeta sav taj dim.. ali opet nisam za zabranu pušenja, nego za bolju ventilaciju, pogotovo u noćnim klubovima... Wink

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.01.2008. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Nepušač sam i strašno patim pri svakom izlasku, baš svi moji prijatelji puše, bez iznimke. Dogodilo se i to da sam samo ja jedina koja ne puši u društvu i da mi se nakon sat dva počelo vrtiti, suziti oči, peći grlo itd. Ponekad je nepodnošljivo, ali trpim. Šta ću drugo. Da ne govorim o pušenju na radnom mjestu, četvero nas je u uredu, a troje puši. Cijeli život udišem tuđi dim.

Tako je otprilike i meni, a o tome da mi odjeca stalno smrdi ne treba ni pricat. Mogao bi svaki komad odjece prat nekoliko puta dnevno...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2008. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jujuju.. toliko objeda na jadne pushace.. kao truju nepushace.. zagadjuju im prostor.. smrdi im odjeca.. kosica.. pa ko nece da mui smrdi odeca nek ne ide u birtije il nek trazi birtije za nepushace.. al no dobro.. kolko god ja bio pushac.. ne smeta mi zabrana, jer, bas kako luna kaze, i kad izadjem vani.. u birtiji.. kasno navecer.. se ni ne sjetim zapalit.. pogotovo ako je guzva i sve puno dima..

al ako nam vec smeta trovanje mislim da bi se trebali zabrinuti nad smogom.. jer.. eto ja imam tu (ne)srecu da sam u metropoli vec par godina.. i ovdje se bas osjeti zagadjenje.. kad se vozim ćiku.. stotine i iljade automobila.. guzvaju se, vuku... 2km/h (btw. prosjecna brzina u gradskoj voznji - računar u autu pokazuje 4km/h) ..dimi-dimi-dimi.. em se vecinom po jedna osoba vozi po autu.. em su nam prometnice projektirane pre 100 godine.. i jednostavno nemeru progutati toliku kolicinu automobila... gledam parkinge oko zgrada, kuca.. pune pune ulice.. zatrpani smo automobilima.. i to je ok.. kao euro5 norma.. pa kao auti ispustaju 'čist' dim.. je rajt..

gradski prevoz.. a da, gnusamo se gpp-a, kolima se brze stize... zlatni papagaj; doće nam svima glave Wink

fujfujfuj.. eto.. jebote, pre koju godinu, setajuci londonom sam se gnushao i gushio u smogu.. fuj, nijesam tio na ulici ni cigaru zapalit.. ceko sam da dojdem do prvog puba Wink

ps. odo na čika pauzu Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2008. 9:47 
Naslov:  Re: "Zabranjeno pušenje"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam za zabranu pušenja, već za malo obzira pušača prema nepušačima, tipa nemojte paliti cigaretu jednu za drugom odjednom svi i nemojte puhati dim u lice. Kad bih zbog cigareta prestala izlaziti ostala bih bez svih prijatelja, nonsens!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.01.2008. 12:46 
Naslov:  Re: "Zabranjeno pušenje"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Nepušač sam i strašno patim pri svakom izlasku, baš svi moji prijatelji puše, bez iznimke. Dogodilo se i to da sam samo ja jedina koja ne puši u društvu i da mi se nakon sat dva počelo vrtiti, suziti oči, peći grlo itd. Ponekad je nepodnošljivo, ali trpim. Šta ću drugo. Da ne govorim o pušenju na radnom mjestu, četvero nas je u uredu, a troje puši. Cijeli život udišem tuđi dim.


i ja sam jedan od rijetkih koji prezire narodnjake, patim pri svakom izlasku. sve vise i vise mojih prijatelja skacu ko klokani na prve taktove cece. meni se odma pocne vrtiti u glavu, dobijem grceve u stomaku, pece me grlo i suze oci. srce mi ubrzano udara od bjesa i nervoze te se pribojavam da mi to moze narusiti zdravlje. Uvijek je nepodnosljivo, ali sta cu ... trpim.

Uglavnom ... vlasnici takvih mjesta su shvatili da cajke donose lovu. Ako u svojim kaficima pustaju rok, pop ... kafovi prazni ... skrtice lizu kavu i piju mineralnu. Ako puste cajke ... kafici prepuni, svi veseli, locu ko smukovi.

Mislim da je to jedan od razloga zbog kojeg se niti jedan poduzetnik nije dosjetio otvoriti 'zdrav kafic bez dima' Smile ... vjerujem da bi bio prazan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2008. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pozdravljam ovu odluku, zašto da manjina terorizira većinu nepušača, kada ljudi odu u europu onda se dive takvim zakonima a kada ih treba primjeniti kod nas svi nešto prigovaraju... pušite kod kuće....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2008. 13:51 
Naslov:  Re: "Zabranjeno pušenje"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da je to jedan od razloga zbog kojeg se niti jedan poduzetnik nije dosjetio otvoriti 'zdrav kafic bez dima' Smile ... vjerujem da bi bio prazan.


U Zagrebu postoji bar jedno mjesto tj. jedan kafić u kojem je potpuno zabranjeno pušenje. Bio je na tvu prije nekoliko mjeseci.
Ne sjećam se kako se zove, ali pretpostavljam da je to kafić blizu Britanca koji se navodi i na stranici bezdima.blog.hr.
Ako je njima uspjelo u KSETU napraviti party bez dima, valjda je moguće i izaći u kafić bez dima.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.01.2008. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da je to jedan od razloga zbog kojeg se niti jedan poduzetnik nije dosjetio otvoriti 'zdrav kafic bez dima' Smile ... vjerujem da bi bio prazan.


U Zagrebu postoji bar jedno mjesto tj. jedan kafić u kojem je potpuno zabranjeno pušenje. Bio je na tvu prije nekoliko mjeseci.
Ne sjećam se kako se zove, ali pretpostavljam da je to kafić blizu Britanca koji se navodi i na stranici bezdima.blog.hr.
Ako je njima uspjelo u KSETU napraviti party bez dima, valjda je moguće i izaći u kafić bez dima.


apsolutno se slazem.

cak bi podrzao ideju da drzava novcem koji ubire od prodaje cigareta subvencionira na neki nacin (npr. smanjenjem poreza) svim poduzetnicima koji ce apsolutno zabraniti pusenje u svojim kaficima.

ali sam apsolutno protiv zabrana, drakonskih kazni i sotoniziranja pusaca.

poticati na zdrav zivot, na ne pusenje se moze i na druge nacine.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2008. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
poticati na zdrav zivot, na ne pusenje se moze i na druge nacine.


E pa baš tako.. A ne da rješenje budu boksevi od pleksiglasa gdje se ljudi osjećaju kao životinje u kavezu samo zato što su pušači. Osim toga država nije niti mama niti zatvorski čuvar pa da svoje građane pušače prisiljava prestati pušiti.. A i dokle god je duhan legalan kao i alkohol ta je odredba poprilično licemjerna..
Što ne zabrane i opijanje na javnim mjestima?

Evo pročitah u novinama da neki lik u Francuskoj u svom kafiću dijeli ljudima jakne kad krenu ispred lokala zapaliti, jer kako sam kaže: "Reći posjetitelju 'idi van pa zapali cigaretu' pomalo je grubo. Pusuditi mu jaknu više je prijateljski."

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2008. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

¨"Dosjetljivi ugostitelj u Rennesu spojio je ugodno s korisnim, pridržavajući se zabrane pušenja u Francuskoj. Gostima posuđuje tople jakne koje mogu obući dok puše izvan kafića.

''Reći posjetitelju idi van pa zapali cigaretu je pomalo grubo, ali posuditi mu jaknu je više prijateljski'', rekao je Gilles Berard, vlasnik caffea Chat Qui Peche u središtu Rennesa.

U kafićima, restoranima i noćnim klubovima po Francuskoj od 1. siječnja zabranjeno je pušenje.

Berard je kupio 30 debelih jakni bez rukava s ušivenim imenom njegova kafića te zabranu pušenja iskoristio i za pametan marketing.

Po novom francuskom zakonu pušači koji zapale u kafiću plaćat će kazne od 68 do 450 eura, dok će vlasnike takvi prekršaji stajati do 750 eura. "

sutra i u Hrvatskoj!

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: