Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2008. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fiona je napisao/la (Pogledaj post): › bila u pivnici...bilo mi predobro...i sigurno bi isla opet...



ne znam zastooo aliii mislim da znam tko si Wink osijek031.com smile osijek031.com smile
uglavnom bila i ja u pivnici iako je bilo dobro tamo jos uvijek mi je zao sto nisam otisla u top...fajront je bio u pola 4,onda su nas jos pozurivali da izademo....al ajd cuge je biloo osijek031.com smile
osli kasnije u carpe diem koji je bio prepun i ljudi i sranja pa je i staklo razbijeno i blabla dolazila policija osijek031.com smile i malo navratila u matriks i tak onda je kasnijee biloo lijepo
iakoo sam se smrzla gackajući po 20 cm snijega osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
keka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 183
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2008. 2:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

noob je napisao/la: ›
jel bio ko u Slaviji da napiše kako je tamo bilo?


ja sam bila u slaviji,tj radila,sto se mene tice bilo je dobro,a i nisam vidila da se itko bunio tak da je zakljucak da je bilo dobro..samo su mal preuvelicali sto se tice glazbe,jer je trebalo bit housa i techna,a ono puska,od pocetka pa do kraja sviralo domace i strano,al kazem nitko se nije bunio..=D etooo

_________________
“There is no harm in doubt and skepticism, for it is through these that new discoveries are made.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
znalac10
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2008. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sister je napisao/la: ›
znalac10 je napisao/la (Pogledaj post): ›
sister je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam bila prvo na jednoj privatnoj zabavi....pila Embarassed .....
došla u tvrđu...bila u carpe diemu i onom kafu pored beckersa....nisam sigurna kak se zove...upala bez ulaznice...pila i najela se...bilo je predobro!!!!!!...a nisam ni kunu potrošila.. Twisted Evil
doček mi je bio predobar...prezadovoljna sam...i sljedeće godine ću pretpostavljam...opet po kafovima...
nisam ništa očekivala,nisam ni znala uopće gdje ću slavit dok nisam jučer došla do tvrđe!!!!!!a sve je super ispalo i baš sam sretna!!!!i nisam se baš u ponoć poljubila s nekim...malo kasnije....ali nema veze...s nečim novim sam ušla u 2008....buahaha
sretna nova svima!!!!!!! Very Happy



slusaj ovako.....bila si u parfeu na novoj godini i najela se i napila na nas racun...i to si se provukla samo zato sto smo mi to znali i sto smo mi to htjeli....jer su neki ljudi zajebali i nisu dosli....to jest neke zenske....pa nam je bilo bitno samo da bude zena i to bilo kakih.....razumijes bilo kakih....... Cool Very Happy Very Happy Very Happy mogla si bar zapam
titi kako se zvao kafic.....i imate srece sto je gazda legenda pa nam je dao da radimo sta ocemo i da ude sastrane kolko god ocemo zena samo da nebude razbijanja i tuce i sranja a posto tog nije bilo njemu je sve odgovaralo......eto tek tolko da znas kako se kafic zove....ZOVE se PARFE!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz

ajme ,sorrry care osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile



nemoj ti meni sorry ne sorry....znas i sama da je vise nego pola ljudi tamo bilo iz tvoje skole i kao ja sam uletila.....pola ljudi se isteralo van i mogli su ostati samo poznati....samo ako si znala nekog....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---s
Offline
Ukupno postova: 221
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2008. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znalac10 je napisao/la (Pogledaj post): ›
sister je napisao/la: ›
znalac10 je napisao/la (Pogledaj post): ›
sister je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam bila prvo na jednoj privatnoj zabavi....pila Embarassed .....
došla u tvrđu...bila u carpe diemu i onom kafu pored beckersa....nisam sigurna kak se zove...upala bez ulaznice...pila i najela se...bilo je predobro!!!!!!...a nisam ni kunu potrošila.. Twisted Evil
doček mi je bio predobar...prezadovoljna sam...i sljedeće godine ću pretpostavljam...opet po kafovima...
nisam ništa očekivala,nisam ni znala uopće gdje ću slavit dok nisam jučer došla do tvrđe!!!!!!a sve je super ispalo i baš sam sretna!!!!i nisam se baš u ponoć poljubila s nekim...malo kasnije....ali nema veze...s nečim novim sam ušla u 2008....buahaha
sretna nova svima!!!!!!! Very Happy



slusaj ovako.....bila si u parfeu na novoj godini i najela se i napila na nas racun...i to si se provukla samo zato sto smo mi to znali i sto smo mi to htjeli....jer su neki ljudi zajebali i nisu dosli....to jest neke zenske....pa nam je bilo bitno samo da bude zena i to bilo kakih.....razumijes bilo kakih....... Cool Very Happy Very Happy Very Happy mogla si bar zapam
titi kako se zvao kafic.....i imate srece sto je gazda legenda pa nam je dao da radimo sta ocemo i da ude sastrane kolko god ocemo zena samo da nebude razbijanja i tuce i sranja a posto tog nije bilo njemu je sve odgovaralo......eto tek tolko da znas kako se kafic zove....ZOVE se PARFE!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz

ajme ,sorrry care osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile



nemoj ti meni sorry ne sorry....znas i sama da je vise nego pola ljudi tamo bilo iz tvoje skole i kao ja sam uletila.....pola ljudi se isteralo van i mogli su ostati samo poznati....samo ako si znala nekog....

ajoj pa ti si se registrirao sam da se sa mnom dopisuješ......slatko... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---s
Offline
Ukupno postova: 221
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2008. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ej jel netko bio u de modeu???a na onoj disco igranci??zanima me...i jel istina za tufnu da se dijelilo na kapaljke??

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2008. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sister je napisao/la: ›
ej jel netko bio u de modeu???

prefancy... ali ipak dobar dojam...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2008. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sister je napisao/la: ›
ej jel netko bio u de modeu???a na onoj disco igranci??zanima me...i jel istina za tufnu da se dijelilo na kapaljke??


Ne znam za Tufnu al sam čuo za De Mode i još neke lokale da su ostali bez većine vrste cuge (npr. Jeger) vrlo brzo...

Kako je ono išla ona pjesma "Take The Money And Run..." Very Happy

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vanda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2008. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo je odlično,napila se do 17h,zaspala,probudila se u 23h,bacila petardu i opet spavanje.milina...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ciklama1606
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2008. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hej svima!
ja sam bila kod velečasnog... Korak do oltara,ali nisam pristupila oltaru! Smile bilo je fantastično!!!

_________________
Ciklama osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: