Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2008. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bio sam u tufni i bilo je very good...malo da je bilo više rnb-a bilo bi i bolje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2008. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

roca je napisao/la: ›
ja sam bila u OBP-u u podrumu kod DJ-a i bila je itekakva gužva...baš kako i treba biti i nama je bilo persu. Jedino što me je konobar pokušao zavaljati za 70 kuna...tu sam naravno zamračila ali je bilo kratkog vijeka Smile

Ja sam isto bio tamo dolje u podrumu i nije bilo gužve... gore na tamburašima je bilo krcato, a dolje su DJ-i i one dvije kokice ludovali, a publika gotovo kazališna.
Netko od nas dvoje je malo više popio očito Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ViVian05
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2008. 20:34 
Naslov:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bijah kod Kurica tamo u podrumu...i bilo dobro, ma bilo je super, ekipa zakon, umirali smo od smijeha,a neki i od cuge Razz među zadnjima otišli od tamo Embarassed naime lega, čiji stari trebao doć po nas, se prepio zaspao i onda smo morali čekat dok se ne otrijezni barem malo Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---s
Offline
Ukupno postova: 221
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2008. 21:44 
Naslov:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znalac10 je napisao/la (Pogledaj post): ›
sister je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam bila prvo na jednoj privatnoj zabavi....pila Embarassed .....
došla u tvrđu...bila u carpe diemu i onom kafu pored beckersa....nisam sigurna kak se zove...upala bez ulaznice...pila i najela se...bilo je predobro!!!!!!...a nisam ni kunu potrošila.. Twisted Evil
doček mi je bio predobar...prezadovoljna sam...i sljedeće godine ću pretpostavljam...opet po kafovima...
nisam ništa očekivala,nisam ni znala uopće gdje ću slavit dok nisam jučer došla do tvrđe!!!!!!a sve je super ispalo i baš sam sretna!!!!i nisam se baš u ponoć poljubila s nekim...malo kasnije....ali nema veze...s nečim novim sam ušla u 2008....buahaha
sretna nova svima!!!!!!! Very Happy



slusaj ovako.....bila si u parfeu na novoj godini i najela se i napila na nas racun...i to si se provukla samo zato sto smo mi to znali i sto smo mi to htjeli....jer su neki ljudi zajebali i nisu dosli....to jest neke zenske....pa nam je bilo bitno samo da bude zena i to bilo kakih.....razumijes bilo kakih....... Cool Very Happy Very Happy Very Happy mogla si bar zapam
titi kako se zvao kafic.....i imate srece sto je gazda legenda pa nam je dao da radimo sta ocemo i da ude sastrane kolko god ocemo zena samo da nebude razbijanja i tuce i sranja a posto tog nije bilo njemu je sve odgovaralo......eto tek tolko da znas kako se kafic zove....ZOVE se PARFE!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz

ajme ,sorrry care osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.01.2008. 22:33 
Naslov:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brutalno Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2008. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
...bio u excaliburu.....
..bilo i više nego odlicno....
...atmosfera idealna...
..cuge i klope koliko želiš.....(konobar nije žalio kad je pravio omjer alkohol/cuga)
...glazba super...
...gužve nije bilo....(što bi se reklo...taman)
...ekipa (zna se koja)....bila super...
....ja se sastavio od alkohola....
...nagodinu....tko živ tko mrtav....al definitivno preporuka za excalibur....Cool
Potpisujem ovo.... Jedino što se nisam sastavio od alkohola....Sasvim Laughing Al bilo je dobro.... Još da Monstrum nije došao u istoj košulji k'o i ja..... osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2008. 0:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Potpisujem ovo.... Jedino što se nisam sastavio od alkohola....Sasvim Laughing Al bilo je dobro.... Još da Monstrum nije došao u istoj košulji k'o i ja..... osijek031.com smile

Pa kad žena na tebe pazi nema sastavljanja, da ne bi bilo poslije rastavljanja... osijek031.com smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2008. 8:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Pa kad žena na tebe pazi nema sastavljanja, da ne bi bilo poslije rastavljanja... osijek031.com smile
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile E lega svaka ti dala i više od vode iz bokala i to besple kad me ovako lijepo nasmiješ u rano jutro..... osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
komplikacije
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2008. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sister je napisao/la: ›
znalac10 je napisao/la (Pogledaj post): ›
sister je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam bila prvo na jednoj privatnoj zabavi....pila Embarassed .....
došla u tvrđu...bila u carpe diemu i onom kafu pored beckersa....nisam sigurna kak se zove...upala bez ulaznice...pila i najela se...bilo je predobro!!!!!!...a nisam ni kunu potrošila.. Twisted Evil
doček mi je bio predobar...prezadovoljna sam...i sljedeće godine ću pretpostavljam...opet po kafovima...
nisam ništa očekivala,nisam ni znala uopće gdje ću slavit dok nisam jučer došla do tvrđe!!!!!!a sve je super ispalo i baš sam sretna!!!!i nisam se baš u ponoć poljubila s nekim...malo kasnije....ali nema veze...s nečim novim sam ušla u 2008....buahaha
sretna nova svima!!!!!!! Very Happy



slusaj ovako.....bila si u parfeu na novoj godini i najela se i napila na nas racun...i to si se provukla samo zato sto smo mi to znali i sto smo mi to htjeli....jer su neki ljudi zajebali i nisu dosli....to jest neke zenske....pa nam je bilo bitno samo da bude zena i to bilo kakih.....razumijes bilo kakih....... Cool Very Happy Very Happy Very Happy mogla si bar zapam
titi kako se zvao kafic.....i imate srece sto je gazda legenda pa nam je dao da radimo sta ocemo i da ude sastrane kolko god ocemo zena samo da nebude razbijanja i tuce i sranja a posto tog nije bilo njemu je sve odgovaralo......eto tek tolko da znas kako se kafic zove....ZOVE se PARFE!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz

ajme ,sorrry care osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

hehe bravo znalac. reci ti njoj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
šokac
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: JUG2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2008. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TUFNA,odlican provod ali posljedice katastrofa!!!Nesto divlje je u zraku!!!Od nase ekipe 6 ljudi na hitnoj završilo sa dijagnozom gripe!svi u klincu!!!

_________________
http://www.osijek031.com/images/smiles/icon_twisted.gif
Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
me00
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2008. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tufna(podrum),prrredobro,mal ponestalo red bulla al bilo al onda ga opet bilo!!!!ugl, super ni premalo ni prewise ljudi,a hranu nisam ni vidjela..jel je bilo uopce??a ni sampanjac??!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2008. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se jučer vratio s petodnevnog dočeka u beču. bilo je solidno. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2008. 20:21 
Naslov:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas mi dvoje ljudi reklo da je u Tufni oko pola 3 nestalo cuge pa su donosili na kapaljku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2008. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Ja se naradio al bilo dobro. Mladi se zabavljali, neki su malo popili više nego što mogu podnijeti pa su ronili po podu. Al sve u svemu bilo super.
pade čovjek ko u leđa upucan, i ostade tako glavom u podu. vidijo narod vrag odnio šalu i stade ga dizat. a čovjek spava osijek031.com smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2008. 1:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › pade čovjek ko u leđa upucan, i ostade tako glavom u podu. vidijo narod vrag odnio šalu i stade ga dizat. a čovjek spava osijek031.com smile

Tajanstvena osoba je....? Very Happy

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: