Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



savrsene stiklice

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2008. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Btw, kazete da su stiklice sexy? po cemu? meni to osobno nije, tj bilo bi mi vjerojatno da imam fetish na stopala, ovako mi je draze vidjeti curu u nekim finim cizmama preko zime ( tu vec moze visoka peta ) ili starkama preko ljeta.
Jednostavnost i casual su vrline Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tinka_7
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2008. 2:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Btw, kazete da su stiklice sexy? po cemu? meni to osobno nije, tj bilo bi mi vjerojatno da imam fetish na stopala, ovako mi je draze vidjeti curu u nekim finim cizmama preko zime ( tu vec moze visoka peta ) ili starkama preko ljeta.
Jednostavnost i casual su vrline Wink


a cuj, svatko ima drukciji ukus...ti si ocito posebna biljka osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2008. 7:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sisibla je napisao/la: ›
1.88 cm visine i broj cipele 43 - i da hoću ne bih našla nigdje štikle tog broja, aa i ne zamaram se time jer mi ni ne treba Very Happy

A lega i ja uzaludno tražimo trećeg za basket... posebice za laktanje pod košem i hvatanje naših promašenih lopti Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: