Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Silovanje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2007. 0:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
chaknoris je napisao/la: ›
Sve ostalo se može podnijeti???

Jesi proživio isto pa pričaš iz iskustva?

Bespuća besmislenosti, volume 2.
U novinama pročitaš da je netko, čak nije sada ni bitno je li svećenik, silovao dijete.
Dvije stranice dalje, poznanik silovao neku žensku.
Što je gore? Shvaćaš?
Bez obzira što silovanje spada u sferu divljaštva, meni je uvijek gore kada je to i pedofilsko nastrojeno djelo.

Shvaćaš? Moje je razmišljanje takvo. I gdje sam ja spominjao tko je koliko propatio?

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2007. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 06.08.2010. 21:47; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2007. 0:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Ako me sjecanje sluzi, kod nas postoje 2 kaznena djela.
Jedno je silovanje, a drugo prisila na spolni cin.
Molim da pravnici elaboriraju, kako bi flundre koje planiraju biti silovane znale kako postaviti stvari.

Kao silovanje priznajem samo ako neki manijak napadne zenu u parku, otme, ponese pistolj, upadne s mitraljezom u stan...

Ali to se ne dogadja. Kod nas se redovito zrtva i optuzeni poznaju. Nerado tako razmisljam, ali uvjerio sam se da ima zena koje su magnet za sranja.

da, slažem se.. svakako treba napraviti razliku između silovanja, koie se desilo kao neželjen i nasilan cilj, i ''silovanja'', tipa hajmo momci, a poslije.. ma ne, ja sam fina djevojka, silovali su me.. čega ima.. naravno, smatram to ogavnim ponašanjem..
..silovanje kao posljedica nasilnog čina vjerujem da na osobu ostavlja posljedice, kakve ja iskreno, mogu jedino zamisliti..
..da, a što je ono netko bio spomenuo.. da se žrtve silovanja javljaju prekasno.. dovodi do onog-my word against yours-.. i hebiga, šljiviš ga onda.. teže da će krivac biti nađen i osuđen..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2007. 2:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Manchesterska policija istražuje okolnosti silovanja žene koja je cin prijavila u vrijeme i na mjestu održavanja Božicnog partyja nogometaša Manchester Uniteda. Incident se navodno dogodio u Great John Street hotelu u ranim jutarnjim satima, gdje su Unitedovi nogometaši slavili pobjedu u vjecitom derbiju nad Liverpoolom. (...) Žena koja je prijavila silovanje bit ce danas ispitana i dat ce službenu izjavu. U utorak ce policajci pretražiti zgradu u potrazi za dokazima.
Jedan od gostiju je rekao:
- Bilo je puno pica i djevojaka koje su 'lovile' igrace."

- jao da. ona nevinašce moje malo naravno nije pristala na ševu s Evansom, a kad joj je došlo iz dupeta u glavu koliko ta "koka" može "snijeti zlatnih jaja" potrčala jadna gola i bosa do prve policijske stanice i ispovjedila se prvom drotu na kojeg je naišla... tipično.

_________________
Well behaved women rarely make history.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2007. 7:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi, proračunatih žena i lažnih prijava za silovanje ima puno, ali živite u bajci ako mislite da stvarnih silovanja nema još i više. i to najčešće baš od poznanika, tipa susjed, oček prijatelj s bočanja, poznanik iz osnovne...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2007. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › ljudi, proračunatih žena i lažnih prijava za silovanje ima puno, ali živite u bajci ako mislite da stvarnih silovanja nema još i više. i to najčešće baš od poznanika, tipa susjed, oček prijatelj s bočanja, poznanik iz osnovne...
nisam generalizirala sve žene ovim postom. spomenula sam jednu ženu i ne poistovjećujem nju koja je bila pozvana na party manch. momaka, sa nekom curom iz Babine Grede koja možda iz stida, srama, neće nikome ni reći što je bilo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.12.2007. 5:57 
Naslov:  Re: Silovanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da li je tu tema silovanje, ili "drolje koje lažu da su silovane", čini mi se da tu prevladava ovo drugo. Ispadne da silovanja nema, to su samo neke flundre koje traže jadne naivce, prisile ih na seks, a onda prijave da su silovane.
Ovo je stvarno preozbiljna tema za komentare tipa "sama je tražila". Silovanja se događaju, ali na žalost, u ovom društvu stvarnim žrtvama silovanja ispadne bolje šutjeti, (ili napraviti poslije sačekušu negdje u mraku), nego pokušati objasniti pravosuđu ili zatucanoj okolini da se to dogodilo i bez izazivanja, i bez sudjelovanja, i bez slobodne volje žrtve, jer pazi, ko bi reko, i to se događa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.12.2007. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2007. 19:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moje misljenje je da svako tko je pocinio takvo djelo treba biti kaznjen i to nekom lijepom kaznom tako da mu to vise ne padne na pamet...ali problem je u tome sto postoji jako velik broj slucajeva kada silovana zena ili mozda muskarac ne prijavi pocinitelja..i u tome je najveci problem..kada bi se cesce kaznjavali pocinitelji mislim da bi onda drugim koji su takvih razmisljanja ipak doslo u glavu da bi se ipak trebali smiriti i suzdrzati svoje bolesne ideje..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.12.2007. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: ›
kada bi se cesce kaznjavali pocinitelji mislim da bi onda drugim koji su takvih razmisljanja ipak doslo u glavu da bi se ipak trebali smiriti i suzdrzati svoje bolesne ideje..


Nemožeš obuzdati silovatelja da siluje, to je kao da alkoholičaru odjednom uzmeš bocu i sad on kao nikad neće doći u napast da popije.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2007. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
tux je napisao/la: ›
kada bi se cesce kaznjavali pocinitelji mislim da bi onda drugim koji su takvih razmisljanja ipak doslo u glavu da bi se ipak trebali smiriti i suzdrzati svoje bolesne ideje..


Nemožeš obuzdati silovatelja da siluje, to je kao da alkoholičaru odjednom uzmeš bocu i sad on kao nikad neće doći u napast da popije.
ovo bi trebalo zapisati kao "words of wisdom". lijepo, lijepo ... Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2007. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
tux je napisao/la: ›
kada bi se cesce kaznjavali pocinitelji mislim da bi onda drugim koji su takvih razmisljanja ipak doslo u glavu da bi se ipak trebali smiriti i suzdrzati svoje bolesne ideje..


Nemožeš obuzdati silovatelja da siluje, to je kao da alkoholičaru odjednom uzmeš bocu i sad on kao nikad neće doći u napast da popije.
sta mu vrijedi doci u napast ako je onemogucen da dode do te boce..postoji rjesnje za sve..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.12.2007. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
tux je napisao/la: ›
kada bi se cesce kaznjavali pocinitelji mislim da bi onda drugim koji su takvih razmisljanja ipak doslo u glavu da bi se ipak trebali smiriti i suzdrzati svoje bolesne ideje..


Nemožeš obuzdati silovatelja da siluje, to je kao da alkoholičaru odjednom uzmeš bocu i sad on kao nikad neće doći u napast da popije.
sta mu vrijedi doci u napast ako je onemogucen da dode do te boce..postoji rjesnje za sve..

Ali u tome i je problem, kazne su preblage i on će uvijek doći do te boce, iliti žene, djeteta možda i muškarca.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2007. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
tux je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
tux je napisao/la: ›
kada bi se cesce kaznjavali pocinitelji mislim da bi onda drugim koji su takvih razmisljanja ipak doslo u glavu da bi se ipak trebali smiriti i suzdrzati svoje bolesne ideje..


Nemožeš obuzdati silovatelja da siluje, to je kao da alkoholičaru odjednom uzmeš bocu i sad on kao nikad neće doći u napast da popije.
sta mu vrijedi doci u napast ako je onemogucen da dode do te boce..postoji rjesnje za sve..

Ali u tome i je problem, kazne su preblage i on će uvijek doći do te boce, iliti žene, djeteta možda i muškarca.
upravo sam to i rekao u svom postu samo me nisi razumio cini mi se..procitaj ponovo Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: