Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



AZIL za napuštene pse

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Jeste li vidjeli Azil kod Nemetina?

Da
58%
 58%  [ 37 ]
Ne
36%
 36%  [ 23 ]
Ne zanima me
4%
 4%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 63


Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.06.2009. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...nije li se prije nekog vremena vodila priča da je cijenjeno rukovodstvo azila odbilo hranu iz stuc-a i još nekog, zaboravila sam koga????.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.06.2009. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...nije li se prije nekog vremena vodila priča da je cijenjeno rukovodstvo azila odbilo hranu iz stuc-a i još nekog, zaboravila sam koga????.....
nekako mi to zvuči nevjerojatno...oni primaju svu hranu-mi im redovito ostavljamo ono što ostane na roštiljadama po Baranji i uvijek su zahvalni na tome. Ne vidim zašto bi odbili ovakvu ponudu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2009. 9:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
...nije li se prije nekog vremena vodila priča da je cijenjeno rukovodstvo azila odbilo hranu iz stuc-a i još nekog, zaboravila sam koga????.....
nekako mi to zvuči nevjerojatno...oni primaju svu hranu-mi im redovito ostavljamo ono što ostane na roštiljadama po Baranji i uvijek su zahvalni na tome. Ne vidim zašto bi odbili ovakvu ponudu.


...zbog čačkalica koje ostaju u hrani.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2009. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danas gledam na tv kucne ljubimce i kontam kako zg azil ih reklamira tamo i poklanja preko tv-a

ne znam dal mozda nas os azim se igdje oglasava, s obzirom da ja nisam ama bas nigdje naletila na oglase i slikice. na tv znam da idu oglasi, stv recimo. zasto ne bi dogovorili iz azila, ako je moguce, snimanje nekoliko psica sa mobilnim telefonom i na taj nacin reklamiranje?

mozda je glupavo malo napisano, al reklama je reklama, mozda bi se tako udomilo jos koje stene

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2009. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U pravu si. Najnovija vijest je da je netko ostavio ispred azila dvogodišnju argentinsku dogu! Pas je predivan...volonteri ga sad sele po privatnim smještajima(naravno svojim ) jer im je žao takvog psa staviti u azil. Ipak je dvije godine imao obitelj... i još jednom se šokiram kakvi su ljudi životinje... ugl, ako netko želi čistokrvnu dogu-javite se u azil!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2009. 19:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la: ›
U pravu si. Najnovija vijest je da je netko ostavio ispred azila dvogodišnju argentinsku dogu! Pas je predivan...volonteri ga sad sele po privatnim smještajima(naravno svojim ) jer im je žao takvog psa staviti u azil. Ipak je dvije godine imao obitelj... i još jednom se šokiram kakvi su ljudi životinje... ugl, ako netko želi čistokrvnu dogu-javite se u azil!


Koliko ljudi glupi i bezobrazni biti,vjerovatno trebaju ići na more,pa se rješavaju pasa.
Katastrofa,veoma sam radikalan po tom pitanju,najstrože moguće kazne.
Da ih se opali pošteno po džepu,pa im ne bi palo napamet tako šta napraviti.
Izvinite malo sam se zanio,zaboravio sam da je to kod nas nemoguće.

Pozdrav svim volonterima u azilu,svaka vam čast.

P.S. Pozdravlja vas i bivši skoro petogodišnji "azilant" Bizo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2009. 19:27 
Naslov:  Re: AZIL za napuštene pse
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo,usput i slika Bize


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2009. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi koji ostave psa pred azilom su jos i "dobri" u odnosu na veliku vecinu koja ljetne ljubimce,vrlo cesto jos uvijek stence ostavljaju za sobom po vikend naseljima...misleci valjda da ce se snaci...sami...Godinama ista prica...kasna jesen i psi lutalice...coporativno...svi mladi i napusteni...Jer "kao" mama i tata su odveli cuku na selo...aha...da...bas...

Moguce dobrozvucece rjesenje jest uvesti reda u sustav...osim cipiranja....Ako imas zivotnju koja nije za uzgoj,raspolod...kako god vec...ona MORA biti sterlizirana,odnosno kastrirana.I to bi trebalo biti po nekim razumnim cijenama...Kraj price.
Ako nema malih nezeljenih potomaka nema problema oko udomljavanja,nema problema i oko napustanja(jer psi,zamislite...narastu...pa od malenog cupavog klupka dobijete omanju zvjercicu koja vise nije zgodna za drzanjen u stanu...pa 'ide na selo...)

Uostalom ljudi imaju razlicite razloge za napustanje...jer...NEMAJU dovoljno dobre razloge za uzimanje kucnog ljubimca...Pod dobrim razlozima mislim na to da osim ljubavi,zelje i htjenja treba imati i racinalnu stranu ukljucenu...pa znati da kucni ljubimac znaci i obavezu od koje se ne moze(ili nebi trebalo) odustati kad postane tesko jer oni gore spomenuti razlozi za uzimanje nisu bili dovoljno dobri....
Kucni ljubimac je suzivot radosti i obaveze...

Ah...Zatvoren krug.Puno puta vec ispricana prica.Banana drzava.
Oni koji citaju znaju o cemu pisem,oni koje to ne zanima niti ne citaju pa ih se niti ne dotice...

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2009. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučer sam bila na cugi u Tvrđi. Mom psu prišlo je 4-5 lutalica u sat vremena! Svi su bili savršeno dobri-ono, dođu, ponjuškaju mog kucu i odu. Bez ikakve gnjavaže. Predivni su.... Srce me boli kad ih vidim, najradije bi ih sve kući povela...Psi znaju. Psi razumiju. I da citiram Bukowskog: ŠTO VIŠE UPOZNAJEM LJUDE, SVE VIŠE VOLIM ŽIVOTINJE!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: