Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Što žene tegle u torbama?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2007. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › mladjo mnogo mi se ti nešto razumeš u ženske torbice... Wink
vid sad nje Smile a vidiš ipak nije bilo prase u torbi

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.12.2007. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm da.. često znam reći: U mojo torbi sam što nema malih miševa.. Very Happy ..ono o neorganiziranosti-hm.. ženska torba je neorganizirana samo muškarcima.. ja se u svojoj savršeno snalazim.. kad nešto zvoni u njoj, zavučem ruku, malo kopam, i nađem.. gotovo uvijek! naravno, ruku obično izvučem u teškom stanju.. (u zadnje vrijeme obično s nekim bombonom priljepljenim za prst.. puno djece ima rođendane u 12.mj, ne biste vjerovali.. osijek031.com smile) ..jedan bivši dečko me bio jednom pitao bih li se ja osramotila kad bi on moju torbu istresao negdje u javnosti.. moj odgovor je bio-naravno! Very Happy

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.12.2007. 8:16 
Naslov:  Re: Što žene tegle u torbama?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sadržaj moje torbe: novčanik, dva mobitela, rokovnik, labello i nekakvo sjajilo, papirnate i vlažne maramice, ključevi od ureda i auta, bočica vode. Mislim da ne kompliciram zato jer volim red, pa čak i u svojoj torbi. Za vrijeme studentskih dana nije bilo tako, onda je bilo svega u torbi. I naravno moja torba služi da dečko odloži ključeve od auta i kuće, mobitele, novčanik i po potrebi nešto drugo, eto zato mi imamo puno stvari jer nosimo za dvoje, ha ha.


Zadnja promjena: 1step2far; 18.12.2007. 13:12; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.12.2007. 20:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam zaboravila što sam to prije nosila u svojoj torbi..
Sad nosam okolo ruksak s dvije,tri pampersice..vlažne maramice...rezervnu bočicu..rezrvnu dudu...par igračkica...rezervnu benkicu..štramplice..Smile

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blistav_osmjeh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2008. 14:58 
Naslov:  Re: Što žene tegle u torbama?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daamn.. ja sam onda totalno nekul Crying or Very sad jer meni je velika torba (ipak se moda mora pratiti Very Happy ) uglavnom poluprazna.... samo najnuznije.. i zapravo nikad nemam ideju s čim ju napunit. al čitajući ovo sve sam dobila idejaa.hehe Zbunj, zbunj osijek031.com smile Cool

_________________
osijek031.com smile Wherever you go, no matter what the weather, always bring your own sunshine. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: