Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prijetvornost

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2007. 10:55 
Naslov:  Re: Prijetvornost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O meni ljudi imaju pogrešno mišljenje, uvijek svi prvo pomisle da sam hladna kučka, a zapravo sam stavrno dobar karakter i mogu biti odličan prijatelj. Volim čuti iskreno mišljenje od osoba s kojima sam dobra, i nipošto ne podnosim ulizivanje da bih se nekome svidjela. Nije mi bilo lako u životu i naučila sam sve sama, ponajviše kako se izboriti i dobiti ono što želim. Ponosna sam na sebe. Definitivno volim iskrene ljude. Pa što, ako ti se ne sviđam, to je tvoje pravo. Moji su postovi sasvim iskreni i životni, to znaju neki koji me poznaju, a ostalima ostavljam dovoljno prostora da me zamisle kao osobu.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2007. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako nesto ne volim to su onda dvolicne osobe koje mjenjaju svoje ponasanje,interese,carape i takve stvari kako bi se prilagodili okruzenju i bili prihvatljiviji u drustvu...znam dosta takvih ljudi...ali dobro takvi su kakvi jesu...sta da im ja radim...ne volim ni ulizice kao sto je rekla 1step2far..kada sam ja u pitanju sve sto kazem iza toga i stojim i volim kada mi se iskreno kaze sve u lice..inace i sam tako postupam..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2008. 8:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u zadnjih par dana sam imala prilike biti svjedokom ortodoksnog dvoličanstva (izmišljena riječ by me.. Very Happy) i sve što mogu reći je... da mi se to sve skupa GADI!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: