Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



PILATES

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
redhead
Offline
Ukupno postova: 131
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2009. 17:24 
Naslov:  Re: PILATES
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alo, jel mi može netko malo objasniti što se konkretno radi na tim svim body sculpt i šta ti ja znam forama??? treba mi neka aktivnost, a ne znam što - dajte mi malo opišite to. i koliko je mjesečna rata Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evergreen
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2009. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala Circa... ali gdje je ta ulica - Kersovanijeva??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2009. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evergreen je napisao/la: ›
Hvala Circa... ali gdje je ta ulica - Kersovanijeva??

ideš vukovarskom od gajevog prema drvljošu, prođeš križanje sa zagrebačkom i sljedeći semafor desno je Keršovanijeva. Gea je odmah s lijeve strane, ne možeš pogriješiti.
redhead je napisao/la: ›
alo, jel mi može netko malo objasniti što se konkretno radi na tim svim body sculpt i šta ti ja znam forama??? treba mi neka aktivnost, a ne znam što - dajte mi malo opišite to. i koliko je mjesečna rata Smile

zavisi zanima li te neki lagani program ili baš skakanje po steperu, krv, znoj i suze. zavisi i želiš li topiti masne naslage ili samo lijepo učvrstiti mišiće. rado ću ti pomoći...
cijena je 130 kn za dva puta tjedno i 150 kn za tri puta tjedno. ako si student, onda je 110 ili 130 kn

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evergreen
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

GEA je super - stvarno sam zadovoljna! I prostorom i instruktoricama Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Casper
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bi išla u GEU na super fit ali ne znam dal ima mjesta...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Gea_
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Šamačka 11, 098/ 18 19 813
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2009. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evergreen je napisao/la: ›
GEA je super - stvarno sam zadovoljna! I prostorom i instruktoricama Smile

Hvala, trudimo se biti po mjeri Smile
Casper je napisao/la: ›
Ja bi išla u GEU na super fit ali ne znam dal ima mjesta...

Super Fit je trenutno pun, kao i Body Sculpt. Mogu primiti eventualno još jednu osobu na Pilates Plus... Sve informacije možeš naći na http://ckt-gea.blog.hr/ a ukoliko si zainteresirana, možemo se "čuti" na pm...
Pozdrav! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pilatesosijek
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2009. 21:54 
Naslov:  Re: iskustva pilates
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

P I L A T E S O S I J E K



Textić sa slikom.doc
 Opis:

Skini
 Datoteka:  Textić sa slikom.doc
 Veličina:  62.5 KB
 Skinuto:  304 put(a)


Textić sa slikom.doc
 Opis:

Skini
 Datoteka:  Textić sa slikom.doc
 Veličina:  62.5 KB
 Skinuto:  211 put(a)


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pilatesosijek
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2009. 21:58 
Naslov:  Re: PILATES
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moje je ime Sonja Popović, bavim se pilatesom od 2003. godine kad sam „otkrila“ grupu za pilates na Vijencu kod Snježane Valentić koja me naučila osnove svega što sada znam. Završila sam tečaj za aerobic-instruktora u Crikvenici u Body-fit studiu Goky, prisustvovala sam brojnim Body art konvencijama i radionicama u organizaciji MGM body art-a, održanim u Zagrebu, a trenutno pohađam program usavršavanja „body instruktor“, za instruktora body pri Ustanovi za obrazovanje odraslih, Kineziološko učilište body tehnike u Zagrebu, čiji je osnivač dr. Ana-Marija Jagodić Rukavina.
Intenzivno sam se počela baviti sportom nakon srednje škole, i to brzinskim plivanjem perajama, a nakon toga sam isprobala sve moguće (i nemoguće) oblike rekreacije, počevši od tae-bo-a, aerokickboxinga, boksa, hi-low-a, body-a, stepa, yoge, power-yoge, MTv dance-a, pa do pilatesa. Pilates me se dojmio jer je bez skakanja, znojenja i zadihanosti (a čija su posljedica u mom slučaju ljubičaste „fleke“ po licu nakon 20-ak minuta sata) uspio postići da moj organizam dosegne stanje iscrpljenosti gotovo jednako onom nakon cardio vježbe.


Ukoliko imate problema s koljenima, ostalim zglobovima, artritisom, nepravilnostima kralježnice, skraćenim mišićima, niste fleksibilni koliko biste to željeli, sjedite na poslu u uredu ili automobilu i vratna kralježnica vam je „zakržljala“, imate posturu tijela koju biste rado popravili, oporavljate se od ozljeda radi kojih niste u mogućnost raditi dinamičke vježbe (trčanje i slično) ili Vam je jednostavno dosta da se osjećate „pokislo“ o svojim godinama....probajte, možda je baš Pilates ono što Vam reba.
Od listopada 2008. U prostirijama plesnog kluba Havana, u ulici P.Pejačevića br. 34, postoji jedna grupica kojoj održavam sate pilatesa tri puta tjedno i to kako slijedi:
PON
SRI od 21:00-22:00h
PET

Radimo pilates mat vježbe, standing pilates (vježbe u stojećem položaju), vježbe sa loptama i za sada od ostalih rekvizita samo sa štapovima. Uskoro planiramo pribaviti nove rekvizite iako za početnike preporučam mat-pilates koji najbolje osnažuje tijelo i priprema ga za rad sa ostalim rekvizitima. Tijelo je najbolji uteg, a kako ga iskoristiti kao uteg vidjet ćete na našim satima.
O pilatesu možda ne znate ništa, možda ste nešto čuli, a možda ste već i probali.
U bilo kojem od navedih slučajeva neće Vam biti jednostavno, a ukoliko se inače ne bavite nikakvom tjelesnom aktivnošću bit će Vam zahtijevno i teško.
Ali svaki početak je težak.
Kada jednom zavolite ovakav način vježbanja on postaje sastavni i neizostavni dio Vašeg života.
Poziv na naš info broj ne obvezuje vas ni na što, kao ni dolazak na prvi trening, nakon kojeg možete razmisliti sviđa li Vam se taj način vježbanja i želite li nam se pridružiti i na dalje.


Od jeseni u planu je osnivanje grupe za trudnice (prenatal pilates), pa ukoliko imate ikakva pitanja vezana za isto, slobodno se obratite na isti telefon 091/5566581.
Bit će nam drago odgovoriti na svako Vaše pitanje
Očekujemo Vaš dolazak
DOĐITE I VJEŽBAJTE S NAMA!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tina000
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2009. 18:12 
Naslov:  Re: PILATES
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prijateljica i ja smo prije nekoliko dana zvale nekoga iz Ge.e i rekli su da ce nam javit za nekoliko dana ima li mjesta,medutim nitko nam se ne javlja...pa ima li tko iskustva,kakva je procedura upisa?hocemo li imati vise sanse da se pojavimo tamo osobno? Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Gea_
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Šamačka 11, 098/ 18 19 813
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2009. 10:42 
Naslov:  Re: PILATES
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tina000 je napisao/la (Pogledaj post): › prijateljica i ja smo prije nekoliko dana zvale nekoga iz Ge.e i rekli su da ce nam javit za nekoliko dana ima li mjesta,medutim nitko nam se ne javlja...pa ima li tko iskustva,kakva je procedura upisa?hocemo li imati vise sanse da se pojavimo tamo osobno? Sad

Nikoga nismo zaboravile, svi koji su zvali su na listi čekanja i javit ćemo čim se nešto u grupama promijeni. Ne znam jeste ciljale na Pilates ili neki drugi program (mislim da niste sa mnom pričale), jer nam je trenutno dosta grupa popunjeno, ali ako želite Pilates možete doći utorak ili četvrtak u 16:20. To je grupa Pilatesa na kojoj imam eventualno još 2 mjesta, zato požurite Wink
Ili se možemo čuti na 098/ 18 19 813 i dogovoriti detalje. Pozdrav!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: