Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Predrasude

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2007. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Monstrum: a prema nama debelima koji smo pol´života na dijeti ? ( a drugu polovinu se prežderavamo i kukamo)?? Ha?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2007. 22:28 
Naslov:  Re: Predrasude
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prvo što mi pada na pamet je predrasuda o purgerima. znam da je neopravdano ali imam predrasude o njihovom mentalitetu i ponašanju

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 6:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

- prema debelima = jer teško izbjegavat večeru, jer teško pješke otić negdje, jer teško pojest malo da se zasitiš, ne mora se obžederavat, pojest 2 kila mesa zbuta, kilu i po kobasica, čvaraka i švargle
- prema mršavima = uuuuu bojim se pojest šnitu kruha, pazim na liniju uuuuu, jedem i povraćam il nejedem uuuuuu rebra mi se vide al to je sexy
- prema purgerima = mi smo purgeri kaj je kaj je, napirlitana umišljena marva marš, streljat
- prema zagorcima = pijanci svi do jednog
- prema slavoncima = žderači i sve im je teško
- prema dalmošima = ljenjivci i tovari, sam da je ništ ne radit i marendat cijeli dan
- prema istrijanima = prokleti talijani, uuuuu mi jedemo tartufe, uuuuuu mi smo dvojezični talijani i komunjare, sam da je pjevat bandiera rossa po cijeli dan

Rolling Eyes Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joooj. evo priznajem, slab sam čovječuljak i imam predrasude. dvije čak!
1. prema studentima Prometnog fakulteta u Zagrebu, smjer cestovni promet (kaže mama da su u to u njeno vrijeme od milja zvali Viša biciklistička)
2. prema Imoćanima
iako ih imam, jako se trudim da im ne robujem i živim za to da me oduševi kakav student prometa iz Imotskog, recimo...

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 10:06 
Naslov:  Re: Predrasude
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
- prema katolicima = najgora gamad
- prema pravoslavcima = isti ko i katolici al se preseravaju s drugim kalendarima i bla bla bla, streljat

predobro! Very Happy

pridodajem predrasudu prema slovencima - šta radi cura između dva slovenca? smeta! Wink

uuu, da, skoro zaboravih vegetarijance i vegane! joj, mi se zdravo hranimo i ne ubijamo životinje bla bla! a što potuku pola vegetacije, nikom ništa!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

- prema studentima = paraziti društva, uuu ajmo živit na tuđoj grbači, prokleti jahači grba
- prema imočanima = uuuu daj mi mercedes i malo kamenja i ja ko kokuće
- prema vegetarijancim/veganima = kmeeeee životinje imaju dušu kmeeeee ja neć jest meso, jedem žbunje, smilje i bosilje i sam čekam da mi se razviju predželuci
- prema mesojedima = kak samo mogu jest jadne životinje, one imaju dušu, one osjećaju, one žive, živimo na livadi sa cvijećem i ptičicama i kravicama i bla bla bla

Rolling Eyes Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo opet ću ponovit već napisano na drugom topiku:

imam predrasude prema prenabildanim tipovima (naglasak na PREnabildanim)... što veći mišići, to manja pamet.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PuKoTiNa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 286
Lokacija: Avalon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zhenske sa previshe shminke na faci... i josh kad se rasplachu... u-z-h-a-s!

_________________
Céad míle fáilte, póg ma thoin
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2007. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ja nemam predrasude prema nikom,kako je to moguce??
uopce mi ne smetaju narodnjaci,vecina mojih frendova ih slusa,a nek slusaju pa prijatelji su mi vec 10-15god necu zbog cajki prijateljstvo prekinuti.
pokusavam se sjetit ali nista...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajoj... jesam se ja upetljala...

nisam rekla da mi netko ko sluša narodnjake ne bi mogao biti frend, već da mi ne bi mogao muž. (betty, znam da se nisi meni obraćala, to ja onako sama sa sobom raspravljam... Wink)

ma... ovako se nikad neću udat... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2007. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prepuni smo predrasuda, svi redom. najgore od svega je što to često nisu čak ni vlastite predrasude, nego predrasude društva, naših roditelja i tome slično...
osobno ih imam prema vjernicima, hercegovcima, političarima, često i prema ženama (!?)... moguće da su neke predrasude većim dijelom istinite, ali mislim kako ne postoji niti jedna za koju se može reći kako je apsolutno istinita.
najpozitivnija stvar u svemu je kad se neke od njih uspiješ riješiti i toga si svjestan. mogu reći kako sam imala predrasude prema navijačima, ali se, nakon što sam upoznala neke, moj stav o njima generalno promijenio. to ne znači da među njima nema primitivnih budala, što sam mislila ranije za sve, ali definitivno ima i ljudina koji su apsolutno na mjestu i iskreniji ljudi od mnogih "civiliziranih diplomata" koji se groze nasilja, ali na puno sofisticiranije načine zabadaju nož u leđa..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PuKoTiNa je napisao/la (Pogledaj post): › zhenske sa previshe shminke na faci... i josh kad se rasplachu... u-z-h-a-s!


uuuuu to mi je super za vidit, kad nanose puder zidarskim špahtlama Very Happy i onda joj gledaš u facu i pitaš se da li je to ta osoba, kakva joj je ustvari faca Laughing itd... još kad stane pod neko svijetlo ajooooj Razz meni bude neugodno!!

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aggy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bas ne podnosim narodnjake. sta je to? ak zelim slusat zavijanje, otici cu u neku sumu i slusat vukove. ljudi koji to slusaju su mi seljacine. fuj.
@monstrume, vidim da onda ni sebe ne toleriras, mora da ti je tesko zivjeti u svojoj kozi Wink
sta ce ti toliko tolerancije... ajd meni udijeli malo Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajwar je napisao/la: ›
PuKoTiNa je napisao/la (Pogledaj post): › zhenske sa previshe shminke na faci... i josh kad se rasplachu... u-z-h-a-s!


uuuuu to mi je super za vidit, kad nanose puder zidarskim špahtlama Very Happy i onda joj gledaš u facu i pitaš se da li je to ta osoba, kakva joj je ustvari faca Laughing itd... još kad stane pod neko svijetlo ajooooj Razz meni bude neugodno!!


malter na faci...sam ću to reći...iju...

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aggy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@malecka, @ajware i @pukotina, najjace je kad te zenske zagrle nekog i ostave facu na tuđoj jakni.. ko isus na rupcu... osijek031.com smile i ima cak zenski koje tvrde da muski uopce ne vide da neka cura ima puder... ma no... muske oci imaju filter? Very Happy. nekad je cak i bolje ostavit da se vidi pokoja cvimba na faci nego trpat korektor il puder na to... eto i ja kazem IJU

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: