Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



primitivizam

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.12.2007. 0:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la: ›
Ruana,ona ti je dobra legica od ''Zmije'' kolko ja znam pa se ne čudim uopće njenom načinu razmišljanja!!hehe:)


a kolko znamo zmija zalazi u onaj boom ili kako se vec zove u ruzinoj, a tamo pustaju cajke. ma daj ova garant prije spavanja si pusti neku prikladnu, cekaj smislit cu i koju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 0:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je predobro. Tko što sluša je vlastiti izbor.Cijenim sve ljude i svaku vrstu glazbe i nikada mi to nije smetalo i neće!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.12.2007. 1:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da mi je u zivotu bilo zadnje da ocjenjujem ljude koje po onom sto slusaju. bitno je kakav si ti u dusi,a ne sta slusas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 2:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajmo ovako, nemam ja osobno ništa protiv ljudi što slušaju cajke, osim onih kriminalaca, huligana i sličnih ( a realno gledajuci to je 70% muške populacije na cajkama ), ali gledajmo ovako koje su neke osobine ljudi što slušaju to i posjećuju ta mjesta :

1. Glazbeno obrazovanje im je vjerojatno na 0 ili u minusu, ili im glazba predstavlja nešto potpuno sporedno u životu, pa eto slušaju to "jer je IN"

2. 95% ljudi što to voli gotovo sigurno nema jedno od ove dvije osobine:
- Inteligencija
- Sluh

3. JA osobno kada slušam glazbu slušam ono u čemu se pronalazim i glazbeno i tekstualno, ako se vi pronalazite u tekstovima narodnjaka, ok. Ono što sam čuo ili pročitao tekstova navodi na samo jedan zaključak : Tekstovi pjesama su primitivni, zaglupljujuči i večinom vode na jedan od dole navedenih zapleta :
- " Ona me je ostavila, još Bože šta ću, idem uzeti motornu pilu i prerezati joj gefufnu da ne može više ići u Dermeštat."
- "Popit cu sve, razbit cu kafanu, izbiti zube svakome tko te pogleda, jer ti si moja, samo moja, ja sam frajer, vozim blistavi mercedes, imam mobitel po zadnjoj modi, obrijanu glavu i štoviše čak se perem dvaput tjedno"
ili u ženskom slučaju :
-" Joj si ga meni, kako ću bez njega, ma idem se ja prokurvati da mu pokažem kakva sam ja riba...
- Ja sam fina curica, da me osvojiš trebaš pokazati nešto više. I kao u svim bajkama momam izvadi stotku ojrića i eto ti ga na, hepiend.

4. Djevojke na takvim mjestima su, prema istraživanjima instituta u Donjim Podgajevcima, u 73,57% Sponzoruše ili Ljubiteljice Kite. No tko bi im išta zamjerio, meni ne trebaju, tko ih ima, neka je sretan s njima.

5. Koliko na cajkama ima visokoobrazovanih ljudi? Ne kažem da ih nema, ali u malom broju, dok u urbanoj kulturi ipak prevladavaju u većem broju, to ipak nešto govori.

6. Gotovo svatko tko odlazi na narodnjake ima kod sebe neko hladno oružje ili pomagalo ( teleskop, bokser... ), a poneki i oružje. Ja osobno toga nisam vidio na neki rock, rn'b, punk, metal i sličnim okupljanjima. No jasno, shvačam, ovo nije sigurna zemlja, treba se osigurati, zamisli da ti iza ćoška izleti ljuta banda Safata Ciganina, prijateljima znanog pod nadimkom "Čakija" i nasrne na tebe uz urlike : NO PASARAN! NO PASARAN! Svaka čast dečki, treba se osigurati.

Eto, ne da mi se više iznositi neke predloške ( ipak ne činjenice, ne mogu to dokazati, osim ovo za instutut, to mi javio kum Fer'ša da je sto octo provjereno ), rekao sam što sam mislio i što mi je uopće palo na pamet u ovo neprilagođeno vrijeme za slične diskusije.

Dakle, došli smo do pretpostavke da su :

- NARODNJACI VEĆINOM MUZIKA ZA BITANGE, GLAVAŠEVCE, HULIGANE, KRIMINALCE, SELJAKE, LJUDE OGRANIČENIH UMNIH RESORSA I PONEKE TRBUHOZBORCE TE PRODAVAČE HOZENTREGERA.
- NE SLUŠAJTE NARODNJAKE, RADIJE UMRITE PRIRODNOM SMRČU


i da, pa ljudi moju, kako mogu ljudi koji slušaju narodnjake biti primitivni, pa to je sada In, oni prate trendove i to je to. Ja kužim spiku, nakon svega ovoga mogu samo reći, narodnjaci su ipak zakon, mi to ne kužimo, čemu slušati bolju muziku, kada se istina krije u tri akorda i debilnom tekstu napisanom u 4 minute i 34 sekunde na 100 metara.

HVALA !

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 2:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Ajmo ovako, nemam ja osobno ništa protiv ljudi što slušaju cajke, osim onih kriminalaca, huligana i sličnih ( a realno gledajuci to je 70% muške populacije na cajkama ), ali gledajmo ovako koje su neke osobine ljudi što slušaju to i posjećuju ta mjesta :

1. Glazbeno obrazovanje im je vjerojatno na 0 ili u minusu, ili im glazba predstavlja nešto potpuno sporedno u životu, pa eto slušaju to "jer je IN"

2. 95% ljudi što to voli gotovo sigurno nema jedno od ove dvije osobine:
- Inteligencija
- Sluh

3. JA osobno kada slušam glazbu slušam ono u čemu se pronalazim i glazbeno i tekstualno, ako se vi pronalazite u tekstovima narodnjaka, ok. Ono što sam čuo ili pročitao tekstova navodi na samo jedan zaključak : Tekstovi pjesama su primitivni, zaglupljujuči i večinom vode na jedan od dole navedenih zapleta :
- " Ona me je ostavila, još Bože šta ću, idem uzeti motornu pilu i prerezati joj gefufnu da ne može više ići u Dermeštat."
- "Popit cu sve, razbit cu kafanu, izbiti zube svakome tko te pogleda, jer ti si moja, samo moja, ja sam frajer, vozim blistavi mercedes, imam mobitel po zadnjoj modi, obrijanu glavu i štoviše čak se perem dvaput tjedno"
ili u ženskom slučaju :
-" Joj si ga meni, kako ću bez njega, ma idem se ja prokurvati da mu pokažem kakva sam ja riba...
- Ja sam fina curica, da me osvojiš trebaš pokazati nešto više. I kao u svim bajkama momam izvadi stotku ojrića i eto ti ga na, hepiend.

4. Djevojke na takvim mjestima su, prema istraživanjima instituta u Donjim Podgajevcima, u 73,57% Sponzoruše ili Ljubiteljice Kite. No tko bi im išta zamjerio, meni ne trebaju, tko ih ima, neka je sretan s njima.

5. Koliko na cajkama ima visokoobrazovanih ljudi? Ne kažem da ih nema, ali u malom broju, dok u urbanoj kulturi ipak prevladavaju u većem broju, to ipak nešto govori.

6. Gotovo svatko tko odlazi na narodnjake ima kod sebe neko hladno oružje ili pomagalo ( teleskop, bokser... ), a poneki i oružje. Ja osobno toga nisam vidio na neki rock, rn'b, punk, metal i sličnim okupljanjima. No jasno, shvačam, ovo nije sigurna zemlja, treba se osigurati, zamisli da ti iza ćoška izleti ljuta banda Safata Ciganina, prijateljima znanog pod nadimkom "Čakija" i nasrne na tebe uz urlike : NO PASARAN! NO PASARAN! Svaka čast dečki, treba se osigurati.

Eto, ne da mi se više iznositi neke predloške ( ipak ne činjenice, ne mogu to dokazati, osim ovo za instutut, to mi javio kum Fer'ša da je sto octo provjereno ), rekao sam što sam mislio i što mi je uopće palo na pamet u ovo neprilagođeno vrijeme za slične diskusije.

Dakle, došli smo do pretpostavke da su :

- NARODNJACI VEĆINOM MUZIKA ZA BITANGE, GLAVAŠEVCE, HULIGANE, KRIMINALCE, SELJAKE, LJUDE OGRANIČENIH UMNIH RESORSA I PONEKE TRBUHOZBORCE TE PRODAVAČE HOZENTREGERA.
- NE SLUŠAJTE NARODNJAKE, RADIJE UMRITE PRIRODNOM SMRČU


i da, pa ljudi moju, kako mogu ljudi koji slušaju narodnjake biti primitivni, pa to je sada In, oni prate trendove i to je to. Ja kužim spiku, nakon svega ovoga mogu samo reći, narodnjaci su ipak zakon, mi to ne kužimo, čemu slušati bolju muziku, kada se istina krije u tri akorda i debilnom tekstu napisanom u 4 minute i 34 sekunde na 100 metara.

HVALA !
- Eto vidiš.U jednom topicu te shvaćam, ali ovdje? -NE! - ovo je zapravo primitivizam -vrijeđanje svega što ima veze s narodnjacima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 2:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako me već ne shvaćaš, shvati da je pola moga teksta gore pisano u zajebanciji, a pola ozbiljno.

Kao što sam rekao u drugom topicu, zaboli me za ljude koji tamo idu. i slušaju to, ali eto, neko mišljenje ipak imam.

No nismo isti krug ljudi, pa nemam zašto uopće spominjati to, svakome njegovo. Jedino što me osobno smeta su stalne frke, tučnjave i slične stvari na narodnjacima, i žao mi je zbog toga, jer većinom nažalost stradaju nedužni. Na ostalim mjestima toga ima, ali jako rijetko i u puno manjim količinama i sa puno manjim posljedicama.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 2:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo pudingovo umijeće izražavanja je čista kopija onoga što je prije par godina bilo u ''Latinici'' u vezi turbo-folk glazbe. Takve stihove koriste malo lošiji umjetnici folk scene, dok pravi znaju izraziti svoje osjećaje i situacije iz stvarnog života onako kako će se to svakom čovjeku svidjeti i biti blagodat za uši u svakoj svojoj pjesmi. Kada mi netko kaže da nemam sluha, što da kažem na to, puknem mu od smijeha u facu jer je glupo to uopće komentirati. hehe Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.12.2007. 2:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala na lijepom misljenju o meni, dakle ja sam ne skolovana krmaca kojoj je samo stalo da vidi kitu pred ocima i da joj koji s mercedesom plati koju cugu, pa da naravno takva sam ja, glupa seljancura

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 2:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › hvala na lijepom misljenju o meni, dakle ja sam ne skolovana krmaca kojoj je samo stalo da vidi kitu pred ocima i da joj koji s mercedesom plati koju cugu, pa da naravno takva sam ja, glupa seljancura


Jesam igdje naveo da si to ti? Ne, rekao sam u nekom glupavom postotku koji mi je pao na pamet. Protiv tebe osobno nemam ništa, ovako si mi inače jedna od simpatičnijih forumašica, i većinom imaš pametne i odlične postove.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 2:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i još samo jedno, ja ne kažem da su svi na cajkama primitivci.

Kažem da im je to primitivna osobina, kao što puno nas ima, eto vjerojatno imam i ja nekih osobina koje su drugima primitivne. Primjerice protivnik sam seksa iz čiste požude, dakle bez da si u vezi sa osobom i da ti je stalo do nje. Eto nekome će to biti primitivno.

KRAJ ! ! !


Zadnja promjena: Evil Poodingh; 05.12.2007. 2:24; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 2:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
ruana je napisao/la (Pogledaj post): › hvala na lijepom misljenju o meni, dakle ja sam ne skolovana krmaca kojoj je samo stalo da vidi kitu pred ocima i da joj koji s mercedesom plati koju cugu, pa da naravno takva sam ja, glupa seljancura


Jesam igdje naveo da si to ti? Ne, rekao sam u nekom glupavom postotku koji mi je pao na pamet. Protiv tebe osobno nemam ništa, ovako si mi inače jedna od simpatičnijih forumašica, i većinom imaš pametne i odlične postove.
- onaj tko je školovan kao Ruana podrazumijeva se da je pametan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 2:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
i još samo jedno, ja ne kažem da su svi na cajkama primitivci.

Kažem da im je to primitivna osobina, kao što puno nas ima, eto vjerojatno imam i ja nekih osobina koje su drugima primitivne. Primjerice protivnik sam seksa iz čiste požude, dakle bez da si u vezi sa osobom i da ti je stalo do nje. Eto nekome će to biti primitivno.

KRAJ ! ! !
-evo malo i off-topica,to se i ja slažem s tobom.-ali i dalje ne vidim u sebi primitvnu osobinu jer slušam to što slušam, a ti opet nesvjesno vrijeđaš brate mili!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 2:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
Gala_pia je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
galapijo narodnjaci su primitivizam. pljuvanje po narodnjacima nije primitivizam. pogotovo ako se pljuje po glazbi a ne po osobama. Wink


ma naravno ti si car, al ajd ti meni care reci sta slusas
kao što sam i napisao ne pljujem po osobama koje slušaju narodnjake, pljujem po narodnjacima. čak štoviše, imam dosta poznanika i nekoliko prijatelja koji slušaju narodnjake i ne gledam ih zbog toga drugačije, osim što možda mislim da imaju malo iskrivljen ukus. to je, naravno, moje mišljenje, ti se možeš i nemoraš slagati s njim. u biti se slažem s morganom o kvaliteti neke narodne muzike. ali tu u svakom slučaju ne spada turbo folk. a ako te baš zanima šta slušam evo reću ti da slušam sve osim tehna i narodnjaka s tim da u narodnjake ubrajam i severinu, magazin, zečića i ostalu drlju.
- MI SMO OČITO DRUGA VRSTA! Još ću jednog dana doživjeti da me netko pita : E lega kako je to biti cajkaroš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 2:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E Lega, čujem da si cajkaroš...Uh, jebiga, nije dobro, šta doktori kažu, kolike su ti šanse za oporavak? Jesi dobio već neku terapiju?

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 2:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čemu sad to? - pa ovo je jadno, zapravo tužno. Kako netko može imati tako jadan smisao za humor? Žalim te brate, ali tebi nema spasa. Nadam se da imaš prijatelja, ali znaj da ako ovako nastaviš da ćeš početi takve fore šiljiti i njima a onda - ''Goodbye puding''

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: