Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



caffe NIGHT bar "FENIKS"-tvrđa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2008. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čim dođem kući pa dadem časni sud

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tina_vu
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2008. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nevjerovatno,koliko ljudi vole pljuvati po necemu ...pratim malo ove postove ovdje,i koji god da otvorim i procitam samo pljuvanje....mozda je to moderno danas Smile)u svakom slucaju ja stojim sto sam rekla i na pocetku....bila sam u subotu u Q i toliko jebena guzva je bila da to jednostavno nije za izdrzati,okrenile se i otisle u cocktel...odlicno bilo,otisle do feniksa,i tamo jos bolje....doci ce opet subota,opet isti lokali samo ovaj put Q me nece vidjeti...pusa svima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tina_vu
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2008. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma znam monstrum ali stvarno nije ok da na takav nacin tipkamo,otovrila sam ovaj topic cisto onako iz gluposti,da napisem gdje izlazim s drustvom i slicno,a na kraju se sve svodi na obicno da oprostis podjebavanje,sorry ali po meni malo glupo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GIRL007
Offline
Ukupno postova: 12
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.05.2008. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tina sta te briga sta pisu ja isto tamo dodjem subotom bila sam i sad u subotu,ali vrlo kratko,morala sam doma inace sam tamo skoro svaki vikend i lokal je sasvim ok,a glazba kome se svidja nek dodje kome ne,opet dobro,dolazi subota i ja znam da opet tamo idem s drustvom,polozila sam ispit pa da malo proslavimo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2008. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tina_vu je napisao/la (Pogledaj post): › ma znam monstrum ali stvarno nije ok da na takav nacin tipkamo,otovrila sam ovaj topic cisto onako iz gluposti,da napisem gdje izlazim s drustvom i slicno,a na kraju se sve svodi na obicno da oprostis podjebavanje,sorry ali po meni malo glupo
jel nije girl007 otvorila topic?
GIRL007 je napisao/la: ›
tina sta te briga sta pisu ja isto tamo dodjem subotom bila sam i sad u subotu,ali vrlo kratko,morala sam doma inace sam tamo skoro svaki vikend i lokal je sasvim ok,a glazba kome se svidja nek dodje kome ne,opet dobro,dolazi subota i ja znam da opet tamo idem s drustvom,polozila sam ispit pa da malo proslavimo Smile
aha to sad znači sama sa sobom razgovaraš? no krasno

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: