Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



zašto volite sisate žene?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2005. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @Malamaca, sladak mi je ovaj dio gdje dobijes cokoladicu... podsjeca me na jedan vic...

Pa imas protekcije skoro k'o precjednik, a ni on nema takve protekcije jer bi ga onda novinari lincovali...

Pa to je strasno... i onda se zene bune sto nisu direktori i precjednici... s takvim sisama zivis bolje nego precjednici...

Jebote, kako ima glupih muskaraca...

e pa nemoj sad pretjerivati, nije da bas takvih prednosti imam
+ sto me cure opcenito ne vole bas ....
Sasha je napisao/la (Pogledaj post): › Sad si kao iznenađen time? Situacija se ponavlja od prvobitne zajednice, a njega je tek sad prosvijetlilo (Malamaco, neću sumnjati u tvoju pamet, evo, ne samo da si za sebe pametna, već si i Letećeg Mungosa uspjela "rasvijetliti"...Smile

zar je njega moguce prosvijetliti??? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2005. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sad si kao iznenađen time? Situacija se ponavlja od prvobitne zajednice, a njega je tek sad prosvijetlilo (Malamaco, neću sumnjati u tvoju pamet, evo, ne samo da si za sebe pametna, već si i Letećeg Mungosa uspjela "rasvijetliti"...Smile


Ma, nisam iznenadjen, samo sto nemam sise, pa se cesto ne susrecem s tim, a onda kao i da ne postoji... tek kad vidim svojim ocima koliko se neki papci znaju spustiti zbog shake mufa ili hvata sisa, tek onda skontam s kakvim sve likovima dijelim spol... ;-)

Jebote, ja sam slambos (redovito onu najjeftiniju Snjeguzicu) dobio tek nakon sto bih pokupio sve boce od piva koje su sljakeri porazbacali oko trgovine u naselju, kad se uvodio plin... A ona dobije cokoladicu samo zato sto ima sise... pih... ;-) Razumimo se, Malamaco - nisi ti nista kriva... jebiga, izraslo, pa se koristis...

E, da, sad si se dotakla i te zavisti kod riba... e, to mi je zakon dumina... posebna prica i tema...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2005. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne vjerujem da je baš uvijek zgodno imati bogato poprsje jer vlasnice često imaju problema s bolovima u leđima, pronalaženjem dovoljno velikih a lijepih komada odjeće, slinjenjem kojekakvih ljigavaca, ljudi ih rijetko gledaju u oči i obraćaju pažnju na njihov intelekt...

ne mora se raditi o zavisti - tebi kao nije bed kad imaš nekog ušminkanog frenda na kojeg se sve cure lijepe gdje god se pojavite, a tebe ko šljivi. definitivno ima i onih cura koje će mrko gledati i ružno komentirati, ali tu se već radi o razini svijesti i samosvijesti...

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2005. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to da ima seljaka koji ce svakojako komentirati neku sisatu to je istina ali nece samo tako komentirati sise neke curke nego vecinu stvari oko sebe, stoga je jedini lijek izbjegavati takve seljake.


no da se vratim na problem - curke koje imaju sise bar nemaju problema naci grudnjak za razliku od daski a da nije neki s pol kile spuzve ili one sto sad svi nose s uljanim uloscima. uzas... sto je NAJGORE sad su i ove curke sa ok sisama (znaci dvojka trojka) pocele nositi te uljane grudnjake... eh mozgova... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2005. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sve je zo opcenito u kurcu
kao sto sam rekla, ima to i svojih prednosti i mana
al (kao sto sam rekla Smile ) prednosti je vise Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
...i zao glas za mnom stize
i brdo olajavanja
za dobrim konjem prasina se dize
jos jedna cigareta pre spavanja..

ps ja nisam umisljena
ja sam savrsena
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2005. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ixia, D... de se dogovorite, jel' ribe sa sisama imaju ili nemaju problem pronaci grudnjake...

@malamaco, jel' ima jos nesto sto nam zelis reci o svojim sisama?! jesi im dodijelila imena?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2005. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa curke sa velikim (stadardno, ne bolesno velikim) sisama nemaju problema naci grudnjak. znaci do 4.-5. nadje se bez beda. ja sam pricala za curke s malim sisama or no sisa at all. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2005. 1:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @ixia, D... de se dogovorite, jel' ribe sa sisama imaju ili nemaju problem pronaci grudnjake...

@malamaco, jel' ima jos nesto sto nam zelis reci o svojim sisama?! jesi im dodijelila imena?

ne zelim ja vama nis posebno rec, vi stalno pitate Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
btw - nisam im imena davala
to su jednostavno moje sise
i tocka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.09.2005. 8:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]
a recimo, nekad ti to dobro doce (na ispitu su prof uvijek bolje raspolozeni kad vide mene neg neku ravnu zensku, ak tip radi u trgovini recimo dobijem besple cokoladicu il dodem prek reda na red i sl Smile )
[/quote]

ja ne znam jel ti to baš jako želiš ispasti glupa ili šta...misliš da su ovo dobre mane što je neki profesor bolje raspoložen kad vidi tebe i što če tebi dati bolju ocjenu nego nekoj ženskoj bez sisa koja je zasigurno učila bar 10 puta više od tebe i trudila se...
a to što dobiješ neš prek reda i nije baš za pohvalit se pogotovo ako je netko ispred tebe čekao j....ih sat vremena....

razimisli malo o svojim odgovorima prije nego li ih pustiš u javnost...

inače odgovor na pitanje o sisatim ženama....nisam nikad nikad gledao kakve sise ia žena mislim da je to manje bitno....bitno da ima slatku pozadinu....

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pukee
Post Postano: 29.09.2005. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i dolazi vjecna dilema-
grudi ili pozadina?

angele, pozadina je manje bitna, vaznije su sise. ili obrnuto. ne mozes ni jedno ni drugo izjaviti.

recimo, moje iskustvo: odsjekle mi se noge na pogled na curino lice(ne od straha, da ne bi neko pokusao biti smijesan), a da ostatak nisam vidio od stola(bio je visok stol).

i sad mogu rec: mislim da su i sise i pozadina manje vazne, vazno je da ima lijepo lice.


pa ce neko doc i tvrdit da je vazno da ima spojene uske, ili da ima prcast nos, ili da ima velike oci, ili blablabla..
de gustibus, angele...

Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2005. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba imati ono nešto što je vrlo individualno i ne da se lako opisati (vrijedi za oba spola)

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.09.2005. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nisam ja rekao da je guzica vaznija od sisa ili obrnuto ili bilo koji drugi organ na tijelu...

da se razumijemo ja sam samo rekao da volim kad je guza slatka....ali to je samo moja zelja...naravno da to nije presudno jer ebeš ti sve to i sise i guzicu i oči i lice i cijelo tijelo ako nema ni malo pameti....znaš onu duhovno povezivanje je najbitnije

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pukee
Post Postano: 29.09.2005. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma daj.
samo flejmam, a nisam ni skuzio.ispricavam se.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2005. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): ›
ja ne znam jel ti to baš jako želiš ispasti glupa ili šta...misliš da su ovo dobre mane što je neki profesor bolje raspoložen kad vidi tebe i što če tebi dati bolju ocjenu nego nekoj ženskoj bez sisa koja je zasigurno učila bar 10 puta više od tebe i trudila se...
a to što dobiješ neš prek reda i nije baš za pohvalit se pogotovo ako je netko ispred tebe čekao j....ih sat vremena....

razimisli malo o svojim odgovorima prije nego li ih pustiš u javnost...

inače odgovor na pitanje o sisatim ženama....nisam nikad nikad gledao kakve sise ia žena mislim da je to manje bitno....bitno da ima slatku pozadinu....

kao prvo: nisam rekla da ce mi dati visu ocjenu jer imam vece sise, nego da je uvijek lijepse vidjeti nesto lijepo nego gadno
kao drugo: ja sam sve svoje ocijene zasluzila znanjem - i ponavljam nisam rekla da mi poklanjaju ocjene, nego da su jednostavno bolje raspolozeni - sto ne znaci da su sise jedino zasluzne za to
kao trece: a cuj, to sto dobijem nes prek reda ne znaci da se guram i da sjebem 30 ljudi ispred mene, neg se to jednostavno odnosilo ak ima 3-4 tipa ispred mene i normalno da ce me i oni pustit, a i prodavac zvat; to nije moj problem, vec njihov - problem je sto su oni primitivni i sto misle da su mi time napravili uslugu
zapravo, eo upravo ovo je problem: sto ste se svi vi muski raskokodakali o mojim sisama, a kao nisu vam bitne
gle, mene zaboli sto ce tu neki kreten sad srat o meni i sta ce mi rec
ja vam samo kazem kako je - a tako je da ste vi muski (bez uvrede, al istina je) primitivni i da ce te za dobre sise spustit se do jaja
i nemoj onda meni srat sta se hvalim time - ja samo isticem kolko vi muski mozete nisko past

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pukee
Post Postano: 29.09.2005. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

auu...
a kolko je tek nisko iskoristavati nase slabosti:)?
ma zajebavam. ne mogu svi. neki imaju i neku dozu samopostovanja.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: