Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mjerila ljepote

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.11.2007. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nebi sada govorio za sebe da sam lijep, al svakako nisam iskompleksiran nit stano gledam kako ću šta promjeniti i/ili poboljšati kod svog izgleda...
Eto, zadovoljan sam sobom i mislim da je to zlatna sredina..nit mislim da sam gadan nit mislim da sam Narcis. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.11.2007. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta ti ne možeš spavati pa si puna pitanja i otvaraš teme ?

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2007. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
šta ti ne možeš spavati pa si puna pitanja i otvaraš teme ?

exactly! Wink no, a di je tvoj odgovor na temu ???

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2007. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › ja mislim, prema dosadašnjih avatarima da insomnia ima fetish prema stopalima, možda je nekome i to mjerilo ljepote Wink


Vidi Poodingha........ ima ljudi koji nešto prvo primijete na drugima. Možda insomnia prvo primijeti noge. Moja sestra prvo na ljudima vidi zube. Very Happy

preeeesmiješni ste mi.. Laughing hm, morati ću vas razočarati, i reći da su nožice na avataru čist slučajno, jerbo su mi slatke.. (trenutno sada su bose, čarape su na pranju..Very Happy) hm pa da, vjerujem da se netko loži i na noge, da je i to nekome mjerilo..

zanimljivo, ali nitko do sada (osim @kopileta, čini mi se..) mi nije napisao kako za njega/nju izgleda ''lijepa'' cura/dečko..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljubi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2007. 23:01 
Naslov:  Re: Mjerila ljepote
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svako je lijep na svoj način, i verujem da svaki lonac nađe poklopac, moja najbolja frendica i ja imamo totalno različitu percepciju ljepote, i obično oni koji se njoj sviđaju meni su fizički neprivlačni...al mislim da nema pravila jer izgled ostavlja samo prvi dojam u kojeg se ja ne pouzdajem..uvijek sam voljela tamnije dečke, a na kraju kad razmislim imala sam više plavih osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2007. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljubi je napisao/la: ›
svako je lijep na svoj način, i verujem da svaki lonac nađe poklopac, moja najbolja frendica i ja imamo totalno različitu percepciju ljepote, i obično oni koji se njoj sviđaju meni su fizički neprivlačni...al mislim da nema pravila jer izgled ostavlja samo prvi dojam u kojeg se ja ne pouzdajem..uvijek sam voljela tamnije dečke, a na kraju kad razmislim imala sam više plavih osijek031.com smile

da, to je i meni uvijek bilo zanimljivo.. većina mojih dečkiju do sada je bila totalno suprotna od onog nekog mog ''tipa dečka''.. i nikad izgled ni bio presudan.. bilo ih je stvarno svakakvih.. Smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi su lijepi. Bitno je kako cure odnosno dečki gledaju na vas! Uživajte i ne opterćujte se takvim nebulozama!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2007. 0:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve je to relativno kako bi rekao Einstein Very Happy

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.11.2007. 11:26 
Naslov:  Re: Mjerila ljepote
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kliknuh na post relpy i eo 10 minuta neznam sta da napisem (ak me neko pita zast sam onda kliknula necu mu odgovorit. Very Happy)

zna mi se dogodit da mi je osoba fizički nevjerojatno privlačna i kad ju upoznam vidim ju drugačije,baš ju fizički vidim drugačije skroz...ovisi o karakteru jel ju vidim na bolje drugačiju il lošije jelte

definicija ljepote je preširok pojam,složila bi se da simetrija tu igra veliku ulogu

i ne,ne smatram se lijepom,smatram se prosječnom

PS-šminka čuda čini

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2007. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis je napisao/la: ›
Nebi sada govorio za sebe da sam lijep, al svakako nisam iskompleksiran nit stano gledam kako ću šta promjeniti i/ili poboljšati kod svog izgleda...
Eto, zadovoljan sam sobom i mislim da je to zlatna sredina..nit mislim da sam gadan nit mislim da sam Narcis. Wink


lijepo rečeno...svaka čast.... osijek031.com smile

Marshall-T je napisao/la: ›
Svi su lijepi. Bitno je kako cure odnosno dečki gledaju na vas! Uživajte i ne opterćujte se takvim nebulozama!


def...potpisujem... bitno je da se ti osječaš dobro u svojoj koži..a čim si zadovoljan sa sobom onda odna zračiš nečim što ljudima može a i ne mora bit privlačno...
sebe ne smatran nikakom ljepoticom... prosječna sam def... ali meni oki...ja zadovoljna, kom se sviđam super kom ne...e jebiga nek me ne gleda.. hih Wink
ne namjeravam sebe mjenjati zbog drugih.... Rolling Eyes

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2007. 12:54 
Naslov:  Re: Mjerila ljepote
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe eto šta nam Platon kažee: Very Happy

ideja ljepote, tj. lijepo po sebi koje je uvijek u sebi jednako. Što god je lijepo osim ovog jednog - ideje lijepo je po tom što u sebi sadrži dio tog općeg lijepog. Samo, dakle, onaj koji poznaje ideju ljepote može zaključiti i stupanj ljepote u pojedinačnim predmetima. Platon, dakle, smatra da se ne bi moglo ustvrditi što je lijepo, ako ne bi postojala neka mjera, kriterij, neki opći uzor, neka apsolutna vrijednost koja lijepe stvari čini lijepima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2007. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo nekoliko stvari o ''beauty''.. kako su se mjerila ljepote tj. pojam ljepote općenito, mijenjala kroz povijest..(za one vrijedne, kojima se da čitati.. Wink)

One extreme was observed during ancient times, mainly in Greece and Rome. Both cultures favored white skin, golden locks, and curvy bodies. They did not necessarily prefer heavy-set women, but they did admire full-figured ones. Women obsessed over attracting their male companions to the point that they used white lead to lighten their skin color. Additionally, they used different natural elements to enhance the texture of their skin and add color and definition to their faces (Kluth). The same guidelines for beauty were followed in Rome. They also applied a white foundation, but often used the not-so-deadly alternatives to lead: chalk and orris root. As in Greece, Roman women enhanced the flushed white complexion with red spices on the cheeks and black kohl to emphasize the eyes and eyebrows

Renaissance reflected the social standing of each female. A white woman with soft hair and vibrant facial features signaled nobility. Such characteristics showed that she has not lifted a speck of dust or had been out working in the field with the "commoners." Wealth, in this age, was the main factor influencing opinions on beauty.

It was Marilyn Monroe who paved the road for the growing demand for cosmetics and more skin-bearing than ever before; more white skin-bearing, that is. Interestingly enough, it was around then that Playboy was introduced to the market. For years to come, the standard for beauty was the natural look, but particularly blonde and extremely curvaceous.

The complete transformation of the sense of female beauty took place in the 80s, when thin and athletic were in style. The focus during that time was not so much on facial features and skin color, but more on weight. The ever-so-erotic Marilyn Monroe was by then considered fat. Women went through rigorous exercise and extreme dieting plans to slim down, with some even depriving themselves of food for extended periods of time.

To be one of today's "hotties," a woman/girl would have to be tall, thin to full-figured (but not fat or chubby!), tan, and long-haired. The peasant/messy/girl-next-door look is definitely adored. That pale, fat woman from earlier times is simply recognized as "ugly." Now the focus is on everything; we are growing to be more demanding than ever. Eyes have to be seductive and piercing, lips should not be thin, tan skin, and-most importantly-full breasts and hips. Breasts and hips are to be lush and big, but everything else has to be well-toned, or even muscular.

eto ga... i di se vi sad tu prepoznajete? u kojem bi vas vremenu smatrali ljepoticom? Wink
ja sam, rekla bih ''today's hottie'' osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saddam
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam prosjecan muskarac,normalne gradje i visine,malo ljepuskaste face(to su mi drugi rekli nekolicinu puta),ali recimo 80% mislim za sebe da sam prosjecan,ali postoji nesto sto moram reci,a vjerujem da ce se sloziti mnogi.
Osoba kad je zaljubljena,jednostavno se proljepsa.Tih nekoliko puta sto sam bio zaljubljen,jednostavno,pogledavsi se u ogledalo,cak sam se sam sebi svidio,i nekako sam drugacije izgledao,drugi osmjeh,ljepsi ten i tako...
o ljepoti netreba raspravljati.netreba traziti mane na ljudima,svi ih imamo,samo je pitanje koja kome vise smeta.treba traziti ono lijepo u osobi,neko mozda ima klempave usi,a prekrasan osmijeh i oci.pa zazmirit cu na usi i gledat taj osmijeh...
sto se tice zena,svaka je lijepa na svoj nacin,bila ona punija ili mrsavija,ovakva ili onakva.
Zene se dar od Boga!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2007. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saddam je napisao/la: ›
Osoba kad je zaljubljena,jednostavno se proljepsa.Tih nekoliko puta sto sam bio zaljubljen,jednostavno,pogledavsi se u ogledalo,cak sam se sam sebi svidio,i nekako sam drugacije izgledao,drugi osmjeh,ljepsi ten i tako...

ovo je jako lijepo receno,kad se zaljubis sve ti je ljepse...
meni se znalno dogodit da ono sto na sebi najvise ne volim,je bas bilo ono sto je privuklo drugu osobu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2007. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saddam je napisao/la: ›
Zene se dar od Boga!

čovjek istinu zbori...haha osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: