Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavaš - Državna tajna NO.1.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2007. 16:05 
Naslov:  Re: Glavaš - Državna tajna NO.1.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dok se osječka industrija sustavno uništavala Sanader je bio totalni anonimus, ako se ne varam glavna okupacija mu je bila kazalište. Ne podnosim HDZ ni Sanadera, ali to je činjenica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2007. 18:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se sa tobom lufus, možemo mi voliti/ne voliti Senadera do vječnosti, ali istina je to da je Senader u to vrijeme, jedinu zapaženu funkciju imao u četvrtom sazivu vlade, i to kao ministar znanosti od 17.07.1991. do 07.01.1993. godine. Exclamation

A svi mi dobro znamo kako i kada su se osječke privatizacije vršile, eto i za usporedu, uzvišeni faraon Osama-bin-Glavonja je neprekidno obavljao funkciju župana od 14.4.1993. pa do kraja lipnja 2000. godine.

Zanima me zašto onda nije dizao galamu i buku zato što se Zagreb gradio a ostali gradovi ratovali te plaćali pravu cijenu neovisnosti. Zašto onda nije digao glas za ideju regionalizma, kao Jakovčić? Nije da nije imao prilike ,jer je neprekidno zastupnik u Saboru od 1990. godine.???
Ili sam zaboravan, ili jednostavno ne znam, ali ako sam u krivu, eto prilike ostalima da dokažu suprotno.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.12.2007. 18:53 
Naslov:  Re: Glavaš - Državna tajna NO.1.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Dok se osječka industrija sustavno uništavala Sanader je bio totalni anonimus, ako se ne varam glavna okupacija mu je bila kazalište. Ne podnosim HDZ ni Sanadera, ali to je činjenica.


Hm da los odraz sto se mene tice .Htio sam prozvati ondasnji hdz u kojem je i glavonja bio , pa sam rekao sanader, a na njega mislim u ovom novom vremenu jer ako on i njegovi nisu sjebali privredu u svakom obliku onda neznam tko je.U svakom slucaju hdz tj. ovaj saziv hdz-a je sve samo nikako opcija za ici dalje,aliiiiiiiiii opet napominjem neznam ni koja bi to opcija bila dobra za ici dalje,sve u svemu neznas koje zlo je vece.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2007. 18:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što ti misliš da je itko imao za cilj rascijepkati poluokupiranu državu na još manje dijelove sve do mirne reintegracije?
Ali nije mi jasno da li Vi osuđujete (a trebalo bi sumnjičite) Glavonjine postupke kao Župana ili kao Zapovjednika obrane grada?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2007. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
A što ti misliš da je itko imao za cilj rascijepkati poluokupiranu državu na još manje dijelove sve do mirne reintegracije?
Ali nije mi jasno da li Vi osuđujete (a trebalo bi sumnjičite) Glavonjine postupke kao Župana ili kao Zapovjednika obrane grada?
-hm, mudro.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.12.2007. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

av8or je napisao/la (Pogledaj post): › Slažem se sa tobom lufus, možemo mi voliti/ne voliti Senadera do vječnosti, ali istina je to da je Senader u to vrijeme, jedinu zapaženu funkciju imao u četvrtom sazivu vlade, i to kao ministar znanosti od 17.07.1991. do 07.01.1993. godine. Exclamation

A svi mi dobro znamo kako i kada su se osječke privatizacije vršile, eto i za usporedu, uzvišeni faraon Osama-bin-Glavonja je neprekidno obavljao funkciju župana od 14.4.1993. pa do kraja lipnja 2000. godine.

Zanima me zašto onda nije dizao galamu i buku zato što se Zagreb gradio a ostali gradovi ratovali te plaćali pravu cijenu neovisnosti. Zašto onda nije digao glas za ideju regionalizma, kao Jakovčić? Nije da nije imao prilike ,jer je neprekidno zastupnik u Saboru od 1990. godine.???
Ili sam zaboravan, ili jednostavno ne znam, ali ako sam u krivu, eto prilike ostalima da dokažu suprotno.....


Nije dizao galamu jer se osjecao zasticen od strane vlasti koja ga je na kraju izjebala , zabila noz u leda sto ce uskoro napraviti i seksu to ces samo vidjeti.Eto ako imalo ukljucis mozak shvatit ces sto to znaci, a po meni to znaci da se onaj smrad sanader malo po malo radi na tome da se rijesi svega i svakoga iz slavonije jer za njega i njemu slicne smo mi seljaci i paori ,ratari ,provincijalci kojima i nije mjesto medu njima gospodom iz Splita, gosparima iz Dubrovnika, I gazdama iz Zagreba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2007. 1:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

patak je napisao/la: ›
av8or je napisao/la (Pogledaj post): › Slažem se sa tobom lufus, možemo mi voliti/ne voliti Senadera do vječnosti, ali istina je to da je Senader u to vrijeme, jedinu zapaženu funkciju imao u četvrtom sazivu vlade, i to kao ministar znanosti od 17.07.1991. do 07.01.1993. godine. Exclamation

A svi mi dobro znamo kako i kada su se osječke privatizacije vršile, eto i za usporedu, uzvišeni faraon Osama-bin-Glavonja je neprekidno obavljao funkciju župana od 14.4.1993. pa do kraja lipnja 2000. godine.

Zanima me zašto onda nije dizao galamu i buku zato što se Zagreb gradio a ostali gradovi ratovali te plaćali pravu cijenu neovisnosti. Zašto onda nije digao glas za ideju regionalizma, kao Jakovčić? Nije da nije imao prilike ,jer je neprekidno zastupnik u Saboru od 1990. godine.???
Ili sam zaboravan, ili jednostavno ne znam, ali ako sam u krivu, eto prilike ostalima da dokažu suprotno.....


Nije dizao galamu jer se osjecao zasticen od strane vlasti koja ga je na kraju izjebala , zabila noz u leda sto ce uskoro napraviti i seksu to ces samo vidjeti.Eto ako imalo ukljucis mozak shvatit ces sto to znaci, a po meni to znaci da se onaj smrad sanader malo po malo radi na tome da se rijesi svega i svakoga iz slavonije jer za njega i njemu slicne smo mi seljaci i paori ,ratari ,provincijalci kojima i nije mjesto medu njima gospodom iz Splita, gosparima iz Dubrovnika, I gazdama iz Zagreba.
- a mi ih samo hranimo jel??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2007. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la: ›
a mi ih samo hranimo jel??

Lego, kako mi se čini, napravit će jedan Frišćič više za Slavonskog seljaka, nego svi HDSSB-ovci zajedno...... A tako su se lijepo kunili u žito i klasje na onim svojim predizbornim orgijama, nije da sam bio, gledao na onom Osama-bin-Glavonjinom "zabavniku" od STV-a.
BRAVO HSS!!!!! Exclamation


HDSSB-ov uvijet za koaliciju sa SDP-om, puštanje Osame-bin-Glavonje na slobodu!!!!!
Ssssssmiješno...... Laughing Laughing Laughing
E to je sprega politike i pravosuđa......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2007. 22:03 
Naslov:  Re: Glavaš - Državna tajna NO.1.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Traže da se brani sa slobode, a za Friščića i HSS tek ćemo vidjeti koliko će/hoće li nešto napravit za ovaj dio Hrvatske.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.12.2007. 0:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma jebes to ,sve te post izborne koalicije ja bi to ustavom zabranio i dovidenja.Pa jebi ga to nikad nije volja naroda na taj nacin vec volja nekolicine ako se uspiju dogovoriti.Evo sad na primjer volja naroda je bila koliko mi se cini nekih 150000 ljudi vise glasalo za sdp, s druge strane hdz dobio vise mandata, e jebiga sad jebe lud zbunjenog.Trebalo bi to zabraniti ili nek koaliraju prije izbora pa onda da vidimo ko ce kako proci i sto je bitno narod ili interes.Isto tako i u Osijeku neka bude na vlasti onaj kojeg su gradani izabrali ma kako se on zvao,đapić,glavaš, ili neko treci ili cetvrti.

Koliko ce tko napraviti za Hrvatsku to cemo jos vidjeti,a siguran sam da ce ovaj smrad sanader ako napravi vladu opet zajebati svoje koalicijske partnere kroz godinu dana i opet ostati samostalan i na njihova ministarska mjesta koja ce im u pocetku dodjeliti , na koncu staviti svoje ljude kao sto je to vec jednom napravio sa skare ozbolt i inima kojim vise ni imena neznam.To je jednostavno njegova politika obecam ti sve i onda kad mi visi nisi koristan noga u dupe i cao.Covjek je smrad totalni i samo zbog toga nebih zelio da on opet pobjedi.

PS. Napominjem covijek mrzi Slavoniju ,i to je dokazao vec sto puta kao i sto je dokazao kamo ide gro kapitala koji se izdvaja iz drzavnog proracuna.
Prvo smo imali beograd i lova tamo isla sad imamo zagreb i opet lova odlazi negdje tamo ,a ne ostaje tamo gdje je napravljen pa da se i mi malo razvijamo.
NAPOMENA: imena ljudi su namjerno napisana malim slovima iz nepostovanja a ne moje nepismenosti:) Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2007. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glavaš ponovno kritično? Štrajka glađu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2007. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la: ›
Glavaš ponovno kritično? Štrajka glađu?

Eeeee....pa daleko je Zagreb, dok čevapi dođu dostavom iz Osijeka, hladni su. A čevosi u Rubelju nisu ni za usporedbu sa čevosima iz Makedonke!!!!!!!!
Ako nešto ne volim, to su hladni čevapi, vjerujem da ni Osama-bin-Glavonja isto tako ne voli hladne čevose pa nije ni čudo što je malo oslabio....
Vjerojatno se sada sa sjetom sjeća svog faraonskog boravka u Osječkoj bolnici.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2007. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prije će ga stići Smrt nego ruka pravde

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
badgirl
Offline
Ukupno postova: 25
Lokacija: Nepokoreni grad
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.01.2008. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la: ›
Eto, znam da je to pomalo već i palo u zaborav, ali me zanima mišljenje politički osviještenih forumaša. Što mislite, jel Glavaš mogao stvoriti ''veliku'' Slavoniju i uništiti HDZ-ov san prevlasti i nekontroliranog centralizma naše metropole?



Naravno da je mogao da je ovo pravna država...ali nije....dok je god ovaj vodi....
Za kratko vrijeme je stvorio jaku stranku, kad su ovi skužili da više ne mogu dobiti u slavoniji, ajmo ga zatvoriti (i tako su suci pod Sanederovim utjecajem i onaj smrad Faber) pa ćemo ga držati tamo bez veze jel i tako nemamo nikakve dokaze, ali nam ne može nitko ništa a mi ćemo njega zdravstveno uništiti i što je najgore diraju u Domovinski rat, pogotovo Osijek!!!
Što nisu bili tu kad su takvi pametni '91 pa bi ih vidjela, a oni pobjegli i sad se tuku u prsa, a nemaju ni H od hrvata u sebi!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
badgirl
Offline
Ukupno postova: 25
Lokacija: Nepokoreni grad
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.01.2008. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

av8or je napisao/la: ›
Marshall-T je napisao/la: ›
a mi ih samo hranimo jel??

Lego, kako mi se čini, napravit će jedan Frišćič više za Slavonskog seljaka, nego svi HDSSB-ovci zajedno...... A tako su se lijepo kunili u žito i klasje na onim svojim predizbornim orgijama, nije da sam bio, gledao na onom Osama-bin-Glavonjinom "zabavniku" od STV-a.
BRAVO HSS!!!!! Exclamation


HDSSB-ov uvijet za koaliciju sa SDP-om, puštanje Osame-bin-Glavonje na slobodu!!!!!
Ssssssmiješno...... Laughing Laughing Laughing
E to je sprega politike i pravosuđa......



Nemaš pojma....Normalno da Glava treba biti na slobodi...vidjela bi tebe da si ti u takvoj poziciji što bi...

Friščić će nešto napravit...stari prdonja...jeb...se njemu za Slavoniju ne vidi mu se ni pertla koliko se uvukao onom smradu Smraderu u guzicu...ko da će imati nekakve vajde od njega..njega samo brine s kim će se guziti navečer i ko će njega!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: