Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavaš - Državna tajna NO.1.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kontam što želiš reći, patak, kad su u pitanju svjedoci, ali imam neki blagi osjećaj da ima ljudi koji se naprosto boje svjedočiti. Tako da za njih i ne znamo.
Za Šeksa se slažem. Cijelo društvance bi moglo zajedno odgovarati za štošta.
Čista politika.

Marshall-T, i da nije Sanader na vlasti, ne bi se situacija preko noći promijenila. Kako bi ti promijeni sudstvo? Ispao bi politički revanšizam i što ti ja znam.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.12.2007. 0:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Kontam što želiš reći, patak, kad su u pitanju svjedoci, ali imam neki blagi osjećaj da ima ljudi koji se naprosto boje svjedočiti. Tako da za njih i ne znamo.
Za Šeksa se slažem. Cijelo društvance bi moglo zajedno odgovarati za štošta.
Čista politika.

Marshall-T, i da nije Sanader na vlasti, ne bi se situacija preko noći promijenila. Kako bi ti promijeni sudstvo? Ispao bi politički revanšizam i što ti ja znam.


Vjerovatno si u pravu samo je pitanje od koga ih je strah?Neke je strah od glavonje, a vjeruj ove druge je strah od ovakovih kao sto smo mi koji smo bili tamo i znamo pravu istinu i to istinu o Osijeku koju oni ne zele da izade u javnost.Eto vidis tu je problem sto jedni druge stite , a sa druge strane jedni drugima iz nekih svojih interesa uteruju onu stvar nebi li oni nekako profitirali(Glavas da izade van ,a Ivo da se vrati na vlast) sve u svemu cirkus koji vise ni ne lici na pravnu drzavu vec borba za prevlast na svim razinama
.Nitko nije nevin do kraja i to stoji kako glavas tako ni sanader koji je lopv na svijetskoj razinii covijek koji iskoristi i onda te odbaci ko staru krpu,kao sto je napravio sada sa umirovljenicima.Odjednom zamisli tehnicka vlada nema mandat da potpise za bozicnice umirpvljenicima,a prije cetiri godine kad je bio u govnima i kad su mu ti isti penzici trebali da pobjedi racana i napravi vladu onda je mogao sve,ma ajte ljudi molim vas svi su oni isti govnari.Nikad pravne drzave Hrvatske dok se nerijesimo ovih starih gamadi koje su zabrijani u komunizam i stari sistem.Nama trebaju mladi ljudi ,menaderi koji su sposobni iskoristiti nase resurse koje imamo u nasoj drzavi na pravi nacin.To nam,a treba a ne tamo neki mostovi koji kostaju kao cijeli drzavni proracun(karikiram).Vjerovatno sad slijedi pitanje ,a tko su ti ljudi mladi sposobni?E nepitaj me to jer neznam odgovor na to pitanje jer jos ih ni nema na politickoj sceni ili su (sto je vjerovatnije) u teskoj sjeni i cekaju svoju priliku da se rijese ovih starih prdonja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2007. 2:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima jedna stara Fenićanska poslovica koja kaže:

"Tko god da je na vlasti, dobro mu je!"

A mi se tu raspravljamo i kidamo živce zbog nekih Kanadera, Glavadera i ostale ekipe. Svi oni zajedno sjede i kartaju s našim novcima. Pitanje je samo tko dijeli karte. E tu nastanu svađe i sukob. Jer normalna je stvar da će svako sebi namjestit najbolje karte.

Zato ljudi mislim da smo dosta pisali o njima. Oni za nas nikad nisu ni čuli nit ih boli k...c za nas. Trošite previše energije i živaca na gluposti...

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2007. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glavaš u sudnici ne smije nositi šal i jaknu sa slavonskim motivima! -i sada je to normalno????? - sud osporava Glavašu pravo na oblačenje! -upozorava Glavašev odvjetnik Ante Madunić. - LJUDI MOJI PA JEL TO NORMALNO????? - Ne daju mu mikrofon dok traje saslušanje kako novinari ne bi mogli čuti o čemu priča? - Već ga zaje...aju, a sada još i takvi neki glupi udarci?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.12.2007. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › Glavaš u sudnici ne smije nositi šal i jaknu sa slavonskim motivima! -i sada je to normalno????? - sud osporava Glavašu pravo na oblačenje! -upozorava Glavašev odvjetnik Ante Madunić. - LJUDI MOJI PA JEL TO NORMALNO????? - Ne daju mu mikrofon dok traje saslušanje kako novinari ne bi mogli čuti o čemu priča? - Već ga zaje...aju, a sada još i takvi neki glupi udarci?!


Eto toliko o postenom sudenju...........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2007. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba napraviti neku peticiju za njega!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zmija
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.12.2007. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

patak je napisao/la: ›
Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › Glavaš u sudnici ne smije nositi šal i jaknu sa slavonskim motivima! -i sada je to normalno????? - sud osporava Glavašu pravo na oblačenje! -upozorava Glavašev odvjetnik Ante Madunić. - LJUDI MOJI PA JEL TO NORMALNO????? - Ne daju mu mikrofon dok traje saslušanje kako novinari ne bi mogli čuti o čemu priča? - Već ga zaje...aju, a sada još i takvi neki glupi udarci?!


Eto toliko o postenom sudenju...........



Ako ima boga glavaš ce zavrsiti u zatvoru za gospodarski kriminal, dao bog da ga zatvore.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.12.2007. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zmija je napisao/la (Pogledaj post): ›
patak je napisao/la: ›
Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › Glavaš u sudnici ne smije nositi šal i jaknu sa slavonskim motivima! -i sada je to normalno????? - sud osporava Glavašu pravo na oblačenje! -upozorava Glavašev odvjetnik Ante Madunić. - LJUDI MOJI PA JEL TO NORMALNO????? - Ne daju mu mikrofon dok traje saslušanje kako novinari ne bi mogli čuti o čemu priča? - Već ga zaje...aju, a sada još i takvi neki glupi udarci?!


Eto toliko o postenom sudenju...........



Ako ima boga glavaš ce zavrsiti u zatvoru za gospodarski kriminal, dao bog da ga zatvore.


A ti mora da si jedan od onih koji su isli kod njega moliti da postanu tajkuni pa nisi imao dosta love da ga potplatis , pa sad tako pricas Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2007. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

patak je napisao/la: ›
zmija je napisao/la (Pogledaj post): ›
patak je napisao/la: ›
Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › Glavaš u sudnici ne smije nositi šal i jaknu sa slavonskim motivima! -i sada je to normalno????? - sud osporava Glavašu pravo na oblačenje! -upozorava Glavašev odvjetnik Ante Madunić. - LJUDI MOJI PA JEL TO NORMALNO????? - Ne daju mu mikrofon dok traje saslušanje kako novinari ne bi mogli čuti o čemu priča? - Već ga zaje...aju, a sada još i takvi neki glupi udarci?!


Eto toliko o postenom sudenju...........



Ako ima boga glavaš ce zavrsiti u zatvoru za gospodarski kriminal, dao bog da ga zatvore.


A ti mora da si jedan od onih koji su isli kod njega moliti da postanu tajkuni pa nisi imao dosta love da ga potplatis , pa sad tako pricas Smile
- Živio brate!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.12.2007. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Exclamation Kao prvo isprika, nema smisla se spuštati na taj nivo da nekoga prozivam ili nazivam pogrdnim imenima samo zato što ne misli ili vidi stvarnost očima kojim ih ja vidim. Stoga, Patak isprika i tebi i svim forumašima zbog nedoličnih riječi. Exclamation

E sada, da se vratim na temu, Osama-bin-Glavonja, od sada je to njegov službeni naziv, tako ga barem i zovu na orgijama njegovih istomisljenika..... pa i šire.
Prvo da komentiram uredak, onog umjetnika Sedlara, pa i onu njegovu inskripciju, "zašto smo se borili", gdje krajnje degutantno infiltrira lik Osame-bin-Glavonje uz dječje suze. To njegovo životno djelo, nadahnutom presvetom borbom Osame-bin-Glavonje je vrhunac propagande, i mogu ti reći da su Milošević ili Goebels živi, vjerujem da bi se vrlo brzo ušuljali kod samog Osame-bin-Glavonje u špilju i hvatali natuknice. Stoga dragi Patak, da puno ne razmisljas te se znojis, eto vrlo jednostavnog razloga zašto si se borio. Da bi Osama-bin-Glavonja imao u posjedu na vječno korištenje bolesničku sobu, čitaj kancelariju, a misli izbornu špilju, sa vlastitim batlerima, redateljima, Mamićima i tako dalje, dok naravno tvoji bližnji (ne daj bože) moraju mjesecima čekati za prijem u bolnicu.

Što se dolje navedenog komentara tiče,

patak je napisao/la: ›
Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › Glavaš u sudnici ne smije nositi šal i jaknu sa slavonskim motivima! -i sada je to normalno????? - sud osporava Glavašu pravo na oblačenje! -upozorava Glavašev odvjetnik Ante Madunić. - LJUDI MOJI PA JEL TO NORMALNO????? - Ne daju mu mikrofon dok traje saslušanje kako novinari ne bi mogli čuti o čemu priča? - Već ga zaje...aju, a sada još i takvi neki glupi udarci?!


Eto toliko o postenom sudenju...........


, pa zar je to sudnica ili smotra folklora? Sada ćeš ti reći, a zašto ne bi nosio to što nosi. A ja ću ti odgovoriti, a tko mu brani, pa i danas je nosio to što nosi, samo uz puno pompe i buke, eto tek toliko da se skrene pozornost sa biti. Koliko pratim više uopće nije bitno što se to događalo na obali rijeke Drave već što Osama-bin-Glavonja nosi i kako mu stoji.
Nadam se samo da "MODNI GURU" prati folklorni izvještaje pa čekam njegov sud u nedjelju.
Hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.12.2007. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Folklor je stvarno lakrdija.
Ali navikosmo na svašta, oguglali.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.12.2007. 23:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

av8or je napisao/la (Pogledaj post): › Exclamation Kao prvo isprika, nema smisla se spuštati na taj nivo da nekoga prozivam ili nazivam pogrdnim imenima samo zato što ne misli ili vidi stvarnost očima kojim ih ja vidim. Stoga, Patak isprika i tebi i svim forumašima zbog nedoličnih riječi. Exclamation

E sada, da se vratim na temu, Osama-bin-Glavonja, od sada je to njegov službeni naziv, tako ga barem i zovu na orgijama njegovih istomisljenika..... pa i šire.
Prvo da komentiram uredak, onog umjetnika Sedlara, pa i onu njegovu inskripciju, "zašto smo se borili", gdje krajnje degutantno infiltrira lik Osame-bin-Glavonje uz dječje suze. To njegovo životno djelo, nadahnutom presvetom borbom Osame-bin-Glavonje je vrhunac propagande, i mogu ti reći da su Milošević ili Goebels živi, vjerujem da bi se vrlo brzo ušuljali kod samog Osame-bin-Glavonje u špilju i hvatali natuknice. Stoga dragi Patak, da puno ne razmisljas te se znojis, eto vrlo jednostavnog razloga zašto si se borio. Da bi Osama-bin-Glavonja imao u posjedu na vječno korištenje bolesničku sobu, čitaj kancelariju, a misli izbornu špilju, sa vlastitim batlerima, redateljima, Mamićima i tako dalje, dok naravno tvoji bližnji (ne daj bože) moraju mjesecima čekati za prijem u bolnicu.

Što se dolje navedenog komentara tiče,

patak je napisao/la: ›
Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › Glavaš u sudnici ne smije nositi šal i jaknu sa slavonskim motivima! -i sada je to normalno????? - sud osporava Glavašu pravo na oblačenje! -upozorava Glavašev odvjetnik Ante Madunić. - LJUDI MOJI PA JEL TO NORMALNO????? - Ne daju mu mikrofon dok traje saslušanje kako novinari ne bi mogli čuti o čemu priča? - Već ga zaje...aju, a sada još i takvi neki glupi udarci?!


Eto toliko o postenom sudenju...........


, pa zar je to sudnica ili smotra folklora? Sada ćeš ti reći, a zašto ne bi nosio to što nosi. A ja ću ti odgovoriti, a tko mu brani, pa i danas je nosio to što nosi, samo uz puno pompe i buke, eto tek toliko da se skrene pozornost sa biti. Koliko pratim više uopće nije bitno što se to događalo na obali rijeke Drave već što Osama-bin-Glavonja nosi i kako mu stoji.
Nadam se samo da "MODNI GURU" prati folklorni izvještaje pa čekam njegov sud u nedjelju.
Hvala


Isprika prihvacena i naravno isprika i s moje strane tebi jer zaista nisu vrijedni tih rijeci oni koje boli kita samo za sebe.A sad sto se tice sudnice da li je sudnica ili smotra folklora eeee jebi ga sad , covijek moze nositi sto hoce i to mu nemogu zabraniti.Ali (naravni uvijek neki ali) to sto ta slavonska nosnja treba znaciti to je sud prepoznao pa je zbog toga (citaj provokacije) i digao toliku pompu.Medutim ovaj uvijek ima prostora za reci "ja to zelim obuci jer se tako nosim" i mogu mu se napusiti,a u stvari on ih sve sprda.A sad zasto sam se borio , pa nisam za njih( mada tako ispada i tu si donekle u pravu) vec sam se borio jer sam patriota i volim svoju drzavu i opet bih da ju netko napadne bez obzira na tajkune ,glavase,mamice i sve takve da ih ne nabrajam(pisem ta imena malim slovima ne zato sto sam nepismen vec zato sto ih ne postujem pa to na taj nacin izrazavam)

Eto lega ,a meni je bitnije to da smo nas dvojica izgladili nesporazum vec kako ce tko proci na sudu ili tko ce sjesti u vladajuce fotelje.Stoga lijep ti pozdrav i živ ti meni bio . SmileSmileSmileSmileSmileSmile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2007. 1:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glavaš radi kako bi radio svaki normalan čovjek kojem je imalo stalo do Našeg Lijepog Osijeka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2007. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › Glavaš radi kako bi radio svaki normalan čovjek kojem je imalo stalo do Našeg Lijepog Osijeka


JELI MU BILO STALO KADA JE REKETARIO SVA OSJEČKA PODUZEĆA I UNIŠTIO CIJELU PRIVREDU?!?!?!?!?!

Ljudi moji svi znaju da su civili ubijani ali nije tu samo Glavaš kriv, Šeks je kriv isto koliko i on, a ovo je čisto montiran politički proces.

Glavaš zaslužuje zatvor i to dugi zatvor, ali za uništavanje privrede...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.12.2007. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › Glavaš radi kako bi radio svaki normalan čovjek kojem je imalo stalo do Našeg Lijepog Osijeka


JELI MU BILO STALO KADA JE REKETARIO SVA OSJEČKA PODUZEĆA I UNIŠTIO CIJELU PRIVREDU?!?!?!?!?!

Ljudi moji svi znaju da su civili ubijani ali nije tu samo Glavaš kriv, Šeks je kriv isto koliko i on, a ovo je čisto montiran politički proces.

Glavaš zaslužuje zatvor i to dugi zatvor, ali za uništavanje privrede...


Kao prvo ne deri se na decka bez veze i upristoji se malo.

Kad budes rekao da se i onaj seronja od Sanadera i ostali koji su jednako krivi za propast privrede i cijele drzave zasluzuju zatvor i to dugiiiiiii onda se javi i komentiraj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: