Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavaš - Državna tajna NO.1.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
baranjac22
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.01.2008. 0:15 
Naslov:  Re: Glavaš - Državna tajna NO.1.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › Eto, znam da je to pomalo već i palo u zaborav, ali me zanima mišljenje politički osviještenih forumaša. Što mislite, jel Glavaš mogao stvoriti ''veliku'' Slavoniju i uništiti HDZ-ov san prevlasti i nekontroliranog centralizma naše metropole?

ma jebeš metropolu..
General pokušava nas glupane prosvijetliti zalažući se za regionalni pristup...za koji se Kanader navodno zalaže i proklamira..zar to nije jedan od uvijeta ulaska u EU???
Pa za Boga miloga bolje da me je...moj nego neki glupi zagorec ili slavonac koji je od rata pobjegao u Zagreb lizati hemoroide vlastodršcima bez obzira na boju koju trenutno imaju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
baranjac22
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.01.2008. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
Mladjo je napisao/la: ›
dakle, izgubio sam vjeru da u nas ima poštenih ljudi. ima samo većih i manjih govana.


Tu si u pravu. Ali potpuno si promašio. Zvuči glupo ali istina je.
Naime pošteni ljudi se povlače iz politike.
A oni koji bi htjeli da ima više poštenih u politici u nju niti ne ulaze.
Osobno mislim da se politički sustav može promijeniti samo iznutra. Zato predlažem svima da se uključe u neku stranku i sruše odnosno promijene sustav iznutra.

svaka čast ...to je to...da su davnih dana hrvati išli u CK ne bi nas baš toliko je....
kritizirajte ali se uključite i djeljujte...što više pametnih odustaje to više budala vlada ...bez obzira na stranku kojoj pripadaju.......ali ipak morm kazati da bez obzira na razloge da je regionalna stranka koja je slavonska može biti vrlo kvalitetni naćin da se borimo za svoje interese i potrebe...ako ljudi tamo ne valjaju mijenjajmo ih ...uključujmo se

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2008. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zar se Glavašu sve što god zatraži mora biti odbijeno od strane suda??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: