Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prijateljstvo i prijatelji

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.11.2007. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljiva tema. Glede prijatelja koje sam stekla do 25-e godine, zaista su pravi, ali se više skoro i ne srećemo. Istina, mogu mi doći kad god im bilo što zatreba, ili ja k njima, ali smo nekako izgubili kontakt. Jedan je prekrasan dečko poginuo u ratu, neki su otišli iz Osijeka, bilo kamo i iz raznih razloga... ne znam.... imam dobre prijatelje sada, ali njih sam upoznala kasnije.

Bit prijateljstva je obostrano povjerenje i poštovanje. Kao i ljubavi, ne? Ni jedno ne postoji bez ove dvije komponente.

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.01.2008. 7:55 
Naslov:  Re: Prijateljstvo i prijatelji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kaže se džabe da se prijatelji jedva mogu nabrojati na prste jedne ruke. Partner na stranu, imam samo jednu pravu prijateljicu za koju bih i život dala ako treba, ostalo su sve dobra prijateljstva u kojima su me mnogo puta iznevjerili pa sam postala opreznija. Pravi prijatelj zna oprostiti, zna utješiti i zna nasmijati. Obožavam upoznavati nove ljude i ovaj forum je pravo osvježenje u mojem životu jer živim u malom gradu koji je poznat po oskudnom načinu razmišljanja i malograđanstvu pa going mad svaki put kad naiđem na takve osobe. Jedno vrijeme sam bila na milijun strana svijeta, studirala u Opatiji, radila na Rabu, imala dečka u Varaždinu, bila doma i u Osijeku i uživala sam stjecajući nova poznanstva. Sad kako radim sam više statična, a preostali prijatelji koji su uopće ostali u ovom gradu su nezaposleni i nemaju za kavu, a kamoli da se malo zabave. Neće ni da ih ja častim uz najbolju volju. Željna sam lude zabave i plesa...

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
protuha69
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2008. 20:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

so nouvon told ju lajf voz gona bi dis vej...


ah, prijatelji, nigdje ih nema kad ih trebaš, a eto ih ko na hrpi kad oni trebaju nešto od tebe...ne svi naravno.
ma dobri su prijatelji, serem kvake, uvijek su tu kad ih trebam, oba 2

_________________
end nau for samting komplitli difrint...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.01.2008. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O,pa to su dragocjene osobe koje zauzimaju (svi troje)vrh na pirmidi mojih životnih vrijednosti. Dvije "cure"(polovnjače od umalo 40g), i jedan "momak u najboljim godinama"-47g.

Svo troje "vučem" iz rane mladosti (iz vremena kada se čovjek formira i stvara kriterije), i nema toga što ne bismo jedno za drugoga učinili-dokazano x puta do sada.

Kod nas doista vrijedi : u dobru i u zlu!

Prijatelji moji hvala što Vas imam!! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: