Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek u budućnosti?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Hracak
Post Postano: 17.08.2005. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kita... da se Osijek digne iz crnila u koje je potonuo... jednako je dizanju mrtvih... dakle cekamo novog Isusa... nacekat cemo se...
Dotle grad je trul i zakurac

Download Poruke   Ocijeni poruku  
bulya
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.08.2005. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hracak je napisao/la (Pogledaj post): › Kita... da se Osijek digne iz crnila u koje je potonuo... jednako je dizanju mrtvih... dakle cekamo novog Isusa... nacekat cemo se...
Dotle grad je trul i zakurac

Zakurac? Ne vrijeđaj Grad! Ono što je trulo u Osijeku su ljudi koji pljuju po svom gradu. Najviše mrzim onaj tipično osječki ironični govor "prije je sve bilo bolje, veče, zelenije...". Nitko, opet --> NITKO ne pljuje po svome! Otiđite u fuckin' Split i pitajte ih o gradu, pa ćete ćuti da je najbolji na svijetu, a istina je daleko od toga!
Pogledaj malo preko granice, 200km sjevernije ti je Szekeszfehervar(veličine Osijeka) - to je trulo i zakurac!
A studenti? Ma nije ovo 68. da će studenti nešto napraviti, pustite ih da piju, kenjaju i seksaju se pred balkonom od debelog!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2005. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Sasha";p="5075"]Debeli, koji turisti?
/quote]

Pa oni koje sam neki dan zašprico bajkom na trgu u Tvrđi. Pa su mi vikali ecco imbecille Laughing
Neš bolivit ima ih dost, a dođu i srbi koji su nekad bili essekeri, hehehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 17.08.2005. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idesh Bulja !!!
Ko kaže da svi idu u Zagreb, ja idem u Tenje. Bio sam u smrdljivoj metropoli osam godina, pa me nisu asimilirali.
Molim Vas da ne izdvajate Osijek kao jedino mjesto u ovoj jebenoj državi, gdje nema života i posla, odnosno kako Vi kažete budućnosti. Ovaj grad ima puno više nego što vidite.
P.S Bulya Kohorta je bila Fantastic, cilih 120 min bez predaha i srama. Jebeš Bol na Brachu Gradski vrt je rules8)

Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2005. 17:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo frustrira opet me nije logiro

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2005. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bulya je napisao/la (Pogledaj post): ›
Hracak je napisao/la (Pogledaj post): › Kita... da se Osijek digne iz crnila u koje je potonuo... jednako je dizanju mrtvih... dakle cekamo novog Isusa... nacekat cemo se...
Dotle grad je trul i zakurac

Zakurac? Ne vrijeđaj Grad! Ono što je trulo u Osijeku su ljudi koji pljuju po svom gradu. Najviše mrzim onaj tipično osječki ironični govor "prije je sve bilo bolje, veče, zelenije...". Nitko, opet --> NITKO ne pljuje po svome! Otiđite u fuckin' Split i pitajte ih o gradu, pa ćete ćuti da je najbolji na svijetu, a istina je daleko od toga!
Pogledaj malo preko granice, 200km sjevernije ti je Szekeszfehervar(veličine Osijeka) - to je trulo i zakurac!
A studenti? Ma nije ovo 68. da će studenti nešto napraviti, pustite ih da piju, kenjaju i seksaju se pred balkonom od debelog!

Bravo! Mmislio sam da samo defetisti razgovaraju na ovom topicu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.08.2005. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): › Idesh Bulja !!!
Ko kaže da svi idu u Zagreb, ja idem u Tenje. Bio sam u smrdljivoj metropoli osam godina, pa me nisu asimilirali.


de kvragu, šta ćeš u tenji!?!!?

istina, Osijek nam se malo srozao ali selo poput tenje je 20 puta gore...narodnjaci u svakoj birtiji, susjedi te gledaju kao da si vragu prodao dušu jer slušaš rock, imaš dvije trgovine (Bog blagoslovio Konzum!!) i svjedok si čestih svađa i tuča među pripadnicima različitih vjera i nacija!!

koliko god Osijek bio, savjetujem ljude da poštuju i ono malo što je od njega ostalo jer nisu vidjeli tugu i jad života u selu imenom Tenja!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2005. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Razgovarati o buducnosti u Osijeku, zapravo opcenito razgovarati o buducnosti. hmmm... evo par misli na briznu, svaka razrada pojedine ideje bi mogla biti knjiga za sebe... Smile

Hm, za pocetak - jedno je sigurno, buducnost postoji dok si ziv. Kad umres, vjerojatno nema buducnosti.

Dakle, i Osijek ima buducnosti dok bude ziv netko tko ce svjedociti njegovom postojanju. A takvih je sve manje. Kaze Rambo "...otis'o je svak' 'ko valja..." i ne grijesi puno.

Ali... moje misljenje je da ovo nije mrtav grad i da u njemu jos uvijek ima ponesto entuzijasta i ljudi koji iskreno vole ciniti stvari na opcu korist i radost. Problematicni su jedino medikriteti koji jedu govna svojim nihilizmom i frustracijama zbog neuspjeha za koji orkivljuju sve oko sebe (pa i sam Grad), a ne vlastiti jad, bijedu i nesposobnost.

Njima upucujem jedan topli, njezni, svilenkasti virtualni ejakulat u lice.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2005. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

goose je napisao/la (Pogledaj post): ›
Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): › Idesh Bulja !!!
Ko kaže da svi idu u Zagreb, ja idem u Tenje. Bio sam u smrdljivoj metropoli osam godina, pa me nisu asimilirali.


de kvragu, šta ćeš u tenji!?!!?

istina, Osijek nam se malo srozao ali selo poput tenje je 20 puta gore...narodnjaci u svakoj birtiji, susjedi te gledaju kao da si vragu prodao dušu jer slušaš rock, imaš dvije trgovine (Bog blagoslovio Konzum!!) i svjedok si čestih svađa i tuča među pripadnicima različitih vjera i nacija!!

koliko god Osijek bio, savjetujem ljude da poštuju i ono malo što je od njega ostalo jer nisu vidjeli tugu i jad života u selu imenom Tenja!!!!


Ti ne kužiš da je to područje od posebne državne skrbi, kontaš manji porezi , prirezi... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2005. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma hebeš ti to kad je selo selo!!!!!!!

:zbljuv:

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2005. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam od onih koji veličaju sve što dolazi izvana, ali usporedi ti jedno naše selo i jedno npr. njemačko koje ima svoj teniski teren, konjički klub, bazene a naši jadni jedva skucaju nogometno igralište. ipak ne bih nikad (ukoliko me baš sila ne natjera) išla živjeti van jer nigdje nema ovako toplih i širokih duša kao u slavoniji. još samo da su te duše malo manje inertne.

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sasha
Post Postano: 19.08.2005. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovisi o selu. Uzmi, recimo, Bizovac (kreacija između sela i grada...) ili još neko veće selo, takva sela ti imaju i više toga nego što grad može ponuditi.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2005. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sasha je napisao/la (Pogledaj post): › Ovisi o selu. Uzmi, recimo, Bizovac (kreacija između sela i grada...) ili još neko veće selo, takva sela ti imaju i više toga nego što grad može ponuditi.


Bravo Laughing
Bar neko vidi da nije sve crno, btw zna li neko po čemu su Črnkovci dobili ime i zašto su sjebali njihovu tvornicu trave?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.08.2005. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de mani se sela...jedino ako se ne misliš oženit za punašnu, rumenu seljančicu i čitav život radit na svinjogojskoj farmi njezina oca....

debeli, slušaj ženu s iskustvom...bjež` od sela matere ti!!!

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
captain_banana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2005. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a možda će biti ovakav...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: