Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



max adsl

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2007. 7:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › pa da ti se da malo matematiku upotrijebit i uz tu uspostavu poziva se opet više isplati razgovarati i SEKUNDA jest obračunska jedinica i postoji hrpa usluga koje omogućavaju povoljnije razgovaranje, a o internetu da ne pričamo, treba samo malo uložiti truda i vremena za proučiti...svatko ima svoje preference...

obračunska jedinica je sekunda, ali prva minuta se naplaćuje kao minuta, nakon toga slijedi obračun po sekundama

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.11.2007. 1:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
Korina je napisao/la (Pogledaj post): › pa da ti se da malo matematiku upotrijebit i uz tu uspostavu poziva se opet više isplati razgovarati i SEKUNDA jest obračunska jedinica i postoji hrpa usluga koje omogućavaju povoljnije razgovaranje, a o internetu da ne pričamo, treba samo malo uložiti truda i vremena za proučiti...svatko ima svoje preference...

obračunska jedinica je sekunda, ali prva minuta se naplaćuje kao minuta, nakon toga slijedi obračun po sekundama


NE u Optimi...sekunda od prve sekunde...

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2007. 3:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
NE u Optimi...sekunda od prve sekunde...


Sad možda da. Ali prije je onaj najjeftiniji paket bio prva minuta se naplaćuje pa tek onda po sekundama. Znam ja prodavao Optimu jedno vrijeme.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2007. 20:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala puno svima na trudu i savjetima.

uzeh flat od t coma jer nitko drugi ne podrzava moje veselo selo. Smile

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
edd_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2007. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Prvo pitanje koje si u ovoj situaciji trebas postaviti je: "Koja od usluga kojeg providera mi je uopce dostupna?".

Naime, vecina providera koji nude relativno povoljne flatrate DSL usluge imaju slabu pokrivenost.

Dakle, skocis do siteova providera (svi imaju provjeru dostupnosti) ili nazoves sluzbu za korisnike i provjeris koja od usluga ti je dostupna.

Na podrucju Osijek, osim T-com-a postoji svoje usluge nude i...

http://www.iskon.hr
http://www.optima.hr
http://www.metronet.hr/
http://www.xnet.hr/

IMHO, mislim da je trenutno optimalna usluga koju nudi Iskon - Iskon.DUO surf. Za 170kn mjesecno imas 2Mbit flatrate, telefonsku liniju bez telefonske pretplate (NE PLACA SE, Iskon prebaci tvoj postojeci telefonski broj bez previse papirologije i drkanja), dobijes jos i kojekakve djidje i dumine. Dakle, 170kn i mirna si.

Optima isto ima zanimljivu ponudu (broadband to home), ali tu ima djidja za racunati - 68kn (2Mbit veza) + 50 (flatrate) - i usluga je ponudjena na vrlo, vrlo ogranicenom podrucju.

Druga Optimina opcija je i OptiDSL - 68kn (2Mbit veza) + 50kn (flatrate) + 61kn pretplate na Optima telefonski prikljucak (ne placa se pretplata i T-comu).

I Metronet nudi usluge u Osijeku, ali takodjer na vrlo ogranicenom podrucju. Imaju nekakve promo djidje pa mi se ne da racunati koliko te sve kosta, ali nisu znacajnije povoljniji od ostalih.

Xnet nudi 1.5Mbit flatrate (Mistral) za 159kn mjesecno.

Ovo je jako ukratko i shturo... Smile Uglavnom, Iskon.DUO surf mi se cini kao trenutno najbolja ponuda.

Sto god kanila izabrati, prvo provjeri dostupnost usluge...;-)




jako lijepo. rep up za ovo...

svaka cast

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: