Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vraćanje normalnog bioritma

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2007. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oj!

Meni je pomoglo bavljenje nekom aktivnosti. Trčanje, košarka i sl. Kad se tijelo iscrpi preko dana, odeš zaspati ko' bebica...

Nema normalnog bioritma bez kretanja... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anquelina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2007. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la (Pogledaj post): › Oj!

Meni je pomoglo bavljenje nekom aktivnosti. Trčanje, košarka i sl. Kad se tijelo iscrpi preko dana, odeš zaspati ko' bebica...

Nema normalnog bioritma bez kretanja... Smile



istina!!!!
tako meni uvijek bude preko ljeta zbog previse tulumarenja, a nema faxa da imam razlog budjenja....

nego ti lijepo, probaj se budit svako jutro bar malo ranije... evo ako si se danas ustao u 12, sutra u pol 12, prekosutra u 11 Smile)
dok ne dodjes na budnjenje u 7-8, kad zelis.. i zadrzi se na tome...
bez dodatnog pomicanja alarma "jos 5 minuta" ujutro! Smile
a osim toga, ako si apsolvent, odredi si onda od 8 ujutro kolko ces ucit, ako si to zacrtas i trudis to odradit (a zeljet ces odradit to sto prije da ti cijeli dan ostane slobodan), onda ces biti i izmoren predvecer za spavanac, a i polozit ces ispite Smile

al naravno, sve to uz neku fizicku aktivnost, bez kave i dodatnog dnevnog spavanja popodne Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.11.2007. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam se ovo sada probudila, pa ja cu se ubit, a sutra imam kolokvij u 9h, neznam uopce kak cu funcionirat, danas sam jos imala obavljat neke stvari u gradu, koje sam naravno prespavala, smrc osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.12.2007. 11:08 
Naslov:  Re: Vraćanje normalnog bioritma
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Studentski je bioritam SF, teško ga je i objasniti i shvatiti. Been there, done that! Ali, eto, otkad radim 8 sati, tj. kad mi se smiluju da odradim normalni radni dan, dođem kući, izađem ili se bavim nečim što me umori i eto mene u devet u krevetu i lagano slinim po jastuku od umora. Brojke su najveći neprijatelj mladog uma i znam da me truju na poslu. A treba se i ustati prije 6, jooooj. Navikla sam već.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: