Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



hsls - "nama se u tome baš nešto i ne da sudjelovati&qu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2007. 11:35 
Naslov:  hsls - "nama se u tome baš nešto i ne da sudjelovati&qu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedan mali osvrt na sponzorirani clanak..

"Komentari su isključeni na našim sponzoriranim člancima.."

.. jer u njima ne kazete nista, nego proturate floskule i demagogiju kao i ostale stranke.

"Prostorom bi upravljala pravna osoba u vlasništvu Grada Osijeka"

kao sto dobro upravlja npr. bazenima..

i nije mi jasno kako ti politicari ne kuze da si zabijaju auto golove.. mislim, ok.. ima jugonostalgicara kojima fali drustveno samoupravljanje, petoljetke, "radio-ne radio sviro mi radio" tip proizvodnje.. skuzismo '89-'90god da nam je privred u kurcu bas zbog tog samoupravljanja, nepostojanja vlasnika 'preduzeća' koji ce 'pokrenuti' prizvodnju.. sad smo skuzili da ipak nismo svi u mogucnosti se nositi s trzistem i njegovim prednostima/nedostacima.. i sad kontamo... ajmo mi bolje na samoupravljanje pa radit-ne radit.. al bar nek radio svira.

a i onaj čaččić mi je legenda.. kad je majstor u nedeljom u 2 izjavio nesto tipa.. naravno da treba paziti koju radnu snagu uvoziti, koji ce se bolje uklopiti u sredinu, znaci katolike...

mislim.. ne ulazeci u raspravu dal bi to bila pametna politika.. ali kako to moze jedan politicar izjaviti ? pogotovo, narodnjak.. koji se drzi politickog centra.. umjerenih stavova.. cije se glasacko tijelo, jednim dijelom, sastoji upravo od manjina, kojima su neprihvatljivi i 'crni' i 'crveni' ?

a onaj milanovic nesretni.. kad je umro jos nesretniji racan.. bio sam razmisljanja da sdp jedino s njim na celu ima sansu skinit hdz s vlasti. i onda sam pogledo njegov nastup u .. mislim, opet, u nedeljom u 2.. jedan politicar, koji pretendira na jednu od vodecih funkcija u zemlji, u sat vremena, u premijernom nastupu, kao predsjednik jedne od dvije najace strake, u udarnom terminu, u sat vremena 100 puta izjavi 'ne znam' ?? (i ne prihvacam opravdanje, mlad je, tek je dosao na celo stranke, ne boji se priznati da nesto ne zna - to nije odlika (kvalitetnog) politicara)

... malo po ljevici,a ? Smile)

hdz; mislim da je suvishe spominjati kirohitove, hebrange i virtualne ministre npr. gospodarstva...

uglavnom, cujem da su sad svi dipl. pravnici magistri.. eto vidite da nam je bivshi gradonacelnik bio vizionar; covjek ispred svog vremena Wink

i neka se ne uvrijede ne spomenute stranke, istog sam generalnog dojma i o njima: osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2007. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.. zaboravih prokomentirati naslov teme, tj. citat iz istog, koji me i potaknu na ovaj post..

Pa ako vam se 'baš nešto i ne da' .. koji qrac se bavite politikom ? aha, sad se sjetih.. briga vas za sve osim za vashe dupe; sami sebi dovoljni. mislim da bi vam svima to mogla biti krilatica.

Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: