Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako je u Soundu??? Mjuza, DJ, osoblje, cijene???

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
laura_22
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2009. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariorhr je napisao/la: ›
E moja Vivian,ti ocito imas nekih problema,rekla si da u Soundu nisi bila odavno,a imas tek 19 godina,odavno si jedino mogla biti u osnovnoj skoli,sto se tice konobara cijenim iskren odgovor ima ih svakakvih,a sto se tice vlasnika ti ocito svaki kompliment shvatis nekako drugacije,zaboga covjek ima zenu i dijete,sto tebi ocito nista ne znaci da nekoga vrijeđas


e dragi moj... to što on ima ženu i dijete... to ne znaći apsolutno ništa.. ti ga oćito ne znaš.. je malo se sad smirio, ali prije... i ja ti to ne govorim zato jer ga znam iz prolaza... već ga dobro znam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.01.2009. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

laura_22 je napisao/la: › već ga dobro znam

Ali ti je hrvatski pravopis i dalje nerješiva enigma.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2009. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
laura_22 je napisao/la: › već ga dobro znam

Ali ti je hrvatski pravopis i dalje nerješiva enigma.


Dobar!!!!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jimmy
Offline
Ukupno postova: 37
Lokacija: centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 10:33 
Naslov:  Re: Kako je u Soundu??? Mjuza, DJ, osoblje, cijene???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobra je pivnica moze se zajebavat tamo,al oni redari brate mili,oke ljudi rade svoj posao al on izbacuje kak mu se kog svidi izbcait na semu,glupo pleses il skinio si etiketu s piva,inace oke

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pivnica je postala jebeno sranje... u tri pičke materine... počeo sam tamo izlaziti otkad je otvorena... ma prestrašno... u dvije godine su digli cijene skoro 100% ( sa 8 kn na 15 kn... piva naravno )... točeno pivo je čisti lopovluk.... em je neko gadno razvodnjeno, em ti nasipaju dvije trećine pjene jednu trećinu piva... babmus im je neki odvratni kao da su tri mjeseca prdili u njega i sada ga poslužili... zaštitari su teški šupci... slučajno razbiješ flašu... al doslovno slučajno... i još sam kažeš da si ti razbio... i istjeraju te van... da ne pričam one jebene lampione/svjetiljke koje slučajno ako zaljuljaš dobiješ dobru jezikovu juhu u najboljem slučaju... što se glazbe tiče... teško sranje... odvratno... totalno su se pokvarili... i to jedino mjesto gdje si mogao izaći izričito na domaću glazbu su usrali sa nekim stranim sranjima... što se čuvara tiče... jednom prilikom je onaj ogromni bubi zakačio mog legu koji je normalno stajao.... i onda ga grunio šakom u glavu sam zato što je one predebel da normalno prođe... ma sranje-sranje-sranje... tamo nogom više neću kročiti...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: