Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Biskupi i izbori

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Smiju li crkveni velikodostojnici i svećenici općenito upućivati svoje stado kako glasati na izborima?

Da
17%
 17%  [ 5 ]
Ne
82%
 82%  [ 23 ]
Ukupno glasova : 28


Autor Poruka
super_leptir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema smisla na ovo dalje odgovarati... ne bi ti shvatio! ali ne zbog nedostatka intelektualnog kapaciteta... vec zbog svojih iskljucivih i predrasudnih stavova!

velikima? mislis valjda na sebe... Smile slatko!

nek s' ti meni ziv i zdrav!


Zadnja promjena: super_leptir; 08.11.2007. 16:19; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Sve je moguće osim onog što je nemoguće!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super_leptir je napisao/la: ›
nema smisla na ovo dalje odgovarati... ne bi ti shvatio! Crkvu niti poznas niti znas... POZDRAV!

velikima? mislis valjda na sebe... Smile slatko!

hvala što nas napuštaš... ne moraš se ni vratiti...
idi nastavi se baviti s onim čim si se bavio...

edit: pa evo da ti nadopišem onda...
moji stavovi su zasnovani na mom iskustvu s crkvom i njihovim "moralnim" pastirima...
također niti ovce nisu baš bolje...
dakle... crkva je za kurac i budimo realni, da je nema, toliko bi sranja manje bilo na cijelom svijetu...
ajde bok leptiriću...


Zadnja promjena: aethur; 08.11.2007. 16:22; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.11.2007. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super_leptir je napisao/la: ›
hahaha... presmijesan si mi! a sta je se to dogodilo? i ponavljam... citiraj mi tog (ili bilo kojeg drugog) biskupa/svecenika gjde izrazava mrznju prema nekoj konkretnoj stranci.

pa bavi se brate slobodno!
samo... cini se da se od tog tvog bavljenja nece ama bas nista dogoditi!

tresla se brda rodio se mis! Smile

Ja i dalje mislim da si ti <de-evilized>...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la: ›
On je kao i svaki drugi građanin odgovoran zakonima RH. On nije u papinoj vojsci neć HV-u( i plaćaju ga porezni obveznici RH, a ne Vatikana), Ustav i zakoni Republike Hrvatske su i više nego jasni u vezi političkog djelovanja u HV-u.

NIJE ODGOVORAN, ŠTO DAKAKO KAŽU HRV. ZAKONI PREKO UGOVORA SA VATIKANOM!

Priznajem za ovo nisam znao, jel može suvislo objašnjenje ovog "imuniteta"? Bez galame ako je moguće.

Nisam ni mislio da ću dobit odgovor. A i bez obzira kome bio odgovoran čovjek bi trebao shvatit da je dio vojnog sustava u kojem mjesta politici nema tj ne bi smjelo biti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
crkveni dupelisci sve vas treba kastrirati da svijet ne vidi više vaših potomka i da se ovakve nebulozne ideje sasjeku u korijenu...

JEL TO TA TOLERANCIJA O KOJOJ TI PRIČAŠ CJELO VRIJEME?! Wink Very Happy
aethur je napisao/la: › ali kada uvažena crkvena lica idu javno izlagati svoju mržnju prema pojedinim strankama, onda me to zanima i time ću se baviti.

PS:Iskazivanje mržnje ne znači ne slaganje u stavovima, a kad smo kod iskazivanja mržnje čitaj svoj post gore koji pretpostavljam je definicija tvoje tolerancije, a on glasi
aethur je napisao/la: ›
crkveni dupelisci sve vas treba kastrirati da svijet ne vidi više vaših potomka i da se ovakve nebulozne ideje sasjeku u korijenu...
Circa je napisao/la: ›
Zakljucak price je...

Super leptir i mali Ivica su budale, ali to smo znali jos odavno...
Ne, nisam zao, iznosim cinjenice...

Osim toga bili bi idealan par i vidim gay svatove na horizontu...

CRKVA, DRAGI MOJI, NE PLACA POREZ!!! Samim time, imaju pravo glasa koliko i kamen uz cestu...
P.S.
Mali Ivica i Super Leptir su budale i nista drugo...

Bili mi budale ili ne, mi također imamo pravo na mišljenje!
PS: Ni dijaspora ne plaća porez, ali bit svega je to da to uopće nema veze sa ovom raspravom.

Glede onoga jesi li me ili nisi uvrijedio, moram ti reči da nakon tih istupa tvoje mišljenje mi znači kao i ono od VLATKE POKOS. ali i to nema veze s ovom temom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 17:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je poanta... ja sam tebe uvrijedio s svojim izjavama... to mi je bio i cilj... jer mene su crkveni čelnici uvrijedili sa svojim izjavama... dakle, kak Crkva može dopustiti da njeni vođe vrijeđaju ljude?

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.11.2007. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Glede onoga jesi li me ili nisi uvrijedio, moram ti reči da nakon tih istupa tvoje mišljenje mi znači kao i ono od VLATKE POKOS. ali i to nema veze s ovom temom.

Sjajno!
Ionako mi nisi na ignore listi samo zato sto me tvoja, mora se reci IZNIMNA, glupost zabavlja...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oni koji misle da su biskupi pozvani da lamentiraju o politici zaboravljaju da te biskupe plaća država. I to ne da bi se bavili politikom, nego da bi se bavili duhovnim stanjem u Hrvata (koje je, by the way, nisko da se ne može niže). Slično kao i razno razne udruge, koje novce dobivaju namjenski, recimo Udruga slijepih da se brine o poboljšavanju uvjeta života slijepih.

Onog dana kada Crkva prestane dobivati par stotina milijuna kuna godišnje, što se mene tiče, tog dana može se početi baviti politikom, poduzetništvom, filmom, poljoprivredom i s čime god hoće.

Dotad ne. Nekakve teze da je Crkva zaslušna za ovo ili ono, nisu važne. Stvar je čisto financijske naravi. Da sam na mjestu Sdp-a, ukoliko pobjede na izborima, najavio bih se kardinalu Bozaniću na razgovor već slijedeći tjedan - samo s jednom temom - nema više love, prečasni. Pa se sad slobodno i učlani u Hdz.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2007. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
! uvohijn mi ukjam ,itanz ej im ad eknarts eksnotos ot us ejoK

aaaaaaaaaaaaaaaaa !!!luuuuuuuuuuuuuuufitujb
osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2007. 19:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Zakljucak price je...

Super leptir i mali Ivica su budale, ali to smo znali jos odavno...
Ne, nisam zao, iznosim cinjenice...

Osim toga bili bi idealan par i vidim gay svatove na horizontu...

nema svatova jer crkva na to kaže no-no! dečkići se smiju guziti samo inkognito (naročito ako nosiš dugu, crnu halju i ako se poslije ispovijedaš, ili još bolje - natjeraš njih da učine isto) ali gay brakovi su grijeh!!!!! gorit ćeš u paklu zbog ove izjave nja nja! ...ajd nađemo se u 6. krugu, pa idemo na cugu... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2007. 19:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uf al ste ga napisali.. idem napraviti kokice, da se imam čime zabaviti dok čitam postove od @malog_ivice i ovog drugog @super.. katolika.. zašto ste se toliko uskokodakali vas dvojica? pa Crkva je savršena, nju ne treba uopće ni braniti! zar ne?!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2007. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super_leptir je napisao/la: ›
no i u ovoj zemlji sa duboko ukorijenjenom krscanskom tradicijom je ipak nakon pretproslih izbora SDP sastavio koalicijsku vladu! a Crkva ni tada nije zagovarala druge vrednote niti druge stavove... sto ce reci... Crkvu slusa onaj tko u nju ide, a poslusa ih jos i manje...


Ako nisi premlad da bi se sjetio izbora na kojima je SDP pobijedio - sjećao bi se kako su biskupi u propovjedima pozivali vjernike na pošteni izbor; stvar je bila u tome što tada pederi nisu ni bili ozbiljnija tema razgovora, pričalo se o tome koliko je pokradeno i koliko je nezaposleno... Druga priča...

super_leptir je napisao/la: ›
a ako nekome smeta demokracija i to sto nam je nasa borba dala i zali za milicijskom cizmom... ja mu tu ne mogu nista osim izraziti svoju sucut!


Kako već rekoh - o mojoj budućnosti u ovoj zemlji odlučuje hrpa debila koji slušaju savjete ljudi koji se oblače u haljine, govore ljudima dolje da štuju golog muškarca zabijenog čavlima na križ, ne nose kondome i da se nikako ne zaljubljuju u pripadnike vlastitog spola, a s njima (osim biološke pripadnosti) nemaju ama baš ništa zajedničko.
Jesi čuo kad za svećenika u RH koji je zabrinut jer ne zna kako će pregrmiti tekući mjesec? Gladan? Bez para da tenkira auto? Koji kasni s plaćanjem režija? Jednoga koji je tehnološki višak?
Skrećem sada OT od posta, ali bit svega jest da već dugo vremena proučavam i pratim cijelu tu besmislicu, farsu i prijevaru koja se zove organizirana religija i sve sam više užasnut ljudskom glupošću.
Druga strana medalje je ta što nisu svi ljudi jednako sposobni razmišljati vlastitom glavom, a takvima uvijek nešto treba. Tako - da nema crkve - trebalo bi ju izmisliti.
Ako za nikog drugog, a onda za dva debila s foruma.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2007. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Kako već rekoh - o mojoj budućnosti u ovoj zemlji odlučuje hrpa debila koji slušaju savjete ljudi koji se oblače u haljine, govore ljudima dolje da štuju golog muškarca zabijenog čavlima na križ, ne nose kondome i da se nikako ne zaljubljuju u pripadnike vlastitog spola, a s njima (osim biološke pripadnosti) nemaju ama baš ništa zajedničko.
Jesi čuo kad za svećenika u RH koji je zabrinut jer ne zna kako će pregrmiti tekući mjesec? Gladan? Bez para da tenkira auto? Koji kasni s plaćanjem režija? Jednoga koji je tehnološki višak?
Skrećem sada OT od posta, ali bit svega jest da već dugo vremena proučavam i pratim cijelu tu besmislicu, farsu i prijevaru koja se zove organizirana religija i sve sam više užasnut ljudskom glupošću.
Druga strana medalje je ta što nisu svi ljudi jednako sposobni razmišljati vlastitom glavom, a takvima uvijek nešto treba. Tako - da nema crkve - trebalo bi ju izmisliti.
Ako za nikog drugog, a onda za dva debila s foruma.

da nema tebe, trebalo bi te izmislit!
da sam podložna pranju mozga, prozvala bi te bogom!
da ne znam tko si, zaljubila bi se!! Very Happy Very Happy
evo ti šaka kikirikija, moćni bazuko, may the force be with you, budi volja tvoja, onaj koji mudro zboriš, svaka ti dala! Very Happy
ovo je jedan od legendarnijih postova ikad!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super_leptir je napisao/la (Pogledaj post): › Crkva je upravo zasluzna za ocuvanje Hrvatskog identiteta na ovom podrucju i zbog nje se ti danas mozes zvati hrvat (ako se tako zoves) i govoriti hrvatski jezik!!!
i ovo je jedan od najlegendarnijih postova ikad Very Happy jebeš mi sve veću glupost nisam u životu pročitao. i još čovjek ide baratati velikim i malim slovom a nekako mu baš i neide.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2007. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a tek kad sam jučer vidio kapetana niku kovača kako koristi svoj autoritet da namami lakovjerni narod da glasuje za dr. ivu sanadera! osijek031.com smile

on je iz dijaspore i htio bi glasati. ma nemoj. neka dođe plaćati porez ovdje, pa neka glasa koliko želi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: