Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Psovke....

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2007. 11:00 
Naslov:  Re: Psovke....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Psujem uglavnom u sebi, a kad se zbilja naljutim volim grunuti nogom u najblizu stvar iako znam posljedice. Boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Imam nekoliko socnih psovki proizaslih iz nekoliko drugih psovki, i sta ja sad tu mogu, i psovati se mora.


heheheh najbolji i najsočniji je taj scrabble psovki kad ih onak spojiš što više to bolje u jednu pa kad otvoriš čvalje, a ono jedna velika pogana psovka sastavljena od niza psovki rodbine, što žive, što mrtve, životinja, svetaca i sličnih dumina Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
a kad se zbilja naljutim volim grunuti nogom u najblizu stvar


Uh, jednom sam od bijesa, tako jako opalila nogom u ogradu da me je boljela još tjedan dana kasnije.. No i to je bilo bolje nego da sam gospodinu policajcu rekla sve što ga sljeduje.. Ionako me je nakon tog "nožnog ispada" htio voditi u stanicu na "hlađenje" - kako je on to stručno nazvao osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2007. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
i da btw. mi kao rvati uz ostale balkance imamo najsočnije i najgroznije psovke koje um može smislit i krasno nam idu uz jezik, te psovke su toliko maštovite i pogane da ih se nemože nikad vjerodostojno prevesti pa zašto ih ne bi onda nekad i koristili, hehehe kad malo razmisliš one su dio nas i našeg folklora pa koristimo ih onda u nekim situacijama kada želimo počastiti nekoga hehehe
da, i kad ih pokušaš nekome doslovno prevesti najčešće reagiraju nešto u stilu "vi ste bolesni" Very Happy nou šit?! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2007. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
i da btw. mi kao rvati uz ostale balkance imamo najsočnije i najgroznije psovke koje um može smislit i krasno nam idu uz jezik, te psovke su toliko maštovite i pogane da ih se nemože nikad vjerodostojno prevesti pa zašto ih ne bi onda nekad i koristili, hehehe kad malo razmisliš one su dio nas i našeg folklora pa koristimo ih onda u nekim situacijama kada želimo počastiti nekoga hehehe
da, i kad ih pokušaš nekome doslovno prevesti najčešće reagiraju nešto u stilu "vi ste bolesni" Very Happy nou šit?! Very Happy


hehehehe to mi se desilo par puta al najbolje mi bilo na maturalcu, dovuko neku maltežanku poluarapkinju ma cura ludilo, i kao prvo moraš naučit tuđe psovke naravno, svlado ja njihove nabrzaka i sad je na meni red objasnit, a nemoš, ma kolko da se trudiš nema teorije prevest one najbolje o vagonu žita i na svakom zrnu svetac Wink, pa neke s rodbinom, brzo sam odusto i bacio se na poso heheheheh Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se trudim ne psovati.. stvarno svjesno radim na tome.. al' kad me naljute.. ajmeee.. najgore mi je što su to obično djeca, pa se pred njima moram kontrolirati.. (jer, kako će profesorica psovati, jel.. ) nekad me strah da ću se zaboraviti..(i, btw, mrzim, al mrzim kad čujem malo dijete da psuje..) obično mi se omaknu one ''sitne'', tipa da ti hebem ovo i ono.. ništa strašno.. Very Happy

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aoj, koji sam ja čistunac...
Ja sam u ranoj mladosti jaaako kočijašila...sve dok jednom nisam bila izazvana(okarakterizirana) od strane prijatelja da pokušam nešto izreći bez vulgarnosti..Na moje čuđenje Sad nisam uspjela..i od tada prestala psovati..

Moj moto je da uvijek i sve možeš izreći bez psovke..meni ona ne treba ni u radosti niti da , ako baš hoću, povrijedim nekog..a za ispušni ventil mi služe moja vrata po kući..tak lijepo treskam s njima da otpada žbuka.

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
..(i, btw, mrzim, al mrzim kad čujem malo dijete da psuje..)


Općenito mrzim čuti djecu da psuju.. ja se ne sjećam da smo mi bili takvi kao mali pa i kad si se htio folirati pa nešto opsovati pred starijima, redovno bi uslijedila ili pljuska ili udarac po guzici od strane roditelja.. nije mi padalo na pamet psovati kao maloj.. a danas????? to je prestrašno što čujem od djece u naselju.. moj mozak ne bi mogao smisliti tako gadne i gnjusne psovke kakve oni izvlače a jedva da imaju 12-13 godina.. pa kad se počnu derati preko parkinga: "majmune šugavi, dolazi ovamo, jebem ti mater u usta ladna" i slične stvari.. mislim, wtf??? Shocked mene mama još dan danas opomene kad opsujem nešto gadno, a ovi se pod balkonima roditelja deru tj. psuju na sav glas.. odakle im to uopće? tko ih je to naučio? i kako im roditelji to dozvoljavaju? osijek031.com smile ja bi im svima sapunom usta oprala..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.11.2007. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne psujem, ali zato znam koristiti riječ kad sam ljut pa kažem " sunce ti žarko" i to je to.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2007. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › i da btw. mi kao rvati uz ostale balkance imamo najsočnije i najgroznije psovke koje um može smislit i krasno nam idu uz jezik, te psovke su toliko maštovite i pogane da ih se nemože nikad vjerodostojno prevesti pa zašto ih ne bi onda nekad i koristili, hehehe kad malo razmisliš one su dio nas i našeg folklora pa koristimo ih onda u nekim situacijama kada želimo počastiti nekoga hehehe

arapski jezik je nenadjebiv kad su u pitanju "obiteljske psovke" Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2007. 17:31 
Naslov:  Re: Psovke....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
pa mi je znalo i izletit u nekim situacijama gdje upoznaješ nove ljude koji nemaju još neku sliku o tebi pa ih psovka jako zgrozi (pogotova ta) i osjećaj je grozan


tocno to...želiš stvoriti dobru sliku o sebi i ostaviti impresionirajuci dojam i onda sve pokvariš tom psovkom....

Ružna je to navika....ja je se pokušavam riješit, ali iskreno kad se naljutim sve skidam "odozgora"....

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: