Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



hladno pivo 2.12.2007

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2007. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo će mi biti 6. ili 7. koncert hladnog piva ove godine hehehe

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2007. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: ›
ja idem svakako i normalno da kupujem karte....

sad kontam si da će biti tamo i kao nekih novinara koji će se ogrebati za press i ne platit upad na dobrotvnornom koncertu kao što sam jednom i doživio a i onda sam fino popljuvao tog novinara...


Jel znaš koliko je npr Exit oštećen zato što svakakvim novinarima i kao nekim novinarima(ko što ti kažeš) daje besplatne karte? Ekipa iz glasa njih hrpa dobije besplatne karte a ne napišu dvije pametne a da ne govorim još masu drugih takvih primjera pa nikome ništa,a s druge strane možda je taj novinar koji će doć na taj koncert napravio više za reklamu tog koncerta(i samim tim privuko više ljudi) nego ti koji ćeš platit!
Naravno da nije fora uć na humanitarni koncert besplatno ali zašto nekoga pljuvat?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2007. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pljuvati nekog zato što je to u dobrotvorne svrhe samo zato, ako ti je nekom teško izdvojiti par cenera i pomoći nekom .... exit je sasvim druga prića koja nema veze sa ovime...

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2007. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

machor je napisao/la (Pogledaj post): ›

Jel znaš koliko je npr Exit oštećen zato što svakakvim novinarima i kao nekim novinarima(ko što ti kažeš) daje besplatne karte?


EXIT je festival tolkih razmjera da im ne znači puno novinare pustiti unutra, ipak je zanemariv odnos publike i novinara...
I nije svatko novinar.
Ovo je humanitarni koncert, ovo je druga stvar...
Ono što bi bilo pošteno je da barem Glas ili Jutarnji ili bilo koji jači medij daju također svoje prilog pa barem tako da što svom reporteru plate ulaznicu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2007. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

otužno malo ljudi, svejedno odličan koncert.
čak i ozvučenje čudesno dobro, obzirom na to da se radi o zrinjevcu..

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.12.2007. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bila-sjedila-poslušala-ošla

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.12.2007. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: ›
ja idem svakako i normalno da kupujem karte....
sad kontam si da će biti tamo i kao nekih novinara koji će se ogrebati za press i ne platit upad na dobrotvnornom koncertu kao što sam jednom i doživio a i onda sam fino popljuvao tog novinara...


Jel bi ti uopce znao za ovu akciju da nije novinara, jel znas uopce za koga je ova akcija, jel znas uopce o cemu se radi, o veliki dobrotvore?

Kakis bez ikakve osnove jer vecinu kojekakvih humanitarnih akcija mediji besplatno podrzavaju, promoviraju i stvaraju, a i trpaju ti u uho da je dobro ciniti dobro...

Vecina medija o ovoj humanitarnoj akciji odavno je izvjestavala i "vrbovala" citatelje, slusatelje, gledatelje da sa u akciju ukljuce. Sve to davno prije nego se znalo da ce se akciji prikljuciti i Hladno Pivo, prema tome nemoj srat...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.12.2007. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A jel´ bi mogao netko tko je bio, meni koja nisam mogla doci Crying or Very sad , mogao reci kako je bilo?!

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2007. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo ljudi, ali dobar koncert. Prosječna dob publike - 15 godina.
Svirali su samo hitove, što stare što nove.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.12.2007. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno sramota... Odlican band, fenomenalan zadnji album, HUMANITARNI koncert, a slab odaziv publike. Mozda je trebalo malo vise reklame?

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2007. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Janis je napisao/la: ›
Stvarno sramota... Odlican band, fenomenalan zadnji album, HUMANITARNI koncert, a slab odaziv publike. Mozda je trebalo malo vise reklame?

E sada. Koncert je bio u nedjelju. To je sigurno odbilo mnogo ljudi. Što se tiče samoga benda, o zadnjem albumu bi se moglo raspravljati, međutim ovo nije mjesto za to.
Sve u svemu, humanitarni koncert je učinio ono za što je i bio namijenjen, prikupio je sredstva, a publika se zabavila.
Reklame su koliko znam bile u novinama i radiju, plakata je možda bilo premalo u gradu, međutim totalni je promašaj bila nedjelja.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2007. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
saba je napisao/la: ›
ja idem svakako i normalno da kupujem karte....
sad kontam si da će biti tamo i kao nekih novinara koji će se ogrebati za press i ne platit upad na dobrotvnornom koncertu kao što sam jednom i doživio a i onda sam fino popljuvao tog novinara...


Jel bi ti uopce znao za ovu akciju da nije novinara, jel znas uopce za koga je ova akcija, jel znas uopce o cemu se radi, o veliki dobrotvore?

Kakis bez ikakve osnove jer vecinu kojekakvih humanitarnih akcija mediji besplatno podrzavaju, promoviraju i stvaraju, a i trpaju ti u uho da je dobro ciniti dobro...

Vecina medija o ovoj humanitarnoj akciji odavno je izvjestavala i "vrbovala" citatelje, slusatelje, gledatelje da sa u akciju ukljuce. Sve to davno prije nego se znalo da ce se akciji prikljuciti i Hladno Pivo, prema tome nemoj srat...


To sam mu ja htjeo objasnit ali na mali ljepši način aludirajući na Exit zato što znam slučajno da je i on dobio besplatne novinarske karte za Exit, a Exit ima jako jako velik humanitarni karakter i podupire puno raznih organizacija!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fidro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2007. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Janis je napisao/la: ›
A jel´ bi mogao netko tko je bio, meni koja nisam mogla doci Crying or Very sad , mogao reci kako je bilo?!


Meni bilo totalni uzas, svadje i tako to... jbt savrsen koncert su mi usrali...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2007. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la (Pogledaj post): ›
Janis je napisao/la: ›
Stvarno sramota... Odlican band, fenomenalan zadnji album, HUMANITARNI koncert, a slab odaziv publike. Mozda je trebalo malo vise reklame?

E sada. Koncert je bio u nedjelju. To je sigurno odbilo mnogo ljudi. Što se tiče samoga benda, o zadnjem albumu bi se moglo raspravljati, međutim ovo nije mjesto za to.
Sve u svemu, humanitarni koncert je učinio ono za što je i bio namijenjen, prikupio je sredstva, a publika se zabavila.
Reklame su koliko znam bile u novinama i radiju, plakata je možda bilo premalo u gradu, međutim totalni je promašaj bila nedjelja.


hmmm dakle ovako ja kao recimo neki tip novinara mogu dobiti press akreditacije i na koncertima koji su bili dobrotvorni sam znao pokupiti tu jebenu akreditaciju čisto zbog backstagea ali sam upad bezo obzira na sve platio!

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2007. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i d anije svih tih medija znao bi za ovaj koncert. znao sam i prije objava plakata i objava na sajtovima. :-*

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: