Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvije godine zatvora za šaku trave

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Podržavate li postroženje Kaznenog zakona?

Da
17%
 17%  [ 7 ]
Ne
67%
 67%  [ 27 ]
Svejedno mi je
15%
 15%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 40


Autor Poruka
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.11.2007. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni se čini da je mi2 pod utjecajem neke gadne droge pa piše budalaštine..
ako bi dotični mi2 svoje dijete strpao u muriju pa u zatvor ne treba mu ni dozvoliti da ima djecu..
mi2 je napisao/la: ›
po nama bi to bio zid i metak u potiljak pa nek dila drogu koliko želi naravno da bi onim pokajnicima koji se odluče za lječenje kao dotični organizirao zajednicu u nekom rudniku a ne u lijepoj opuštenoj atmosferi kakve niću svuda uokolo

ovaj dio ni ne zaslužuje moj komentar jer je totalno glup i očito pun nerazumijevanja za osobe koje imaju problem ovisnosti.. Ovisnost je bolest kao i svaka druga.. ali ti o tome ne bi ništa znao..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mi2
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: nekoliko lokacija nekretnine su profitabilne
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.11.2007. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › Najveći problem je što i takvi, kao što je mi2, najčešće mogu imati djecu. Jer jadno dijete kojeg će roditelj okovati olovnom kuglom, poslati u kućni pritvor na dvije godine i natjerati u policiju da cinka prijatelje. A sve zato što je taj isti roditelj mišljenja da su sve droge iste, svi koji se drogiraju narkomani, i svi narkomani isti, ološ, opasni po društvo, koje je inače valjda u savršenom stanju.

Evo ja sam, priznajem, probao određenu vrst droge, i to kad sam imao 14 godina. Nije mi ju uvalio nikakav diler, već sam jednostavno bio u prilici da probam, i to sam naravno odmah napravio. Kako sam poslije završio srednju školu, fakultet, zaposlio se, nisam kazneno evidentiran, imam možda jedan ili dva boda iz prometa, dakle, manje više pristojan član društva? Kako, kad sam narkomančina opasan po okolinu? Ako su u pravu Hdz i ljudi kao mi2, to nije moguće. Kad probaš drogu, nema povratka. Također, da sam bio 2 godine u zatvoru, nekako sumnjam da bih završio srednju, faks i našao posao.


<de-evilized>
čitaj pažljivo i ti i svi slični
vidimo da se ponavlja priča da ako vam se nesviđa suprotno mišljenje od onog vašeg to treba zabraniti zovete administratora možete i udbu vjerovatno vam je to u genima

idemo odpočetka .
nije ti drogu uvalio diler !!!????
daj nam pojasni"fakultetski " kako si bio u prilici da probaš ,jel to bio neki party gdje osim cuge i sendvića na pladnju ima i marihuane ili koke i herioina pa ono tko što želi
ne želimo nikako sumnjati u tvoju naobrazbu ali (uvijek ono ali ) kakve veze ima HDZ sa našom pričom mišljenja smo da su oni preblagi prema narkićima i dilerima pa te molimo usporedi nas radije sa kinezima barem što se tiće mišljenja o drogi i kaznama mislimo da su nam oni primjereniji
kako si ti "fakultetski" obrazovan pojasni nam kako maloljetnik dolazi do droge jer ti oćito imaš iskustvo u tome i zapitaj se dali je to za osudu ili hvale vrijedan čin .
usput mislimo da se i nemaš s čim hvaliti jer sa 14 god probati drogu i nije baš odraz inteligencije
na kraju pojasnimo malo uzročno -posljedične veze događaja (ne)sretnom krelcu koji je prodao čitaj dilao drogu svojoj frendici
vjerovatno se kao "fakultetski" obrazovan čovijek slažeš da svugdje na svijetu pa tako i u ovom našem iako ne idealnom postoje norme ponašanja - to ti je ono kad je nešto prihvatljivo ili ne prihvatljivo
o tome odlučiuje večina koji nam daju neke norme e sad kako bi se uredilo civilitzirano društvo te neke norme postaju zakoni oni služe da se poštuju jer smo ih mi čitaj ljudi sami sebi postavili baš kao i norme
sad ti dolazi ono važno !
zakoni se moraju poštovati jer da nema njih bila bi anarhija a naše društvo (po tim mislim ljudsko društvo) nebi postojalo kao takvo već bi bili vjerovatno negdje u šumi sa nekom toljagom i lovili ručak
kako dotični mladac nije poštovao zakon koji kaže da je kažnjivo i neprihvatljivo u ljudskom društvu trgovat opijatima ili drogama treba biti kažnjen (trenutno je kazna takva kakva je ) i šta sad
nažalost ide malo ljuljat paju u zatvor i izgubiti 2 godine faksa moš misliti
postavi to ovako
da nije dilao ili koristio drogu nebi se doveo u situaciju da bude uhvaćen i kažnjen samim tim nesmetano bi pohađao faks i nebi izgubio 2 godine u ljuljajuči paju u požegi ili tko zna gdje
kako ti kao "fakultetski" obrazovan čovijek pri zdravoj pameti i čistoj savjesti imaš uopće govoriti da je "takav neki" ok trebalo bi preispitati tvoj IQ i naravno odmah te znaći bez pogovora i prigovora odaslati najbližem psihijatru da se utvrdi tvoje stanje
i vjeruj mi da si nastavio s drogom tad kad si počeo odnosno probao nikad pa ni onda nebi završio tajsvoj fakultet koji jesi završio i nikad nebi bio kako ti kažeš
"pristojan član društva"

i na kraju
naša dijeca odrastaju u sasvim normalnoj okolini jer ga odgajaju vrlo pažljivi roditelji koji paze na njih i uče ih svim ali baš svim stvarima koji im znanje i današnja tehnologija dozvoljava uče ih onome što je dobro i onome što je loše po njih,imaju svoje uspijehe i padove i isto tako zadovoljstva i obaveze koje im vrijeme donosi i što je najvažnije od svega između nas nema tajni jer vrlo često razgovaramo s njima i o našim i o njihovim problemima i uspjesima

znaš onu naradnu :
tko bi htio imati neprijatelja kraj ovakvih prijatelja
ti malo razmisli o tome jel ti prijatelj onaj tko ti ponudi đoint ili malo bijeloga jer je to fora !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mi2
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: nekoliko lokacija nekretnine su profitabilne
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.11.2007. 19:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Meni se čini da je mi2 pod utjecajem neke gadne droge pa piše budalaštine..
ako bi dotični mi2 svoje dijete strpao u muriju pa u zatvor ne treba mu ni dozvoliti da ima djecu..
mi2 je napisao/la: ›
po nama bi to bio zid i metak u potiljak pa nek dila drogu koliko želi naravno da bi onim pokajnicima koji se odluče za lječenje kao dotični organizirao zajednicu u nekom rudniku a ne u lijepoj opuštenoj atmosferi kakve niću svuda uokolo

ovaj dio ni ne zaslužuje moj komentar jer je totalno glup i očito pun nerazumijevanja za osobe koje imaju problem ovisnosti.. Ovisnost je bolest kao i svaka druga.. ali ti o tome ne bi ništa znao..


loona dijete drago
ovisnost je bolest koju si si sam stvorio pa ju sam trebaš i preboliti
vidiš u našem društvu ima ljudi koji su zaista bolesni
rak paraliza i da sad ne nabrajamo razne bolesti
i pametni ljudi provode dane i dane pokušavajuči naći lijek protiv toga trebaju silne novce bolnice silne aparate a o lijekovima nećemo
kako nismo dovoljno strućni da pišemo o tome recimo da sredstva koja trebaju su ogromna
no evo našli se naki tamo dokoličari koji se eto malo na nekom partiju nafiksali pa eto ajmo im napraviti neku tamo ustanovu ili ti odmaralište sa 2-3 kokice jenom kravom 100 kvadrata trave pa nek se bave malo seskim turizmom kao tamo se oni lijeće i sad bi mi trebali sve to lijepo platiti jer ako ne onda smo mi nerazumni jer se oni eto pukim slučajem bodu u vene šmrču i dime pa jesi li ti pri zdravoj pameti ?
kakve ti nebuloze pišeš ?
zašto oni sami nebi plačali te ustanove baš kao i svi osstali kad posječuju doktora ?
uostalom ti vjerovatno to ne kontaš jer tebi sigurno dolazi novac od strane roditelja ili nekog drugog sponzora pa te boli uvo za to !

kad napišeš neke nebuloze najprije ih dobro pročitaj i budi sigurna dali si svjesna što si napisala jer nam se čini da netko tko ima toliko godina koliko ti imaš ipak ima malo sive tvari u glavi
da se naše dijete kojim slučajem nadrogira sigurno bi završili na muriji jer smatramo da je bolje spriječiti nego lječiti pa makar to bila i cijena zatvora a ti se misli tko je od nas (tebe Loona s Marsa) na nekoj drogi

_________________
nemojte se ljutiti na nas mi vam to radimo namjerno!!!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.11.2007. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mi2 je napisao/la (Pogledaj post): › i na kraju
naša dijeca odrastaju u sasvim normalnoj okolini jer ga odgajaju vrlo pažljivi roditelji koji paze na njih i uče ih svim ali baš svim stvarima koji im znanje i današnja tehnologija dozvoljava uče ih onome što je dobro i onome što je loše po njih,imaju svoje uspijehe i padove i isto tako zadovoljstva i obaveze koje im vrijeme donosi i što je najvažnije od svega između nas nema tajni jer vrlo često razgovaramo s njima i o našim i o njihovim problemima i uspjesima


Što je danas "sasvim normalna okolina"?
Ima jako puno obitelji koje smatraju da su idealne i da svojoj djeci pružaju sve i roditelji žive u uvjerenu da između njih i djece nema tajni. Veoma često je to zabluda.
Ne znam da li u okviru kućnog odgoja djeca također budu počašćena izrazima "moron, maloumnik" i sl. jer ne zvuči mi baš "odgojno".
Ako me pamćenje služi, pokojni premijer Račan priznao je da je probao neku vrst droge, a nije postao narkoman već predsjednik države.
Posrnulih s užasnim posljedicama po sebe i obitelj ima u svim slojevima, što bi se reklo:

"Lahko pada tko je padu sklon."


Zadnja promjena: DanicaV; 01.11.2007. 20:04; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2007. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mi2 je napisao/la (Pogledaj post): ›
i na kraju
naša dijeca odrastaju u sasvim normalnoj okolini jer ga odgajaju vrlo pažljivi roditelji koji paze na njih i uče ih svim ali baš svim stvarima koji im znanje i današnja tehnologija dozvoljava uče ih onome što je dobro i onome što je loše po njih,imaju svoje uspijehe i padove i isto tako zadovoljstva i obaveze koje im vrijeme donosi i što je najvažnije od svega između nas nema tajni jer vrlo često razgovaramo s njima i o našim i o njihovim problemima i uspjesima

nadam se da ih ne učite i pravopis...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Drobimir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2007. 19:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mi2 je napisao/la: ›
...ajmo im napraviti neku tamo ustanovu ili ti odmaralište sa 2-3 kokice jenom kravom 100 kvadrata trave pa nek se bave malo seskim turizmom kao tamo se oni lijeće i sad bi mi trebali sve to lijepo platiti jer ako ne onda smo mi nerazumni jer se oni eto pukim slučajem bodu u vene šmrču i dime pa jesi li ti pri zdravoj pameti ?
kakve ti nebuloze pišeš ?
zašto oni sami nebi plačali te ustanove baš kao i svi osstali kad posječuju doktora ?

E braco, kakav si ti pacijent, pa to je milina. Kao prvo boravak u nekim komunama se plaća koliko je meni poznato. Kao drugo, po mojoj slobodnoj procjeni barem 5% ljudi u ovom gradu je probalo marihuanu i povremeno je konzumira. Jedini razlog zašto bi ti ljudi, inače sasvim uredni građani, trebali biti iza rešetaka je taj da se zaštite od takvih australopiteka kao što si ti. U svakom slučaju preporučio bih ti da odeš do psihijatra, pa će ti doca sigurno propisati neku terapiju, najvjerovatnije neku žešću drogu tipa haldol, malo valiuma ili nešto slično pa ćeš papat drogicu i vidjet kako je to fino kad si iskuliran. Ajde mi2 zini...reci aaaaa mamici...tako, tako zlato moje ljubi te majka.

_________________
Jednom sam tako šetao i naišao na sebe. Pitao sam se: "Da li znaš kuda ideš? "A ne, ti znaš." osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.11.2007. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mi2
1. Kada se naučiš pravopisu onda prozivaj moje "sive tvari u glavi" (kojih zasigurno imam više nego ti, a to mi govore i moje dvije diplome s fakulteta i radno mjesto koje imam)
2. Novac zarađujem sama, pa samim time plaćam i porez koji odlazi na stotinu drugih strana a najmanje na račun liječenja ovisnika
3. Ja sam sasvim pri zdravoj pameti i svjesna sam svake "nebuloze" koju sam napisala
4. Da si imalo upoznat sa sustavom liječenja ovisnika u komunama, znao bi da u većini komuna ovisnici moraju izdvojiti iznos od nekoliko tisuća kuna kako bi pristupili liječenju i da su besplatne komune jedino one koje vode neki katolički centri
5. Spriječiti dijete da se drogira sigurno nećeš odvevši ga na muriju, jedino što ćeš time postići je da se ono osjeća izdano od strane roditelja te da ne može imati povjerenje u roditelje jer mu nisu ponudili ni razgovor ni psihološku pomoć nego su ga predali drotovima. BRAVO, samo ga odmah odvedi u muriju i nabi mu dosije i stigmu narkomana do kraja života. Još jednom BRAVO, to ti je iznimno pametno rješenje.
6. Očigledno je da je tvoje poznavanje droga, psihoaktivnih tvari i moždanih receptora koji dovode do problema ovisnosti ravno nuli, a tvoje razumijevanje kako do toga zbilja dolazi i koji su stvarni uzroci problema ovisnosti graniči s glupošću i idiotizmom, jer ovisnost je bolest koje se nitko ne može sam riješiti ukoliko nema podršku njemu važnih ljudi (roditelja, prijatelja) i čvrstu volju.
7. Pametnije ti je ne ulaziti u raspravu s nekim tko je sve to naučio, vidio i bio u prilici raditi sa ovisnicma te im pomagati.

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mi2
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: nekoliko lokacija nekretnine su profitabilne
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.11.2007. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › @mi2
1. Kada se naučiš pravopisu onda prozivaj moje "sive tvari u glavi" (kojih zasigurno imam više nego ti, a to mi govore i moje dvije diplome s fakulteta i radno mjesto koje imam)
2. Novac zarađujem sama, pa samim time plaćam i porez koji odlazi na stotinu drugih strana a najmanje na račun liječenja ovisnika
3. Ja sam sasvim pri zdravoj pameti i svjesna sam svake "nebuloze" koju sam napisala
4. Da si imalo upoznat sa sustavom liječenja ovisnika u komunama, znao bi da u većini komuna ovisnici moraju izdvojiti iznos od nekoliko tisuća kuna kako bi pristupili liječenju i da su besplatne komune jedino one koje vode neki katolički centri
5. Spriječiti dijete da se drogira sigurno nećeš odvevši ga na muriju, jedino što ćeš time postići je da se ono osjeća izdano od strane roditelja te da ne može imati povjerenje u roditelje jer mu nisu ponudili ni razgovor ni psihološku pomoć nego su ga predali drotovima. BRAVO, samo ga odmah odvedi u muriju i nabi mu dosije i stigmu narkomana do kraja života. Još jednom BRAVO, to ti je iznimno pametno rješenje.
6. Očigledno je da je tvoje poznavanje droga, psihoaktivnih tvari i moždanih receptora koji dovode do problema ovisnosti ravno nuli, a tvoje razumijevanje kako do toga zbilja dolazi i koji su stvarni uzroci problema ovisnosti graniči s glupošću i idiotizmom, jer ovisnost je bolest koje se nitko ne može sam riješiti ukoliko nema podršku njemu važnih ljudi (roditelja, prijatelja) i čvrstu volju.
7. Pametnije ti je ne ulaziti u raspravu s nekim tko je sve to naučio, vidio i bio u prilici raditi sa ovisnicma te im pomagati.



FAKULTETSKI OBRAZOVANA SA ČAK DVIJE DIPLOME sa pravopisom se nezamaramo ovo nije vrijedno tolikog truda a ni oni koji čitaju ,otome imaš li ili ne siive tvari više od nas zasigurno imaš jer je to kod tebe siva tvar koju mi nemamo jer nam mozak zauzima taj prostor za razliku od tebe,radno mjesto je relativna stvar jer kako stvari stoje danas čvrsta koljena čuda čine (ovo nemoj shvatiti osobno )
dovoljno e samo kleknuti pa da postaneš "nezamjenjiv čimbenik "
usput jesi li razmislila o posjetu nekome kad kako kažeš "diplome ti govore" da smo na tvom mjestu zabrinili bi se !

vjerujemo da novac zarađuješ sama i to je vrlo pohvalno a i to da najmanje odvajaš za narkiće ( nemoj ni ono malo davati za ovisnike jer koliko smo shvatili odvajaš za svašta a najmanje za narkiće preporuka nemoj nimalo tako češ uštedjeti za koju dionicu atlantik grupe to je pametna investicija )

sustav lječenja ovisnika je jednostavan otprilike ovako :
popušiš na partiju našmrčeš se za doručak i večeraš iglu i između toga umjesto marende malo dilaš zatim te ulove policajci (fakultetski obrazovana sa čak dvije diplome to su predstavnici zakona koji obavljaju svoj posao a pokušavaju manje ili više uspješno spriječiti dilanje droge a nisu drotovi)
e tu sad počinje sud tralalalala i onda obavezno lječenje naravno koje čitaj :
FAKULTETSKI SA ČAK DVIJE DIPLOME NE PLAČAJU NARKIĆI NEGO DRŽAVA!!
jer ih ona upučuje na to kao zakonsku obavezu ako kontate što je to zakon
da vam pojasnimo to vam se nalazi u retfali u domu zdravlja u međuvremenu njihovi lječnici im zdušno daju zamjenu u obliku tabletica (heptanon i sl.) a te tabletice oni ne plačaju nego lijepo dobiju a kasnije ih prodaju ili s njima popiju koji konjak ili brlju i eto ti veselja narodnog
sve to na račun nas poreznih obveznika
BRAVO BRAVO BRAVO fakultetski obrazovana sa čak dvije diplome taj iznos je popriličan a k tome onda dodajmo komune koje spominjete koje nisu samo od katoličke crkve nego ih ima i od nekih drugih koncesija a i humanitarnih udruga sretno im bilo neka se bave narkosima ali što dalje od nas recimo negdje na Golom otoku što držimo primjerenim mjestom za narkiće!
to što bi mi odveli svoje dijete na muriju nakon jednog đointa i nabili mu dosije je manja šteta nego da mu damo još 100 eura da ih potroši na te đointe a da se mi ne bavimo njime
neznamo jesi li majka ili ne no predpostavljamo da nisi jer imaš FAKULTETSKO OBRAZOVANJE SA ČAK DVIJE DIPLOME kad bi stigla i sexsat se još !
razmišljaj o tome kad ti se dijete pojavi napušeno (nikako ne želimo) zatim ga potapši po ramenu i reci : ma nije to ništa sve je ok ili mu jednostavno daj još love da utvrdi jel to što radi dobro radi ili ne
o problemu ovisnosti si lijepo rekla ako nema čvrstu volju nema izlječenja i roditelje,prijatelje oko sebe
pa recimo ovako :
malo dijete voli kolače i roditelji mu daju kolače slatkiše koliko želi boli ih dupe za njegove zubiće i zdravlje u cijelosti i onda nako nekog vremena recimo 13-14 god ti isti roditelji odjednom u čudu primjete da im dijete ima 150 kg i bez zubi čelav
kako to čude se oni FAKULTETSKI OBRAZOVANA SA ČEK DVIJE DIPLOME kako je to moguće a vjerujemo i ti jer odgovor nije u volji nego u odgoju i pažnji onih koji odgajaju tu djecu roditelji su odgovorni za njihove postupke moralno i materijalno a vjerujemo da je to čak i u zakonu sročeno bolje jer mi nismo od te struke
napravit ih je lako ali uputiti na pravi put i dati malo svopje pažnje nije lakše je dati love i pustiti ih van na ulicu zar ne

i na kraju FAKULTETSKI OBRAZOVANA SA ČAK DVIJE DIPLOME da bi pomagala drugima prvo sebi pomozi i shvati da je sve ali baš sve bolesti bolje spriječiti nego liječiti a ko nevjeruješ pitaj svakog doktora oni znaju !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2007. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mi2....da li ti je netko vec rekao da si ti bolesna osoba...
...s tobom se ocito nije htjeo nitko igrati...kad si bio mali,.......zato sad i pišeš u množini jer ti je to ocito ostala posljedica kad si se pravio da se igraš s nekim i pricao u množini.......Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.11.2007. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mi2
Ne brini ti za moj život, kada očito s tvojim nešto nije u redu. Ja sam puno puta pomogla i sebi i drugima, i pomoći ću opet ako treba. No, kako zaključujem iz tvojih postova čije su riječi i rečenice potpuno nepovezane, tebi definitivno treba pomoć u obliku nekog psihijatra koji će ti pomoći da obuzdaš sav taj bijes i usmjeriš ga na nešto pozitivno i opće korisne stvari, jednog dobrog profesora hrvatskog koji će te naučiti našem materinjem jeziku te kako se on i piše, a zatim bi ti trebala pomoć sociologa da te nauči kako se uklopiti u društvo i kako se s ljudima normalno komunicira. Nadalje, bio bi ti potreban i jedan pravnik koji bi ti objasnio kako funkcionira naš kazneni zakon unazad godinu dana a zatim i jedan liječnik specijalista da ti objasni problem ovisnosti i kako se ona liječi. Na kraju, toplo ti preporučam obiteljsko savjetovalište ili neki roditeljski tečaj gdje će te naučiti kako komunicirati i što bolje razumijeti svoje dijete, te kako s njime uspostaviti vezu povjerenja, pa kada bi ono i upalo u neke probleme ti bi trebao biti prvi kojemu bi se obratilo za pomoć. No ako ga i nakon toga odvedeš u policijsku postaju (da se pravilno izrazim), samo sjedni i gledaj što se događa s povjerenjem između tebe i tvoga djeteta. A kada si već kreneš tamo, u obiteljsko savjetovalište mislim, povedi i cijelu svoju obitelj jer im sigurno nije lako živjeti s osobom poput tebe i vjerojatno su istraumatizirani tvojim nasilnim ponašanjem koje ovdje, tako lijepo, demonstriraš riječima.
Sretno!

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.11.2007. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
@mi2....da li ti je netko vec rekao da si ti bolesna osoba...
...s tobom se ocito nije htjeo nitko igrati...kad si bio mali,.......zato sad i pišeš u množini jer ti je to ocito ostala posljedica kad si se pravio da se igraš s nekim i pricao u množini.......Cool


osijek031.com smile
meni se čini da je možda i podvojena ličnost.. možda je "mi" zapravo dobra osoba, ali njegova druga strana "mi2" ga tjera da bude ovako nekulturan, bahat i bezobrazan..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2007. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poznajem jednu gospođu koja je kćer vezivala za radijator kad bi odlazila na posao...sad odlazi na groblje...
ono što mene fascinira je to kako je jednaka kazna dodjeljena za posjedovanje marihuane i za onaj slučaj momka iz Makarske , koji je iz"poštene obitelji", potaracao autom one dvije cure...cccc...
postoji li kakva gradacija kazni? da li je isto ubiti staricu i djevojčicu? za što bi te manje kaznili? mislim, baba se naživjela...ne bi li trebalo tako i droge klasificirati?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2007. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mi2 je napisao/la: ›
naša dijeca odrastaju u sasvim normalnoj okolini jer ga odgajaju .....
između nas nema tajni jer vrlo često razgovaramo s njima i o našim i o njihovim problemima i uspjesima

a koliko ti imaš dijece kad GA odgajaju..... i drugo, nije valjda da dije(te)cu opterećujete svojim problemima?
čudi me da sa ovakvim stavovima vjeruješ svojoj, ajd nek bude, djeci.nadam se da se nećeš razočarat u njih

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mi2
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: nekoliko lokacija nekretnine su profitabilne
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.11.2007. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pomislili smo na trenutak evo došli ste k pameti no eto ostali ste tamo gdje ste i bili
redom odgovaramo

<de-evilized>

LOONA fakultetski obrazovana sa čak dvije diplome koje ti govore sve ovo što si natipkala u jednom dahu ,svi ti silni profesori doktori savjetnici i ostalo ljudstvo oko tebe ---
pitanje je kročiš li kroz ovo sve sama ili u ovo doba budiš sve njih da te savjetuju kako i kuda
vjerujem da od tebe cijela nacija ima koristi jer tako silno pomažeš u obrani narkomana i ovisnika da bi u najmanju ruku čovijek pomislio da si i ti prošla ili prolaziš taj pakao
zanimljivo koliko nemaš povjerenje u našu policiju dalo bi se zaključiti da su ti se ozbiljno zamjerili oni tebi ili ti njima
o mojem ili našem nasilnom ponašanju ima puno toga za reći a još više za pokazati samo mi dovedi nekog dilera ili ovisnika da ti pokažem ultra brzo odvikavanje od droge i to besplatno

MORGAN
mi2 znamo još više njih koji su svoju dijecu zanemarili i kad je trebalo popričati i pokazati neku pažnju prema njima pokazali su ti sa novcem sad tim novcem kupuju svijeće i cvijeće naravno za groblje gdje im leže djeca umrla od droge
o kazni niti jednom nismo rekli ništa pa tako ni o liku iz makarske kojeg spominješ naravno da bi taj po nama "ležao" otprilike 545 godina bez prava na ranije puštanje ali isto tako posjedovanje pa makar i za osobnu upotrebu i najmanje količine bilo koje droge treba i mora biti kazneno djelo pa nek svojom kupnjom potiću dilere i financiraju mafiju koliko žele ali u zatvoru
da nema potražnje nebi bilo ni ponude !

vjerujem svojoj djeci jer se trudim (Bog zna koliko uspijevam)da im pokažem što je dobro a što ne za njih naravno u nekim granicama jer isto tako smatramo da svoju osobnost moraju samio izgraditi
problemi njihovi su i naši no i oni moraju znati ponekad i roditelji imaju briga pa makar su to i stvari za koje oni ne trebaju brinuti ali moraju znati i cjeniti trud roditelja
samo roditeljska pažnja i odgoj koji steknu u svom domu vrijedi koliko i svi fakulteti ovoga svijeta

na kraju
dosta smo vas nasekirali posebno FAKULTETSKI OBRAZOVANU SA ČAK DVIJE DIPLOME KOJOJ ONE GOVORE (vrijeme je da porazgovaraš još s nekim osim sa diplomama --- druži se sigurno ima netko tko volli i takve)
idemo sad lijepo pajkiti bez briga jer imamo svega samo droge ne

_________________
nemojte se ljutiti na nas mi vam to radimo namjerno!!!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2007. 0:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a zašto ste onda tako uzrujani, ako imate svega osim droge ne?

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: