Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kad sam bio/bila mali/mala slušao/slušala sam...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.11.2007. 17:13 
Naslov:  Re: Kad sam bio/bila mali/mala slušao/slušala sam...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sjecam se jedne sramotne pjesme koja mi je bila super dok sam se igrala sa barbikama: Cherry cherry nocas me uberi, cherry gimme gimme love... Buuuuaahhhh!!!!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 17:28 
Naslov:  Re: Kad sam bio/bila mali/mala slušao/slušala sam...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Sjecam se jedne sramotne pjesme koja mi je bila super dok sam se igrala sa barbikama: Cherry cherry nocas me uberi, cherry gimme gimme love... Buuuuaahhhh!!!!


Velina - Cherry Cherry

prezakon, trash svih treševa. tko se žli podsjetiti te pjesmice imate čast na : http://www.myspace.com/velinacherrycherry

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam i kao mali slušao isto što se može reci i sada : sve i svašta. Jedino nikad narodnjake i MTV rap/rn'b.

Stari mi je slušao Deep Purple, Black Sabbath, Bad Company, Zeppeline i sl tako da sam se vec od malih nogu navikavao na rock zvuk. No kako smo obojica skupljali više godina na leđima, njegova ljubav prema žestokom zvuku je bivala sve manja, a meni sve veca.

3./4. razred osnovne, negdje oko 1993. Dance manija u rvata uvatila je i mene, a sve je pocelo sa ET - Tek je 12 sati. Kazete Cro Dance Party bile su svakodnevno štivo što se vrtilo po cijeli dan.

Pored toga bilo je još domačeg rocka i nešto stranog ( Aerosmith, Gunsi... )

U šestom razredu sam se navukao na Green Day, kada su izdali album Dookie i tako počinje moja ljubav prema žeštokoj, brzoj i melodičnoj glazbi, koja se nakon punk rocka proširila i pneke metal žanrove.

Između nekih razdoblja slušao sam i Scooter, Prodigy, Faithless, no negdje ulaskom u srednju sam izišao iz toga.

Nekako sam dojma da ono sto slusas kada udjes u srednju slusas nadalje vecinu zivota, barem je kod mene i vecina prijatelja tako, naravno obzori se šire, ali to uvijek negdje ostaje.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2007. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oduvjek sam bio ljubitelj žestokog zvuka jos iz 80 tih ,, IRON MAIDNEN , JUDAS PRIEST ,WASP , AC/DC ,METALLICA , RUNING WILD , MANOWAR , ICED EARTH ,KISS , QUIET RIOT, MOTORHEAD ,SLEYER , SEPULTURA ,PANTERA ,SKID ROW i jos mnogo velikana i pravih vrijednosti koje nikad nece umrijeti , nisam vise nabrijan na te stvari kao kad sam bio mlađi prosirio sam horizonte na jazz i klasiku ali me ponekad uhvati nostalgija i jednostavno kad poslusam nesto iz tog vremena shvatim da ta mjuza stvarno rastura i grmi kao grom iz vedra neba jos i danas ,,,,, a ovo sto se dans pusta i sto vecina bezmozgasa slusa to se nemoze svrstat nigdje ali nisam ja nikom kriv sto mu mozak nemoze preradit malo kompleksniji zvuk .
POZDRAV SVIM LJUBITELJIMA ŽESTOKOG ZVUKA ,,,,,,UVJEK NAS OKOLINA POCJENJUJE JER TO SLUŠAMO I SVIRAMO ZATO ćE UVJEK IZGUBIT .... JASNA PORUKA OSTATKU DRUSTVA KOJI SE NESLAŽU S NAMA JE FUCK YOU ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
POZDRAV SVIM LJUBITELJIMA ŽESTOKOG ZVUKA ,,,,,,UVJEK NAS OKOLINA POCJENJUJE JER TO SLUŠAMO I SVIRAMO ZATO ćE UVJEK IZGUBIT .... JASNA PORUKA OSTATKU DRUSTVA KOJI SE NESLAŽU S NAMA JE FUCK YOU ...


prijatelju, zbog slučajeva ovakvog pravopisa i izražavanja nas i podcjenjuju. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.11.2007. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam nikada bila mala....

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: